Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 78
    bende mage oynuyorum hiç kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum aynı şekilde warriorlarda alan skilleri içinde eleştirisini yapsın lütfen siz isterken iyi biz isterken kötü sizmi magesiniz bizmi alan atan warriormu olur 83 skilini kullanmıyorum bile size diyen warrior var

Senior Member
    Nickname
    IsimaleyanI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    dark blessing' in kaldırılmasını bende istiyorum.

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Bence sen de yazdıklarını tekrar oku. Siz ciddi misiniz ya? Adamlar coins çıkışı olsun diye npc'ye item ekliyor. Siz de buraya gelip diyorsunuz ki biz bunu devamlı alıyoruz, karşılıklı almaya devam edeceğiz ama kalksa daha iyi olur. Bunu yazdıktan sonra kalkacağını düşünüyorsanız hakikaten büyük olay.
    Diyelim kalktı, bu sefer benim ve arkadaşın yazdığı şey olacak yine 1 party warrior vs 4 party mage mevzuları. Kısır tartışma.
    Bu oyunun mage attack sc'ye ihtiyacı yokmuş bak bak. Sen mi karar veriyorsun buna? Ben de diyorum ki wolf diye bir skill var ve ekiple oynamak gerekir. Attack sc kalksın wolf ile oynayın. Bu oyunda attack sc ye ihtiyaç yok diyelim biz de o zaman?

afferim dark blessing cekmeye devam et dark blessing ceksende warriorun z sinden 2 yiyeceksin değişen bişi olmayacak sadece paran gidecek hadi eyw

Merhabalar;
    Öncelikle mageleri bitiriyorsun.Sonra bu sc yi fahiş bir fiyata satıyorsun.O da yetmiyor üzerine draki lanetini getirip parayla aldıgımız scyi bize kullandırtmıyorsun.csw ve cz de novalarımız 100-200 vuruyor.sizin bu mageyle alıp veremediğiniz nedir arkadaşım. bu konu hakkında bir düzenleme gelmeli bu sekılde olmaz.

Junior Member
    Draki bles oyuna ve oyuncuya yapılan büyük bir eziyettir pk kalitesini yerle bir etmiştir rekabeti bitirmiş ve karşılıklı olarak herkes inada bağlayıp saatlerce süren vs ler atmaktadır ve hiç bir keyif almamaktadır buna daha ne kadar katlanacak bukadar insan çok merak ediyorum.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aynen ikisinin de kaldırılması gerekiyor. Bu haliyle para tuzağından başka bi şey değil. Mage kesmek için ap sc alıyor, warriorler ise ölmemek için draki bless. Mage kesemiyor ama mele ölmüyor. Mele mageyi kesiyor. E mage boşa sc basmış oluyor çünkü vurduğu damageler komik. Aşağıdaki görsel her şeyi açıklıyor. Warriorler 2 party mageye karşı bile ölümsüz olabiliyorken tek party mage cz'de ne yapsın? Hem de paketi 90 m'den ap sc alacak ve böyle damage vuracak öyle mi?

Sonuç olarak oyun yönetimi için sorun yok. Aksine işlerine geliyor. Nedenlerini yazmaya gerek yok. Oynayan herkes biliyordur aşağı yukarı. Hem mage 90 m'den ap sc alıyor, hem de mele ekipler draki bless alıyor. Her türlü kasa kazanıyor.

Last edited by GengaR_AreS; 03-16-2021 at 02:24 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Aynen ikisinin de kaldırılması gerekiyor. Bu haliyle para tuzağından başka bi şey değil. Mage kesmek için ap sc alıyor, warriorler ise ölmemek için draki bless. Mage kesemiyor ama mele ölmüyor. Mele mageyi kesiyor. E mage boşa sc basmış oluyor çünkü vurduğu damageler komik. Aşağıdaki görsel her şeyi açıklıyor. Warriorler 2 party mageye karşı bile ölümsüz olabiliyorken tek party mage cz'de ne yapsın? Hem de paketi 90 m'den ap sc alacak ve böyle damage vuracak öyle mi?

Sonuç olarak oyun yönetimi için sorun yok. Aksine işlerine geliyor. Nedenlerini yazmaya gerek yok. Oynayan herkes biliyordur aşağı yukarı. Hem mage 90 m'den ap sc alıyor, hem de mele ekipler draki bless alıyor. Her türlü kasa kazanıyor.

1100 vurmuşsun işte daha ne istiyorsun aksfjakjdas oynamayın her yer mage dolu zaten özellikle rosetta lütfen artık 5 sene ömrü olan ekran kartını 6 ayda öldürdüler neredeyse yet-herrrr

Junior Member
    bu xxx clanı tor at des ol yere vur yapan klan. undy sc kalkınca oyundan 1 dünya yazmışlardı artık npt oluyorlardı magelere çünkü eskisi gibi değildi oyun artık ! ama şimdi gene sahnede... ve gene magelerden dertliler eski günleri özlüyorlar
    Last edited by xMakhWelo; 03-16-2021 at 08:21 PM.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bu olay Duman'ın "Bekle dedi gitti ben beklemedim o da gelmedi" şarkısına benziyor
    biri magic ap alıyor diğeri bless alıyor ee sonuç?
    ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi

Bunlar saçma sapan para tuzağından başka bişey değil anlaşılan.

Junior Member
    Nickname
    NightWishNemeSis
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NightOfRevenge
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Öncelikle herkese merhaba,

Dark bless ile ilgili daha önce de foruma konu açmıştım. Konunun linki aşağıdadır.

https://forum.nttgame.com/forum/show...ssing-iteminde

Dark bless itemi ile bir nevi ölümsüzlük satın almış oluyorsunuz ve aşırı saçma, oyunun dengesini bozan bir item olduğu aşikâr. Yetkililer artık her kimse mgame mi yoksa ntt mi!?, gb silecek diye oyunun dengesini bozuyor. Bu iteme bir dengeleme gelmesi şart tabi ki kalkmasını isteriz fakat oyun, gb silmeye devam edecek, bu item kalkar mı? Pek sanmam zaten şuan çoğu kişi alıyor ve kullanıyor. O yüzden dengelenmesi şart artık gelen hasarı %'lik olarak mı engeller veya farklı mı olur göreceğiz. Şunu da belirtmek isterim ki mage oyuncusu olarak çift 33 dahi kullanıyoruz ve meteor ile 100 vurmak tamamen saçmalık!

Magelerin atağına gelince, scyi kaldırıp PUS'a koymak mantıklı fakat bu da olur mu derseniz sanmam yine çok tercih edilen bir eşya ve fiyatı da 1 gbye yakın. Bu sc mageleri güçlendirmedi sadece oyuna denge getirdi. Şöyle ki;

1- Warriorlerin/Asasların/Okçuların daha çok vurmasını sağlayan torment, magelerde işe yaramamaktadır.
    2- AP'yi arttıran o kadar çok sc var ki mageler bundan faydalanamamaktadır. Örnek olarak ağaç atak sc, red pot, warriorlerin kendisine bastığı kılıç hatta ve hatta warriorlerin kendine bastığı "Gain" skilli. Gel gelelim gariban mage ise sadece master2 ve MP15 veren sc ile atağını arttırıyor.
    3- Warriorler kendine sundries'ten resistance potu alıp magelere karşı ekstra defans sağlıyor.

Bu şartlar altında magenin atack scnin kalkması oyunun dengesini tekrar bozacaktır.