Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Karakterimi Ringe atamıyorum

Sayın yetkililer karakterime ring basamıyorum hata alıyorum aldığım hata da bu.Her şeyi yaptım friendi temizledim magic bag boş karakterin üstü boş.. Vip key de unutulan eşya yok yok oğlu yok .Şu hatayı alıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Karakterinizde Auto Loot eşyası mevcut mu?
    Hayır hiç bir şekilde mevcut değil.Her şeyi iyice gözden geçirdim.taamamen tertemiz üstü halen hata alıyorum nedenini bilmiyorum css yeni çektim ondan olabilir mi ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Hayır hiç bir şekilde mevcut değil.Her şeyi iyice gözden geçirdim.taamamen tertemiz üstü halen hata alıyorum nedenini bilmiyorum css yeni çektim ondan olabilir mi ?
    Yine de kontrol etmediyseniz kontrol amaçlı karakterinize bir pet takınız ve Auto Loot eşyası olup olmadığına bakınız. Tüm her şeyin doğru olmasına rağmen eşyayı kullanamıyorsanız durum hakkında bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member
    Şimdide böyle bi hata aldım fakat şunu anlayamadım bitmiş bir vip key neden önemli ? ben şimdi tekrar 0 dan vip key mi alacağım ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Yine de kontrol etmediyseniz kontrol amaçlı karakterinize bir pet takınız ve Auto Loot eşyası olup olmadığına bakınız. Tüm her şeyin doğru olmasına rağmen eşyayı kullanamıyorsanız durum hakkında bilet gönderebilirsiniz.
    Vip keyim bitmiş ordan çıkartamıyorum ben yeniden 0 dan cash harcayıp vip key mi almalıyım ?

Vip key engel değil karakterin üstünde süresi bitmiş magic bağ var mı orayı kontrol et

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Ben mi yanlış görüyorum 2106 yılında biten vipkeymi var orda

Senior Member
    Quote Originally Posted by onrrrshnnn View Post
    Vip key engel değil karakterin üstünde süresi bitmiş magic bağ var mı orayı kontrol et
    Her şeyi kontrol ettim kardeşim daha önce 2 kez ring bastım bu 3 üncü basışım olacaktı fakat halen hata alıyorum şaka gibi.Delireceğim hadi oyun cahili birisi olsam neyse ama hata veriyor olmuyor. şaka gibi sinirden uyku tutmadı .. bekliorum öyle