Page 8 of 19 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 184
    selamlar,

Drakes bless'in pk sistemini tamamen olumsuz etkilediğini herkes aylardır iletiyor. Farklı bir konu üzerinden bizlerde test videoları çekip paylaştık fakat yetkililerden herhangi bir dönüş alamadık. yetkililerin daha iyi anlayabilmesi için aşağıdaki videoları ekleyebilirsiniz. Umarım en kısa sürede Drake Bless belasından kurtuluruz.

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Draki Bless kaldırılmadığı sürece PK'lar ölmeye mahkum. Tüm etkinlikleri ve PK alanlarını baltalıyor.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AlteredCarbon View Post
    Draki Bless kaldırılmadığı sürece PK'lar ölmeye mahkum. Tüm etkinlikleri ve PK alanlarını baltalıyor.
    Geçen hafta son üç serverde gerçekleşen CSW'den sonra kısa sürede bless için düzenleme yapılacağı belli oldu. At fava bekle. Birkaç ay içinde ya fiyatı ya özelliği değişecek ya da npcden kaldırılacak.

Üç serverdeki oyuncu sayısı bütün sunuculardaki oyuncuların %50'sinden fazlasıdır belki. O serverlerdeki oyuncuları düşündükleri kadar diğer serverdekileri düşünmüyorlardır çünkü o üç serverin etki gücü daha fazla. Şöyle diyelim basit olsun. Eski sunuculardan rosetta destan bi de belki ares hariç diğerlerini kapatsan ya da oralarda oyunu etkileyecek, oynanmayacak hale getirecek güncelleme yapsan kimsenin pek umrunda olmaz. Ama sirius, altar, vega öyle değil. En basit son csw işte. Yıllardır eski serverlerde al-ver yapanlar, bug kullananlar, kapı açanlar vardı. Ne oluyordu? 3-5 gün ban atıp geçiyorlardı. Yeni serverlerde bi csw oldu hemen kural değiştirdiler. Anlaşmalı anlaşmasız kapı açmak yasak dediler. Ee niye şimdiye kadar eski serverlerde bunu yapmadılar? Cevap basit etki gücü yok, eski serverde olanları o serverde oynayanlar hariç pek gören duyan bilen yok.

Aga yeni serverler açılmadan önce 5 yıldan fazladır npcden middle class item alıp kırdırırdık. Hile programları ile kırdıranlar da çoktu ama getirisi fazla olmadığı için pek kimsenin umrunda değildi. Bu olay yeni serverlerde patladı, oradan çıkan deco gibi eşyalar piyasayı nasıl etkiledi herkes hatırlar. 1 gün boyunca o işi yapmayan hileci kalmadı. Millet düpe var bug var diye yaygara kopardı. Oyunun belki de en hızlı düzenlemesi geldi. NPC'yi kapattılar, sonra middle class kırma işini kaldırdılar. Bunu yıllardır eski serverlerde niye kapatmadılardı söylemeye gerek yok sanırım. O yüzden şu oyunda bi şeylerin değişmesi, düzenlenmesi, iyileştirilmesi için illa yeni serverlerde yapılıp herkesin gözüne sokulması gerekiyor. Bunu anladık.

Bu boss taşı, felankor, cz bf slotlarını filan söylemeye gerek yok. Onlar da malum arkadaş yayın açıp dalga geçtikten sonra süratle değiştirilmişti. (:

Şimdi sadece altarda csw için 8-10 kişi yayın açtı. Kaç tane ayrı clan isyan etti. Sadece altarda oynayanlar değil, sirius vegadakiler bile ittifaklar kazanıyor böyle iş olmaz dedi. Bless'li bi anlamı yok csw'nin dediler. İş csw'ye girmemeye hatta oyunu-serveri bırakmaya kadar gidecekti. GM'ler çıktı, kurallar değişti, bless için düzenleme istiyoruz, csw için değişiklik talep ettik bile dedi. Şimdi altarda bu patlamasa, csw olmasa kimin umrundaydı cevabı siz verin.
    Last edited by GengaR_AreS; 07-11-2021 at 08:55 AM.

