Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Member DrDrunkEinstein's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Angry Etkinliği terketmenin cezası var mı ? Jr Event

Priestin 2 char girdiği belliydi .Pk çıktığında 1 lemeyi ver dedik vermedi, adamlarla kapışacaktık ben çıkıyorum deyip bastı gitti bunun bir cezası varmıdır ?
    Mutluluk sadece paylaşılınca gerçektir...

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Videolu kanıtınız varsa Forum Cheat Reports kısmına konu açınız.
    Durumla ilgili en sağlıklı cevabı CR ekibi verecektir.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Videolu kanıtınız varsa Forum Cheat Reports kısmına konu açınız.
    Durumla ilgili en sağlıklı cevabı CR ekibi verecektir.
    Ya kardeşim yanlış anlamayın da cezası olmayan şeyleri crye yönlendiriyorsunuz sonra 1 haftada raporlarımız sonuçlanmıyor , cezası olmadığını biliyosun yok diyip geçsene niye yoğunluk yaratıyorsunuz ki crde

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Cezası yok. Party'ye aylardır yamuk bow veya görev itemları ile giren tipler denk gelince çıkıyorum. Adam juraid protector açmış hala cardinal mdsi ile jr giriyor

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Ya kardeşim yanlış anlamayın da cezası olmayan şeyleri crye yönlendiriyorsunuz sonra 1 haftada raporlarımız sonuçlanmıyor , cezası olmadığını biliyosun yok diyip geçsene niye yoğunluk yaratıyorsunuz ki crde
    Quote Originally Posted by rev_gGSKeMPd View Post
    Cezası yok. Party'ye aylardır yamuk bow veya görev itemları ile giren tipler denk gelince çıkıyorum. Adam juraid protector açmış hala cardinal mdsi ile jr giriyor
    Selam,

JR'den çıkmak kurallara aykırıdır. Arkadaşımın yukarıda belirttiği gibi bu durum geçerli kanıtlar ile bildirilebilir, gerekli kontrolleri CR ekibi sağlayacaktır.

Member
    Nickname
    JeximoS
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Her etkinlikte video açıp gezemeyiz ki Çok zor değildir heralde şu etkinliklere np sınırı rank sınırı falan koymak.

Kanser olursun bundan sonuç alana kadar selerdir rage atarım hiç bir şey oldugu yok

Senior Member NeverFree's Avatar
    partiye 2 yamuk bow 2 yamuk staffli priest mp rec gelmis pk da karsıda 83 warior 9 lu asas ne yapacaktık npt mi olalım adamlara Basarım alt f4.. Rezil olamam

Senior Member
    Adam ptden bu ne gibisinden yazıp çıkmıştı daha doğar doğmaz kscsini alıp atmıştım işlem yapıldı mı bilmiyorum konu kaybolmuştu direk ama o adam her gün jr npcsinde görüyordum sanırım cezası yok

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

JR'den çıkmak kurallara aykırıdır. Arkadaşımın yukarıda belirttiği gibi bu durum geçerli kanıtlar ile bildirilebilir, gerekli kontrolleri CR ekibi sağlayacaktır.
    Acil bir işim çıktı, ben çıkıyorum yazdım ve çıktım. Oyun mu daha önemli peki, hayat memat meselesi mi? Ne demek çıkmak kurallara aykırıdır? Chaos'tan çıkanlara da ceza verilsin o zaman. Bazıları mavi kutu almasın diye, kasıtlı çıkanlar da var ama bunu asla kanıtlayamazsın.

Etkinliklerden, her çıkıyorum diyene de ceza veremezsin.