Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

Son yamadan sonra Draki tower droplarında çok fark var.

.Baktım tüm slotlar dolu, genie var solo farm mekanı drakide şansımı deniyim dedim Dc pre aldım bu ay draki farm denemek için .1 ay boyunca 2 serverda de toplam gunde 18 draki yapıyorum.Yamadan sonra barız drop farkı gordum.1 haftadır bakıyorum yanı yok dc pre ile bu kadar fark olması çok garip gelıyor.Droplar yama öncesinde mükemmel değildi ama şuan artık 3 karaktere dusurdum draki işini droplar yüzünden. Yamadan once 2-3 gunde 1 kutu alırdım artık yok.2 .5 3 kat dropları azalmıs gibi hissediyor.

Tek ben degılım bu arada böyle düşünen youtube daki serilere bakıyorum herkes aynı şekilde yorumlar yapmış.Dc pre ile 9 draki de shell bile almadıgım oldu.Droplar düşürülmedi demeyin hissediliyor bu durum 18 kere az bir sayı değiş bu durum hakkında yorumlamak için

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    .Baktım tüm slotlar dolu, genie var solo farm mekanı drakide şansımı deniyim dedim Dc pre aldım bu ay draki farm denemek için .1 ay boyunca 2 serverda de toplam gunde 18 draki yapıyorum.Yamadan sonra barız drop farkı gordum.1 haftadır bakıyorum yanı yok dc pre ile bu kadar fark olması çok garip gelıyor.Droplar yama öncesinde mükemmel değildi ama şuan artık 3 karaktere dusurdum draki işini droplar yüzünden. Yamadan once 2-3 gunde 1 kutu alırdım artık yok.2 .5 3 kat dropları azalmıs gibi hissediyor.

Tek ben degılım bu arada böyle düşünen youtube daki serilere bakıyorum herkes aynı şekilde yorumlar yapmış.Dc pre ile 9 draki de shell bile almadıgım oldu.Droplar düşürülmedi demeyin hissediliyor bu durum 18 kere az bir sayı değiş bu durum hakkında yorumlamak için
    dostum tamamen şans ya bende çok sitem ediyorum droplardan ama şöyle ben hiçbir gün draki kaçırmayan biri olarak ilk 4 gün 1 wb ile kapattığım oluyor ama bazende bir açılıyor 3 4 5e kadar çıkabiliyor ben herşeyi denedim düşük levelle girdim yüksek levelle girdim ama tamamen şans mantık olarak saçma ama yapılacak birşey yok malesef oyunun kitlesi oyunda para olarak baktığı için diğer arkadaşlar olarakta para kasamıyoruz malesef.

Senior Member
    Quote Originally Posted by RickyMartinx7 View Post
    dostum tamamen şans ya bende çok sitem ediyorum droplardan ama şöyle ben hiçbir gün draki kaçırmayan biri olarak ilk 4 gün 1 wb ile kapattığım oluyor ama bazende bir açılıyor 3 4 5e kadar çıkabiliyor ben herşeyi denedim düşük levelle girdim yüksek levelle girdim ama tamamen şans mantık olarak saçma ama yapılacak birşey yok malesef oyunun kitlesi oyunda para olarak baktığı için diğer arkadaşlar olarakta para kasamıyoruz malesef.
    yamadan once tekde 5 aldım bir kere onun dısında 3 de min 2 ve ya 1 arada sıfır aldıgım olurdu ama shell ms falan da alırdım en kötü.Şimdi direk 9 da 1 yada 0 18 de 1 aldım .Artık 9 a dusrudum cunku bosa emek oluyor bu haliyle 1 veya 2 çok mantıksız .Bu kadar bariz fark olması saçma .Rng olur ama çarpanlar değişmiş gibi hissetiriyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Zaten droplar boyle giderse, oyunda farmi bitirecekler. Oyunculari Cz ve ardream'a cekmeye çalışıyorlar lakin, bizim onbinlerce liralik charlara kafa tutamayacagimiza gore. Oyun hayatinada finish noktasi gelmeye az kaldi. Pandemiden dolayi suan millet oyuna sardi. Pandemi bitince ya droplari yukseltmeleri gerekir, ya da oyuncu kaybeder. Saatte 3-4m parami kasilir.

Senior Member
    Draki dropları artarsa oyun içi coinsi n değeri artar. Ama bunu yönetim anlayamıyor sanırım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Draki dropları artarsa oyun içi coinsi n değeri artar. Ama bunu yönetim anlayamıyor sanırım.
    Bu sadece drakiyle olacak is degil. Wb ve kutuyu nakite ceviremedikten sonra hic bir kiymeti yok. Oyunda esitsizlik var. Parasi olan itemi giyiyor, olmayanda avucunu yaliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Draki dropların noah değeri yok .Oyun büyük çogunluğu sadece draki jr ile karakteri döndürmeye pot alıp item yapmaya çalışıypr .Onuda ellerınden almak istiyorlar sanrım .Jr değiştirdiler geri tepdi acısı drakiden cıkmıs gıbı duruyor.

Quote Originally Posted by MireLTR View Post
    Bu sadece drakiyle olacak is degil. Wb ve kutuyu nakite ceviremedikten sonra hic bir kiymeti yok. Oyunda esitsizlik var. Parasi olan itemi giyiyor, olmayanda avucunu yaliyor.
    Ordan gelicek 2 3 m ile pot parası alamayınca artık ınsanlar direk e pin sitelerine mahkum olucak gibi duruyor belkide amac budur

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    2-3 gunde bir kutu mu alirdin? Biz bu oyunu oynamiyoruz bilader, surunuyoruz biz amele gibi

Quote Originally Posted by RickyMartinx7 View Post
    Arkadaşım bana sakın şans demeyin. 5 ay oldu oyuna geri döneli. ilk ayı geç son 4 ay hiç mi bişi düşmez. bu nasıl bir şans olayıdır ki sana 4-5 tane düşerken ben pot ile yetiniyorum. yani kimse kusura bakmasın. drakide droplar yok denecek seviye düşürülmüş.

Dalgamı gecıyosun arkdasım ayda 1 kutu alsam felankordan rol cıkmıs gıbı sevınıyorum