Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: pus ekranı

pus ekranı

w7 li pcde 2 gundur pus sorunu var pusa giriyor buy tıkladıgında onaylama yeri kaymıs sekilde asagısı gözükmüyor çözümü nedir bunun. çözünürlüğü değiştirip hepsini denedim ancak düzelmiyor
    Last edited by mer_53plSsa7; 01-11-2021 at 05:53 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Bu durum yetkili birimin bilgisi dahilinde, size şu an için önerebileceğim tek şey windows sürümünüzü 0yükseltmek olacaktır.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Bu durum yetkili birimin bilgisi dahilinde, size şu an için önerebileceğim tek şey windows sürümünüzü 0yükseltmek olacaktır.
    kullandıgım pc eski baya oyüzden w7 kurmustum pazar carı için yükseltmem mümkün değil .
    diğer pcye girip pus cekip tekrar diğer pcden oyuna giriyorum ugrastırıyor sıra sayıyor yoksa sorun olmazda

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    bendede tam tersi, ekranim buyuk oldugundan pusu acinca pus ekraninin %60 i beyaz, yani frame i doldurmuyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Arkadaşımızın önerisine ek olarak, güncel ie kullanıyor olmanız gerekmektedir. Mümkünse İE 11 sürümünü kullanınız ve sistem güncellemelerine göz atınız.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam,

Arkadaşımızın önerisine ek olarak, güncel ie kullanıyor olmanız gerekmektedir. Mümkünse İE 11 sürümünü kullanınız ve sistem güncellemelerine göz atınız.
    alakasi yok kanka bu durumun ie9,10,11 ile. son update deki pus degisikliginden sonra UI uyusmazligi var suanda, sorunun gerekli kisilere aktarilmasini istiyoruz ki satici da sorunsuz hizmet versin, alici(bizler) de sorunsuz alisveris yapalim, degil mi?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by jaggermeister35 View Post
    alakasi yok kanka bu durumun ie9,10,11 ile. son update deki pus degisikliginden sonra UI uyusmazligi var suanda, sorunun gerekli kisilere aktarilmasini istiyoruz ki satici da sorunsuz hizmet versin, alici(bizler) de sorunsuz alisveris yapalim, degil mi?
    Sorun zaten ilgili birimin bilgisi dahilinde, gerekli çalışmalarını yapıyorlar fakat ben ve arkadaşım alternatif bir seçenek sunduk.

Member
    Nickname
    JeximoS
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Ben pus'u açıyorum alacağımı alıyorum ondan sonra oyundan atıyor. Tekrar paket yüklüyor öyle giriyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by JeximoS View Post
    Ben pus'u açıyorum alacağımı alıyorum ondan sonra oyundan atıyor. Tekrar paket yüklüyor öyle giriyorum.
    Selam,

Durum nasıl gerçekleşiyor, herhangi bir uyarı vermeden direkt olarak kapanıyor mu?

Junior Member
    Hocam bu pus sorunu ne zaman duzelcek pusdan hic bisey alamiyoruz....