Page 5 of 19 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 184
    Senior Member
    Bu eşyanın kaldırılması için ne yapmamız lazım gm arkadaşlar lütfen duyun sesimizi.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Mage olarak şahsi görüşüm;
    Eski echoda warriorlar anlamsız üstün durumdaydı. O dengelendi çok warrior sızlandı ama bence olması gerekendi karşılık verme şansın yoktu, açıyorlardı makroyu kör filan hal getire.
    Şimdi ise o anlamsız üstünlük magic atak ile magelere verilmiş durumda. Bless almak zorundasın arkadaşım birisi yazmış yukarıda alma diye de pk da mageleri osuruğuna ölmek istemiyorsan bless almak zorundasın.
    Ha GB ile alındığı için “oyundaki gbyi düşürmek” isteyenler için sorun yok
    Kaldıracaklarını da zannetmiyorum, çünkü oyuncuya faydalı şey kaldırılır, zararlı şey bekletilir

Senior Member
    Büyücü sınıfı oyuncuları hasar arttıran parşömen olmasına rağmen hala daha savaşçı sınıfından daha güçsüzken hangi hakla bu parşömenin kalkmasını istiyorsunuz? Bu parşömenin mağaza üzerinde sınırsız bir şekilde satışa sunulması gerekiyor.

Junior Member
    Şimdi benim anlamadıgım bu oyunda birseyi toptan engellemekten ziyade düzeltmeye gidilmesi cok mu zor tamam 2 pt mage bir araya gelince vurduğu yer inecek ama magenin olayı bu 1 pt 2pt gezip bisiler yapabilmek. Mantıklı olan zaten bu 2 itemin gelmemesiydi bana kalırsa. Ama suan gelen bu iki item birbirine denk degil bless basmıs bi grubu hicbir sekilde kesemiyorsun. Kesemeyince noluyor feloya 10000 kisi vuruyor anında düşüyor falan filan. Mesela şöyle yapsalar su blessi magic atacklardan %20 az hasar yersin yada 30 artık orayı yapımcı bilir ama en azından mageler novalarına başladığında adamların priesti 10k alamaz ise ölür. Suan priestın 10k almasına gerek yok adamlar kendilerini potlada tutar

Senior Member
    Mage atak scroll geçtim ama draki blessi kaldırın.

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    bir an önce kalkması gereken birşey..

Senior Member
    Draki blessingin kaldırılmasını bende destekliyorum çünkü dayanağım var.
    Dayanağım ise şu :
    Mageler nova atıyor , meleeler draki bleesing bastığından novalardan sadece 200 damage yiyorlar.
    Aynı şekilde warriorlerde , draki blessing basan magelere 100-200 vuruyor.
    Yani draki blessing boş yere pk yı engelliyor.

Ama magic attack scrollun kaldırılmasını istemeni cidden saçma ve dayanaksız buldum.hayir dayanağın ne yani güzel kardeşim ?
    Magelerin magic attack scroll basmasını istemeyip sadece 62 kağıdını basmasini istiyorsan o zaman ben de derim ki meleeler,warriorler içinde normal attack sc kaldırılsın sadece wolf bassinlar.
    Eğer normal attack sc pusdan kalkacaksa magic attack sc nin npc den kalkmasını onaylayabilirim.
    Ha ama yok sadece magic attack sc kalksın diyorsan senle tartışmaya bile ihtiyaç duymam çünkü malum parti seçmeninden farkın kalmamış oluyor.

Senior Member CaterpillarTR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Isengard
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Drake's Blessing ve Magic Attack Increase Scroll tamamen oyundan kaldırılması gerekir. Geldiği günden beri pk yoğunluğunu gitgide azaltmaktadır. Şahit olduğum serverlerde son zamanlarda çoğu kullanıcı bunun yüzünden ya pk alanlarına çıkmamakta veya komple oyunu bırakmaktadır.

gene aynı klan ve gene aynı adam eskiden at tor u des ol vur yere mageler dökülürdü. şimdi durum eşitlendi ve hala yakınmalar aynı eskiye özlem var hala ne guzel gunlerdi 1 pt mageye tor at des ol vur hepsi yerde idi şimdi roller değişti ve konularındaki yorumlarda hep magelerden şikayet eskiden şikayetiniz yokdu değilmi durumdan memnundun şimdi sen kesiliyorsun diye forumda devamlı aynı şeyleri yazıp duruyorsun o gunler ruyada kaldı artık gerçekleri görelim ve ona göre oynayalım artık ::::::::::::::::...............

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Quote Originally Posted by byahmet59 View Post
    Draki blessingin kaldırılmasını bende destekliyorum çünkü dayanağım var.
    Dayanağım ise şu :
    Mageler nova atıyor , meleeler draki bleesing bastığından novalardan sadece 200 damage yiyorlar.
    Aynı şekilde warriorlerde , draki blessing basan magelere 100-200 vuruyor.
    Yani draki blessing boş yere pk yı engelliyor.

Ama magic attack scrollun kaldırılmasını istemeni cidden saçma ve dayanaksız buldum.hayir dayanağın ne yani güzel kardeşim ?
    Magelerin magic attack scroll basmasını istemeyip sadece 62 kağıdını basmasini istiyorsan o zaman ben de derim ki meleeler,warriorler içinde normal attack sc kaldırılsın sadece wolf bassinlar.
    Eğer normal attack sc pusdan kalkacaksa magic attack sc nin npc den kalkmasını onaylayabilirim.
    Ha ama yok sadece magic attack sc kalksın diyorsan senle tartışmaya bile ihtiyaç duymam çünkü malum parti seçmeninden farkın kalmamış oluyor.

Pardonda politika falan neden karıştırıyorsun bu tartışmaya? Magic Attack SC gelmiş geçmiş en saçma şey tek rakibi de bu Drake's Blessing dir. Warriorların durum zaten partiye Rogue almaya gerek kalmamasından ibaret. Magein ki 62 skiliyle kullanılıyor. İtemleri sağlam (+9, +10) olan mage SC li gibi vursun bu saçma SC de oyundan kalksın.

Herkes yalnızca oynadığı classı düşünüyor maalesef.