Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Lightbulb Hesabım hakkında

Merhaba durduk yere bir ban geldi farklı bir şey yazıyor nedir bu acaba? illegal yazılım da kullanmadım
    pazarımı kurup uyudum. Sabah bu şekilde yazı geldi char'a giremiyorum

'' İCS Registration Abuse ''

Not: hesabımda npoint kalmadı ben bilette atamam ki yani nasıl olacak bu iş :/

Junior Member
    lütfen bana yardımcı olun, ben Cr ye hii yazmadım daha önce ve yazmak için cash istiyorsa yazamam ki,
    İCS kayıt suistimali mi oluyor bu yani ben anlamıyorum, annemin telefonundan kayıt oldum girdim her şey güzel
    sonradan niye böyle bir hata veriyor, olmayacaksa en başından desin ki bu numaraya kayıt olunmaz
    gold premium almıştım ondan 8 bonus pointim kalmış ama onunlada bilet atılmıyor ki
    Last edited by CANCAN528Aa; 01-11-2021 at 11:59 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Detaylı bilgi için bilet göndermeniz gerekiyor, farklı bir hesap üzerinden de bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    farklı bir hesap derken anlayamadım yani kimin hesabından göndereceğim bileti ? kendi hesabım duruyorken cash yokki ben şimdi para mı yatıracağım birde mağdur olduğum halde, bilet göndermek için. Gold pre li bir üye nasıl bilet gönderemez of ya

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Açtığınız diğer konu üzerinden bilgi verildi, lütfen farklı farklı konular açmadan tek konu üzerinden ilerleyin.