Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Angry Priest Nerf hakkında. !

BP priestler oyunda sayı olarak çokca bulunmaktadır . Zaten zayıf bir karakter olan bp'nin sadece kalkan takıp heal alamaması karakteri bitirmiştir. m20 tuttugunda yada pk durumunda cok damage alan karakterin can toplaması ıcın ve tekrar atack yapabilmesi için uğraş gerektirmektedir milisaniyeye bile ihtiyac olan durumlar olmaktadır. bu güncellemeyi yapacağınıza tamamen karakterleri kapatsaydınız. Her ay binlerce bp charına pre alıyor sc alıyor bu oyuncular sizin ıcın bu kadar önemsiz mi ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Priest'in silah olmadan heal atamama olayına yapımcıdan bir düzenleme istendi gelişme olması durumunda gerekli duyuru forumda yapılacaktır.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Bu konu için aynı şekilde bir talebimiz mevcut. Heal skilllerinin kullanımında "kalkan" hariç tutulabilir mi, tutulamaz mı kendilerine sorduk, geri dönüş aldığımız takdirde net bir bilgi verebiliriz.
    Last edited by Death_Stroke; 01-11-2021 at 06:06 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Priest'in silah olmadan heal atamama olayına yapımcıdan bir düzenleme istendi gelişme olması durumunda gerekli duyuru forumda yapılacaktır.
    Olumlu donus beklemıyorum açıkcası.Hatta buyuk ihtimal bir haber bile duyamıycaz Iletilen ve unutulan konular arasında buda yerını alıcak

Junior Member
    Umarım düzeltilir. biz bu oyuna değer veriyoruz açıkcası mantıklı düşünen bir insan olarak farmer ve diğer player arkadaşlar için piyasaya entegre bir sistem yürüttüğünüzünde farkındayız. Keyif alıyoruz , çabalıyoruz , kazanmaya calısıyoruz ve bundan yadırganmıyoruz ama bu güncelleme bizi üzmüştür.. umarım düzeltilir. iyi günler

Member
    Nickname
    JeximoS
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Priest oynamıyorum ama umarım oynayan arkadaşlar için güzel bir dönüş olur.

Junior Member
    Merhaba,
    Sanırım ikinci bir istek gönderilmeli. BP oyuncularının bu düzeltmeye ihtiyacı var. Bu güncellemeden bu yana giriş yapmadım ve 14 yıldır gençliğimden beri bp oynadım. Artık bir yetişkinim ve her ay premium ve ceset ürünleri satın alıyorum

Junior Member
    İnşallah olumlu gelişmeler olur ama yapmaya pek istekleri yok gibi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Crumpy View Post
    Sanırım ikinci bir istek gönderilmeli.
    Katılıyorum. İkinci istek gönderilmeli. Bu konuda diretilmeli.

Senior Member
    Merhaba,
    baskan guncelleme 17 aralikta gelmis, 1 ay oluyo. 1 ayda bi donus alinmaz mi? donus alindiysa musteriyle paylasilmaz mi?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Yakın bir süre içerisinde bu konu hakkında bir güncelleme yapılması planlanıyor.

Bilginize,