Page 4 of 19 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 184
    Kesinlikle 2 side kaldırılmalı ama mageye'de bir el atılmalı,

+10 Hell Blood takıyorsun oynayan hasar 50 sonra neden mageler dönerci.
    Yediği bir ton nerfi saymıyorum

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    NPC'den 90 m'ye mage attack sc aldığımız halde warrior arkadaşlara vurduğumuz damage bu.

Ben başka oyunları pek oynamadığım için bilmiyorum, o yüzden diğer oyunları oynayanlar, tecrübe edenler varsa yazsın lütfen. Oyuncusuna bu kadar "sadece müşteri" gözüyle bakan başka yapımcı firmalar var mı? Oynayanları sadece müşteri ve hatta düşmanlarıymış gibi görüyorlar mı? Farmı kısıtla, pk'yı zevksiz hâle getir, etkinliklerle bosslarla moblarla oyna, değiştir aga değiştir. Cidden yapımcı "oyun oynanmasın da kapatalım" kafasında filan mı?

Bir de bless'ten şikayet etmeyin, siz de basın diyorlar ya. Aga benim derdim ölmemek değil ki. Öldürememek. Ölmüyor kimse ölmüyor. Adamlar tek party mele ile 3 party magenin içinde halay çekiyor. Ee ben de hem oyunun en pahalı sc'sini basayım, hem bless basayım ama öldüremeyeyim. Komediden başka bi şey değil.

draki blesing kalkmalı

Senior Member
    İkisini de kaldırın lütfen.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bless eşyası resmen belli bir classin antisi görevini görüyor. Yani şu şekilde düşünün: npc de satılan ve kullanıldığında 100 dd veren scroller olsun. Bunu basan oyuncular için asas ortada öylesine dolaşan çerezlik bir sınıftır. Işte draki blessing de aynı şekilde mage sınıfını çerezlik yem haline getirir. Önce bir sınıfa bir özellik veriyorsunuz sonra da belli bir eşya ile o sınıfı yok ediyorsunuz.
    Yakında yeni scrolleri de bekliyorum. 100dd, arrow, spear vs. veren scroller, debuff yemeyen scroller, ice lr tutturmayan okunmuş scroller diye uzar gider.. Maksat gb silinsin, pus coşsun.. Ama pk zevki her gün daha da düşsün.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    NPC'den 90 m'ye mage attack sc aldığımız halde warrior arkadaşlara vurduğumuz damage bu.

Ben başka oyunları pek oynamadığım için bilmiyorum, o yüzden diğer oyunları oynayanlar, tecrübe edenler varsa yazsın lütfen. Oyuncusuna bu kadar "sadece müşteri" gözüyle bakan başka yapımcı firmalar var mı? Oynayanları sadece müşteri ve hatta düşmanlarıymış gibi görüyorlar mı? Farmı kısıtla, pk'yı zevksiz hâle getir, etkinliklerle bosslarla moblarla oyna, değiştir aga değiştir. Cidden yapımcı "oyun oynanmasın da kapatalım" kafasında filan mı?

Bir de bless'ten şikayet etmeyin, siz de basın diyorlar ya. Aga benim derdim ölmemek değil ki. Öldürememek. Ölmüyor kimse ölmüyor. Adamlar tek party mele ile 3 party magenin içinde halay çekiyor. Ee ben de hem oyunun en pahalı sc'sini basayım, hem bless basayım ama öldüremeyeyim. Komediden başka bi şey değil.
    Oyunun gelişime açık olmamasının bazı belli başlı sebepleri var. Oyunun bağlı olduğu bir hikaye yok, oyun yöneticileri yeterince ilgili değil, sen 3 yıl emek ver ama 1 kişi 3 saatte senin 3 yıl verdiğin emeği hiçe sayıp senin önüne geçebiliyor, ayrıca oyun pek yetenek gerektiren bir oynanışa sahip değil.

Oyun için en çok masrafı yapan sınıf hangisi? Warrior mana, taşı gibi kişisel masrafı dışında warrior itemlerinin alımı-satımı ticaret sebebi. Bu yüzden popüler. Altın yumurtlayan tavuğu keser misin?

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    mage master 2 ile sweeping potion aynı anda kullanılmıyor diye biliyorum fakat sc ile kullanılıyor buda fazla bir magic hasar artışına sebep oluyor bununda üstesinden gelmek için draki blessing diye bir şey eklenmiş anladığım kadarıyla bir de felo hızlı düşmesin diyorlar sen birilerini ölümsüz hale getirirsen o feloankor eninde sonunda düşecektir çok fazla çelişki söz konusu bilinçli güncellemeler yapılmıyor oyunda % ile alakalı ne varsa kaldırdılar sonuç mage 54 kullanılmıyor Abyss fire adlı eşyanın işlevi kalmadı

oyunun dengesi hafiften bozulmaya başladı yeni sunucuların başında undying sc kaldırıldı oyunda bp buffer sayısı gözle görülür derecede arttı fakat son gelen 2.2k buff ile yine bu dengeler bozulmaya başladı bir sonraki buff kaç olacak merakla bekliyorum

bunun yerine o npcye genie genie hammer koysalar illegal sayısı gözle görülür şekilde azalır çünkü bunların trade açması bu eşyalarla gerçekleşiyor 1 coinden satılıp tekrar tekrar devam ediyor biraz mantıklı güncelleme bekliyoruz çok bir şey değil

Junior Member
    yetkililer anlaşılan kaldırılmaması yönünde düşünüyor. Mantıklıda deli gibi gb siliniyor oyundan.En azından mage ekiplerini dinleseler yahut biraz değerleri inceleseler keşke. Mage atak sc %20 bonusu verdi ama karsısında duran sc vurduğun hasarı nerdeyse 200 300 e indirdi ne anlamı kaldı bastıgın scnin. Bir diğer konu olan Felonun hızlı düşmemesi isteniyorsa bu konuda bir dengeleme gelmeli bence. Blesste %20 alana karsı savunma verebilir. Böylelikle mageler en azından nova attığında bazı insanlar felo altından ölür ve feloya vurulan hasar azalır...

Herkez vurmasi gerek demageyi Ve Yemesi gereken Demageyi Yemesi Lazım pk'nın dengesini bozuyor çok oyuncuda kaldırılmasi konusunda hem fikir artık biraz şu oyuncularin cogunlugunun sesine kulak verin

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post

neden vurdugun demage bu karşı tarafta draki bless kullaniyor niye çünkü ölmemek için en alttaki demageye dikkat cekerim draki bless kullanmayan adam nasıl belli 1100 demage yemiş gereği olmayan ve pk ya zararı olan bir item