Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Forum Hesabımın Cezası Hk.

merhabalar. bu konuda bilgi için hem discorddan önce beni banlayan " ScORp_LiON " nickli kullanıcıya yazdım, cevap vermedi hem usko resmi kanalına haricen yetkililerin olduğu bi saatte yazdım yine banlanma sebebime dair banlanmama gerekçe olan mesajı gösteren olmadı. hatta banlanma sebebim olduğunu düşünerek paylaştığım mesaj için makhwelo nickli mod arkadaşımız bu mesaj yüzünden banlanmamışsınızdır demişti(kendisi bunu kabul eder mi, ben öyle bi şey demedim der mi onu bilemem ss almıyorum her yazılanı, öyle bi huyum yok ama orada söylediği buydu. banlanmama sebep olan mesaj nedir diye sorduğumda dönüş alamadım ardından). bu ön bilgi ile konuyu açayım.

Hile ile mücadele edilmesi için öneri konusu açmıştım ve 2 sayfa yazı yazdım tek sayfaya sığmadığı için. bu öneri konumun neticesinde " ScORp_LiON " tarafından " DALGA GEÇİLEREK " konum kapatıldı üstelik 1 ay ban yedim.

dalga geçtiği mesaj şu şekildedir : " Konuya gelecek olursak da tavsiyeniz için teşekkürler ancak hiçbir işe yaramaz. Yine de boşa gitmemesi için Microsoft'un kendi platformunda Windows işletim sistemlerini korsan kullananlar için bu tavsiyeyi onlara yazabilirsiniz, eminim ki değerlendirmeye alacaklardır. " görsel olarak da ekliyorum

banlandığım ve kapatılan konum bu dur : İllegal Oyunculardan Tamamen Kurtulmanın Yolunu Açıklıyorum

" GM " arkadaşlardan bu konu ile alakalı bi cevap almak istiyorum eğer suç değilse bu cevabı beklemek.

2 merak ettiğim soru var.

1. Sizler gerçekten, sizlere öneriler sunan insanlarla o adama önce ban atıp arkasından da dalga mı geçiyorsunuz? adamı susturup arkasından keyfinizce eğleniyor musunuz?

2. Ortada ayan beyan bi banlanma gerekçesi olmadan, birine 1 ay ban atmak bu kadar kolay mı?

Yazdıklarımla dalga geçilip " öneri konumun kapatılması " ve banlanmama sebep olan mesajım nedir? öğrenmek istiyorum, saygılar.

edit. ayrıca "öneri konumun" kapatılmasının gerekçesini de bilmek istiyorum. ne yapılmış olabilir ki o konu kapatılmış olsun? ne zararı vardı size?
    Last edited by l3i_NMpwPlG6; 01-10-2021 at 07:24 AM.

Senior Member
    ScORp_LiON'un tarzı ve davranışları çok kötü.
    Oyuncunun önerisi iyi veya kötü olabilir. Sanki her iyi öneriyi hayata mı geçiriyorsunuz? diyelim ki geçti bundan senin payın ne oluyor.
    Her isteği dikkate alıyormuş gibi üste çıkacağın konulara yorum atmaktan vazgeç.
    Dün chas ile ilgili açılan bir konuya hesap geçmişini istiyorsun oyuncudan.(komik)
    Sen paylaşsana görelim aylık chas harcamalarını ama aylık aldığın bedava olanları değil kendi paranla aldıklarını ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    ScORp_LiON'un tarzı ve davranışları çok kötü.
    Oyuncunun önerisi iyi veya kötü olabilir. Sanki her iyi öneriyi hayata mı geçiriyorsunuz? diyelim ki geçti bundan senin payın ne oluyor.
    Her isteği dikkate alıyormuş gibi üste çıkacağın konulara yorum atmaktan vazgeç.
    Dün chas ile ilgili açılan bir konuya hesap geçmişini istiyorsun oyuncudan.(komik)
    Sen paylaşsana görelim aylık chas harcamalarını ama aylık aldığın bedava olanları değil kendi paranla aldıklarını ?
    onu ben de gördüm. pus harcaması yapmayın diye eleştiri konusu açan biri için sen ne harcama yaptın sanki şu geçmiş harcamalarını göster de görelim tavrı nedir? kaç yaş hareketi bunlar?

