Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

KoreKO'da oynayabiliyor muyuz?

Merhaba arkadaşlar;

Forumda bazen "bu sorunlar KoreKO'da çoktan çözüldü" ya da " geçen hafta KoreKO'ya bunlar geldi, bize de gelebilir" falan şeklinde yazılar görüyorum. Biz Türk oyuncuların KoreKO'da oynama şansı var mıdır? Yasak mıdır? Oynayabiliyorsak nasıl oynuyoruz bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Hayır dostum ülkemiz'de sadece Usko oynayabiliriz Koreko sadece Kore'ye özgü.

Millet öyle bıkmış başka alternatif arıyor yabancı versiyonu olsa bile ))

Aklıma şu takıldı koreko Kore'ye özgü japko var Japonlar oynuyor bizimki neden trko değil de usko

Quote Originally Posted by edo_NUtwfr9n View Post
    Millet öyle bıkmış başka alternatif arıyor yabancı versiyonu olsa bile ))
    Oynayabilsek bile oyun Korece bunu bilmek bile girmememe neden olur

Senior Member
    koreko cok zor koreliler oyunlarını dısardan oyunculara kapatmayı cok sevıyor.Kore tc sine ihtiyacın falan var tüm oyunlar için geçerli sadece ko ya özel deği.Japko ve taiwan ko da turk klanlar vardı ama fazla oyuncu yok diye hatırlıyorum .Taiwan ko da gm oyuna girmiyor diye yorum okumustum kosp serbest gibi bir şeymiş

Keşke steam ko usko base alıcagına tamamen koreko ile aynı olup aynı etkınlık guncellemeleri alsa .Direk oraya geçerdim

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    koreko cok zor koreliler oyunlarını dısardan oyunculara kapatmayı cok sevıyor.Kore tc sine ihtiyacın falan var tüm oyunlar için geçerli sadece ko ya özel deği.Japko ve taiwan ko da turk klanlar vardı ama fazla oyuncu yok diye hatırlıyorum .Taiwan ko da gm oyuna girmiyor diye yorum okumustum kosp serbest gibi bir şeymiş

Keşke steam ko usko base alıcagına tamamen koreko ile aynı olup aynı etkınlık guncellemeleri alsa .Direk oraya geçerdim
    Arkadaşın söylediği gibi kore dışında girişler kapalı ve hesap açmak için koreli birini bulmanız gerekiyor.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Arkadaşın söylediği gibi kore dışında girişler kapalı ve hesap açmak için koreli birini bulmanız gerekiyor.
    Tanıdığım tek koreli

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Tanıdığım tek koreli

:= Chaby koreliden daha çok türk olmuş

Farklı alternatifler var ama hiç biri kalıcı çözüm değil bı şekilde ban yiyorsun