Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Cool Çok güzel aferin sana anvil!!!

5 ay önce 65 gb yakın para kaybettim 5 ay ara verdım şimdide her hafta 2 gb kasstım 3 ay boyunca hepsini her hafta kaybettim son vurgunuda dayanamayıp bugun yaptım 25 gb borc aldım ve hepsını yaktım bıraktım demıyorum bi 5-6 ay daha mola siz siz olun + basmayın bu arada ilk bıraktıgımda anvil yüzünden sigaraya baslamıstım sonra tekrar bıraktım bu sefer sigaraya baslamadım o yuzden mutluyum görüşürüz knight ailesi...
    Last edited by RAGNAR262626; 01-10-2021 at 12:08 PM.

Bu biraz arsızlık sanki

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    gem kırma, anvil vs vs tümü kumardır. bugün item basar kazanırsın 2 hafta sonra tekrar yakar kaybedersin. normal. önce kendi problemlerinle yüzleş, bağımlılıklarından arınmaya çalış.

Senior Member
    Yak babacan yak

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    Anvil Pişmanlıktır. )

Senior Member
    Dün 10gb yaktım bugün 2 tane raptor 8 bastım sıfıra sıfır çıktım çok değişik bazen sürekli geçiyor bazen istediğin kadar bas geçmiyor

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Nttgame:bu bİze bİraz abartili geldİ

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Item basan oyuncuları görünce neden ben de basmayayım diyorum, önceki yaktıklarımı düşününce direkt vazgeçiyorum
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Şahsen ben töbe ettim anvile bulaşmıyorum tavsiyede etmem

Moderator NightOwl's Avatar
    Anvil benim de yüzümü hiç güldürmedi. Açtığınız diğer konuda yaptığınız farmı her cumartesi Anvil'de harcadığınızı belirtmiştiniz ancak o şekilde kalmamış anlaşılan. Geçti geçecek derken bir bakıyorsun elinde hiçbir şey kalmamış. Şaka bir yana Anvil konusunda benim gibi şansınız yoksa Anvil'den uzak durmanızı tavsiye ederim.