Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Genieyi 1 tık daha hızlandırında hiç yeni oyuncu gelmesin.

Aslında alakasız değil, Genie güncellemesi ile bir tık iyileştirme yapıldı ve bana göre daha da iyileştirme yapılması gerekiyor. Yazdıklarım direkt olarak bununla alakalıydı. Genie'nin hala bir çok eksiği bulunmaktadır.

Artık sistem eskisi gibi değil, herkes yeni başladığı oyuna körlemesine başlamıyor. Ya bir yayın izliyor ya da Youtube içeriklerine göz gezdiriyor. Bana göre de Genie Moradon'da çalışmasa iyi olur ama durumun o kadar da kötü olduğuna inanmıyorum.
    Niye herkes ısrarla genienin daha çok geliştirilmesini istiyor? Genie oyunculuğu köreltmekten başka bir işe yaramıyor. Oyunda gün içersinde 2000 oyuncu varsa bunun 1500ü genieli charlar.

Ben sizden çok farklı düşünüyorum, genienin ilk olarak mevcut halinden daha yavaş vurması gerekiyor. Sonrasında geniede her skill vurulmamalı, mesela mage 56,80 skilleri vurulmamalı. Okçu 70-80 skilleri vurulmamalı. Priestte atak kırma skili vurmamalı gibi gibi bunlar değişebilir. Eminim benim gibi düşünen çok oyuncu vardır.

Oyuncular genieyle değil elle oynamaya teşvik edilmeli. Mesela bir db priestten örnek veriyim, en son hangi exp/farm ptde elle oynayan db priest gördünüz? Hepsi genieye bırakıyor, çünkü genie db priesti elden daha iyi oynuyor.

Israrla söylüyorum, elle oynayan bir oyuncu genieli oyuncuya karşı zorlanmadan son vuruş veya kutu alabilmeli. Oyun tamamen genie üzerine kurulmaya devam ediyor, bu hiç iyi bir şey değil. Ben yavaşlatılmasını veya kısıtlanmasını beklerken hızlandırma hamlesi geldi. Ne yalan söyliyim oyunun geleceği için üzüldüm.

Hadi yavaşlatmadınız en azından oyuna yeni başlayan oyuncuları ve moradon slotlarının halini düşünerek Moradon haritasında genie kullanımını kapatsaydınız keşke. Ben 15 yıllık oyuncuyum ve o moradondan 1 saatte çıktıysam yeni oyuncunun hiç bir şansı yok. Adam 35 level olamadan çıkar gider oyunu siler.
    Last edited by STORRRRYY; 01-10-2021 at 03:24 PM.

Senior Member
    Afq olarak elden daha çok para kasabılen tek oyundur knight online buyuk başarı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Genieyi 1 tık daha hızlandırında hiç yeni oyuncu gelmesin.

Aslında alakasız değil, Genie güncellemesi ile bir tık iyileştirme yapıldı ve bana göre daha da iyileştirme yapılması gerekiyor. Yazdıklarım direkt olarak bununla alakalıydı. Genie'nin hala bir çok eksiği bulunmaktadır.

Artık sistem eskisi gibi değil, herkes yeni başladığı oyuna körlemesine başlamıyor. Ya bir yayın izliyor ya da Youtube içeriklerine göz gezdiriyor. Bana göre de Genie Moradon'da çalışmasa iyi olur ama durumun o kadar da kötü olduğuna inanmıyorum.
    Hocam bu görüşlerinde samimi isen senden bi ricam var , altar vega sirius destan sunucularında 0dan çar açıp 35 e kasıp bi video yayın falan açar mısın?

Bunun lufer , eslant falan kısmını saymıyorum bile uruklardan 5 adet görev itemi çıkarmanı bile istemiyorum sadece 35 e kasmanı istiyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Hocam bu görüşlerinde samimi isen senden bi ricam var , altar vega sirius destan sunucularında 0dan çar açıp 35 e kasıp bi video yayın falan açar mısın?

Bunun lufer , eslant falan kısmını saymıyorum bile uruklardan 5 adet görev itemi çıkarmanı bile istemiyorum sadece 35 e kasmanı istiyorum
    Bak özellikle Uruk slotlarını hesaba bile katmıyorum, ks bile atamıyorsun mageler öyle bir makro ayarlamış ki çıkmasıyla ölmesi saliseler içersinde oluyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post

Yeni sunucular ilk açıldığı günden beri zaten yayıncılar bol miktarda bu tür yayınlar yaptılar. Sunucu değiştirdiklerinde yeniden yaptılar, hala da sıfırdan başlayıp yayın yapan bir çok yayıncı var. Bahsettiğiniz şey Amerika kıtasının yeniden keşfi değildir, 15 senelik bir oyundan bahsediyoruz. Yeni ya da eski bir oyuncu Moradon'da pazar haricinde ne kadar zaman geçirebilir ki?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ben Genie eşyasını genel olarak sevmiyor ve kullanmıyorum. Çok nadiren işime yaradığı oluyor. Fakat oyunun tamamında herkesin farklı oynayış tarzı oluyor. O yüzden Genie kullanmak isteyenlere de niye kullanıyorsun diyemem. Bir an önce lv kasıp farm yapıp PK başlamak istiyor olabilir, exp kasmayı sevmiyor olabilir. Bir sürü örnek verilebilir. Ama Moradon konusuna katıldığımı söylemek isterim. Moradon bölgesinde zaten çok kısa bir süre geçiriliyor ve Genie aktif kullanılmasa da olur diye düşünüyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeni sunucular ilk açıldığı günden beri zaten yayıncılar bol miktarda bu tür yayınlar yaptılar. Sunucu değiştirdiklerinde yeniden yaptılar, hala da sıfırdan başlayıp yayın yapan bir çok yayıncı var. Bahsettiğiniz şey Amerika kıtasının yeniden keşfi değildir, 15 senelik bir oyundan bahsediyoruz. Yeni ya da eski bir oyuncu Moradon'da pazar haricinde ne kadar zaman geçirebilir ki?
    Kecoondan tut gavoltuna lycan werewolf loup garou , dark eyes dire wolf falan her yerde macro var %10 damage attığın zaten halihazırda zar zor kestiğin bir mobu bide ks almaya çalışmak .. daha oyuna başlamadan kanser oluyor insanlar. 1.5 saatini moradonda 35 olmaya harcıyorsun sonra başlıyor lufer devri, geçiyosun roan kampa geç skeletonlarda macrocular, geç raiba uruklarda salisesinde ölen uruklar, manticoredeki mafyalar, itemsiz biri için çok zor çok. Denemeden bilemezsiniz denemediğinize de eminim, tıpkı drop oranları gibi.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Genie denen illet 400 cash yapılırsa sorunlar bitecek bak bakalım 20m için 7/24 farm yapanlar kalıyormu.