sanırım bu arkadaş çalıştığı kurumun ciddi bir şirket olduğunun farkında değil, kendisini ağa bizleri de marabası görüyor. bu üslubun, bu tavırların başka bi anlamı yok gibi. buradaki insanlar keyfince susturacağın, arkasından dalga geçebileceğin, ezebileceğin, ezikleyeceğin adamlar değiller kardeşim.
    Last edited by l3i_NMpwPlG6; 01-10-2021 at 08:17 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by l3i_NMpwPlG6 View Post
    onu ben de gördüm. pus harcaması yapmayın diye eleştiri konusu açan biri için sen ne harcama yaptın sanki şu geçmiş harcamalarını göster de görelim tavrı nedir? kaç yaş hareketi bunlar?

sanırım bu arkadaş çalıştığı kurumun ciddi bir şirket olduğunun farkında değil, kendisini ağa bizleri de marabası görüyor. bu üslubun, bu tavırların başka bi anlamı yok gibi. buradaki insanlar keyfince ezebileceğin, ezikleyeceğin adamlar değiller kardeşim.
    Büyük ihtimal hesabın sipariş geçmişini görüntüleyebiliyor veya baktırıyor.
    Oyuncuyu sen ne chas alıyorsun ki hesap soruyorsun tavrıyla ezmeye çalışıyor aklınca.
    Tabi kendinin pus fiyatıyla bir alakası yok, aylık olarak bedava aldığı için
    Last edited by SeanZ22; 01-10-2021 at 08:20 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    Büyük ihtimal hesabın sipariş geçmişini görüntüleyebiliyor veya baktırıyor.
    Oyuncuyu sen ne chas alıyorsun ki hesap soruyorsun tavrıyla ezmeye çalışıyor aklınca.
    Tabi kendinin pus fiyatıyla bir alakası yok, aylık olarak bedava aldığı için
    adam isterse 20 liralık cash alsın isterse hiç almasın. burada önemli olan şey " zaman " dır. insanlar bu oyuna zamanını harcıyor. bu oyunda sadece cash alanlar mevcut olsa, oyuna zaman harcamayan sadece cash alıp pk atıp çıkanlardan ibaret bir oyun olsa aktif kullanıcı sayısı atıyorum 100k ise 10k ya düşer o da günden güne erir. sen bu oyuna zamanını ayıran, emek sarfeden birini aldığı cash üzerinden niye yargılarsın ki? adamın şikayetleri var, onlara odaklanmak yerine adamın tepki koymak için bahsettiği olayın üzerine gidiyor " bir yönetici " olarak. işin en acıklı tarafı ise kimsenin bu hal hareketlere, tavırlara bi söz söylememesini istiyorlar sanırım. bu rahatlığa sahip duruyorlar.

Senior Member FFferik16's Avatar
    İlgili konudaki öneriye ben de katılmıyordum ancak yapılanı da doğru bulmuyorum. Burada modlar; sakin, sabırlı ve anlayışlı olmayacak da kim olacak? Zamanında modların görev süreleri sınırlı olması gerektiği ile ilgili konu açmıştım, kabul görmedi. Yanıtımın kalanı otosansür içeriyor diyerek bu yanıtı burada bitiriyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    konuya tekrar göz atarken " tam 1 ay " ban yememe sebep olan mesajı buldum. yorumu ilgililere bırakıyorum artık diyecek tek söz yok bu olaya karşı

inanılmaz. gerçekten, inanılmaz. neyse ki ülke falan yönetmiyorsun güzel kardeşim. mazallah neler olurdu kim bilir.

ScORp_LiON'UN Tavırlarından ve çocuksu hareketlerinden nefret ediyorum...
    Last edited by RAGNAR262626; 01-10-2021 at 09:43 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kusura bakmayın konu ile alakam yok ama okuyum dedim cash bilgileri olunca ne oluyor ki cash ceken oyuncu normal oyuncudan üstünmü oluyor ? bu cash çekenler kimler söyleyelim

1.Gerçekten oyun oynayanlar ( oyundan zevk almak için az item az pazar az farm az cz yapan üstadlar oyunu zevkine oynarlar tek amaçları eğlenmektir)
    2.Cz deki abiler ayda 500 tl pus verirler yazık adamlara ya (ama nerdeyse ayda 3-4 tane set yaparlar)sonra ntt game saydırırlar
    3.kxperler chaos pazar farm vs girmek için yeni açılan hesaba çekilip bozdurulanlar

Junior Member
    Kayyum moderatör istemiyoruz !