Results 1 to 2 of 2
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Hesabım Hakkında

Arkadaşlar kaç gündür bir soru sormam gerek ama gm'ye ulaşmak mümkün değil, barolar birliği başkanına ulaşmaktan daha zor yahu bu nedir böyle? Ticket atsak robot otomatik cevap (konu ile en ufak alakası olmayan) veriyor.

https://forum.nttgame.com/forum/show...C4%B1m-Ceza-Hk

Burada bana "CluTaah" Nickli GM bir dahaki sefere sınırsız banlanırsın demiş. Bu benim ilk banımdı. Şimdi ben disturbing kategorisinde bir suçu işlediğimde (vr novalatma, jr afk, luring vs.) sınırsız mı yiyeceğim? Başkalarına sınırsız atılmadan önce 4 hak tanınırken ben ban sebebi bile olmayan bir şey yüzünden herhangi 2. banımda sınırsız mı yiyeceğim? GM'in yazdığı yoruma çok açık bir konu. "benzer şey" derken ne demek istenildi.

Şu konuya bir açıklık getirelim eğer 2. bandan sınırsız atılacaksa oyunu oynamaya devam etmenin bir anlamı yok. Ne milleti dolandırdım ne hile açtım sadece kendi skillimi kullandım. Mageler de nova atmasın madem milletin pc'si kasıyor.
    Last edited by GamesDepot; 01-11-2021 at 09:27 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

CluTaah güzel bir şekilde durumu anlatmış.

Ayrıca tüm kararların Gm inisiyatifine bağlı olarak değişebileceğini unutmayınız. Lütfen benzer konular oluşturmayınız. Var olan konunuz üzerinden devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.