Senior Member FG1919's Avatar
    Bildiğim kadarıyla warriorlarin alan vuruşlarını da düşürüyor. Uzun süre mage oynadım gerçekten 90m her sunucu için iyi para gecede 3 tane atayım desen savaş delos vs derken ayda 2 paket yersin.draki bless ekleyince heralde oyundan ayda 3 GB siliyoruz

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    bence draki bless kalksın ama undy sc ve red pot pus a geri eklensin ama magic attack scroll kalkmamalı

Junior Member
    şu oyunun en madur karakteri mage dir her class da olan ap arttırıcı scrollar power up stro de satılır skilleri nerf yer oyuna ap scroll gelir mage için ama yanında draki bless gelir 90 m olması cabası şu oyun mageye yaptığı kısıtlamanın yarısını Warriorlara yapsa oyunda mele ekip kalmaz alan skilleri ile Warrior karakterlerin magede fazla hasar atması çok saçma bir durum kaldıki ne descent biter ne kalkanı biter atak halinde kalkan takabilen tek karakter Bp we warriorlar aksi halde rahatsız edici hasarlar verebilen başka bir karakter yok eğer ki oyundan Mage ap sc kalkıcak ise warriorların echo su düzenlenmeli aynı şekilde warrior cllasının kullandığı Ap sc ler de kalkmalı.
    Ama nedir arsız warrior oyuncuları undy sc ister red pot ister ulan tek skiliniz var onu d amacroya vurduracak kadar arsız durumdasınız ağlamayın da eli ko olan priest bulun ekiplerinize.
    Draki blessing Kalkmalı
    Mage ap scroll pus a gelmeli
    Last edited by xBionic; 08-03-2021 at 11:46 AM.

Mage ap sc sakın kaldırılmasın. Bu sc mageleri oyuna bağladı.
    Red potun getirilmesine herkes karşı ama şöyle düşünün; Red pot varken itemler bu kadar pahalı değildi. Red potun silinmesi orta düzey asasları tamamen bitirdi. Asas oynamak isteyen sadece elit charla oynayabiliyor

Member
    Nickname
    VforGODOMAN
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WendeTTa
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Dinleyeceklerini sanmıyorum ama draki blesin kalkması lazım yoksa oyun iyice oynanmaz hale geldi. pk zor çıkıyor ben hayatımda KO kadar kendini bitiren başka bir oyun görmedim

Drake's Blessing acilen oyundan kalkmalı pk yı bitiriyor

Senior Member
    Aslında bu mesele hakkında daha önce konular açıldığını gördüm, bu konuları inceledim. Yine de yeni bir öneri ile geldiğim için yeni bir konu açmanın daha doğru olacağını düşünüyorum.

Bakın ben 50 kişilik bir mage clanının başkanıyım. Biz ne kazanıyorsak oyun içerisindeki etkinliklerden kazanıyoruz, yani zengin değiliz. PK'ya çıkmak, her akşam 2-3 SC PK atmak istiyoruz. Zaten PUS eşyalarından ve item farkından dolayı oldukça gerideyiz, bir de rakiplerimize bu ölümsüzlük gücü verilince PK olan hiç bir alanda rakiplerimizle mücadele edemez hale geliyoruz. CZ yok, CSW yok, Krowaz yok, Bifrost yok, Lunar War yok.

Tüm isyanlara rağmen bu konuda bir güncelleme gerçekleşmemesinden anladığım o ki; bu eşya oyundan kaldırılmayacak. Tamam, kaldırılmasın ama en azından bu eşyaya bir 'cool down' süresi eklenemez mi? En azından süresi biter bitmez basılmasın eşya. Böylece rakiplerimizi öldürme şansımız olur. Böylece eşya ölümsüzlük yerine taktiksel bir eşya olarak kullanılabilir.

İçtenlikle görüşlerinizi bekliyorum.

Dip Not: Ayrıca üstüne toz basılabilen o saçma sapan scroll'a da şahsen karşı olduğumu bildirmek isterim. Wolf üstüne wolf mü olur?