Results 1 to 4 of 4

Thread: Hesabım hk

Hesabım hk

Bugün saat 11:00 de hiçbir illegal bir program kullanmadığım halde Brahman PArtisinde bir dangalak(sanırım ki emin değilim arkadaşlarım benden sonra slota giderek soruşturduğunda benle beraber dc olduğu söylenen biri daha var) illegal program kullanması nedeniyle banlandım. Bunun üzerine bilet attım ancak geri dönüş olumsuz çünkü sözde illegal program kullanmışım. Gm arkadaş madem o kadar eminsin tam tamına 3 haftadır hergün Altar'da Brahman partideyim. Bir sürü insanla beraber takıldım kasıldım. Git tek tek herkese pm at bu adam sizce illegal program kullandı mı diye ? Ama yok siz öyle birşey yapar mısınız. Gördünüz direk ban attınız. Ben İllegal program kullanmadım. Npoint geçmişime bakın, genie geçmişime bakın. Ben dün daha genie çekmişim daha paketi yeni açmışım ama sabahına banlanıyorum. Genie ye Npointe bu kadar para yatıran bir gerizekalı var mıdır ki ayrıca illegal program kullansın. Sizler hak yiyorsunuz. Sizler insanların emeğini hiçe sayıyorsunuz. Sizler haram para kazanıyorsunuz. Bu pandemi döneminde kıyıda köşede kalmış paramızla oyun oynayıp evde boş durmamak için uğraşıyoruz. Sizler gelip o parayı sorgu sual izleme yapmadan hiçe sayıp engelliyorsunuz
    Last edited by SkCLucky; 01-11-2021 at 10:59 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Destek ekibinin nihai kararı vermektedir, destek ekibine bilet gönderdiğiniz zaman hesabınız ek bir incelemeden geçiyor. Buna rağmen hala bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız spam yapmadan bir bilet daha gönderebilirsiniz. Fakat destek sisteminin direkt kanıt gösterme zorunluluğu yoktur.

Bilginize,

Destek sistemi direk kanıt göstermek zorunda değil ise bu durum yetkililerin keyfi olarak ban atma yetkisinin olduğunu göstermez mi ? bu nasıl adalet peki ya da neden bu oyuna körü körüne inanmalıyız.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Kullanıcı sözleşmesi ve davranış kuralları aşağıya bırakıyorum, dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı Sözleşmesi

Davranış Kuralları

Yukarıda da belirttiğim gibi, destek hesap desteğini yalnızca destek sistemi vermektedir. Buna rağmen hala bir yanlışlık vs. olduğunu düşünüyorsanız "spam" yapmadan bir bilet daha gönderebilirsiniz.