Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Member turku6aZz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Oyunun en iyi zırh ve silahlarından veren görevler için kolaylık istemek oyunun zevkini kaçırmaktan başka ne işe yarar ki? Kaldı ki eskiden 70-80 quest ile "dragon shell" herkesin hayaliydi, şimdi görevle sürekli ve sınırsız alabiliyorken bile daha da kolay olmasını istiyorsunuz. Zamanında bir kere alıp +4'e yakan adam bile bu kadar zorlanmamıştır. :dd Yok "+7'ye basarken yanarsa 20m gider, yok NTT'nin oyunları bunlar..." Bence böyle şeyler yerine şikayet etmeniz gereken daha önemli konular var ki bu konular oyunun zevkini de arttırır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Bence silah ve zırhın istediği mythril sayısı azalırsa daha güzel olur. 10 günde 1 tane +0 fs alıp +4'e yanması can sıkıcı oluyor.
    Tamamen katılıyorum serverin başların da gelmedi anlıyorum fakat 2 yıl oldu sw ler acılalı artık sayısı düşse iyi olucaktır .

Junior Member
    Eskiden rastgele + lı atıyordu. Öyle olsa daha iyi.

Senior Member
    bu arada ben bu etkinligin cz den kalkmasını isteyen oyuncular dan degilim fakat sayıların iyileştirilme yapılmasını istiyorum 5m yada 3m para istemesın birde 10 tane 1 tane quest degıl de 3 yada 5 tane ye 1 quest vermesi daha saglıklı olucaktır dragon kıyafetleri aynı şekil de kalabilir slotlar da kasan adamlar da şikayet etmez hem benim verdigim öneri sadece quest silahı icindir bunu dikkate almanızı istiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by turku6aZz View Post
    Oyunun en iyi zırh ve silahlarından veren görevler için kolaylık istemek oyunun zevkini kaçırmaktan başka ne işe yarar ki? Kaldı ki eskiden 70-80 quest ile "dragon shell" herkesin hayaliydi, şimdi görevle sürekli ve sınırsız alabiliyorken bile daha da kolay olmasını istiyorsunuz. Zamanında bir kere alıp +4'e yakan adam bile bu kadar zorlanmamıştır. :dd Yok "+7'ye basarken yanarsa 20m gider, yok NTT'nin oyunları bunlar..." Bence böyle şeyler yerine şikayet etmeniz gereken daha önemli konular var ki bu konular oyunun zevkini de arttırır.
    Zaten bu questen item alınca direk +10 +3 setli adamlara kafa atabılıyor ınsanlar çok kolay bir şekilde dengesiz oluyor tabi sende haklısın. Hatta çok kolay bence 100 taş 100 m istesin tek parçaya basarken de 3 bus alsın her + lama için.Şu zıhnıyet oldugu surece bowlda adam olmaz anca farm slotlarında yada quest mobların oldugu yerde adam kesersınız.
    Adam 200 gun emek vermis alırken bir ton noah verıyor bir ton bus harcıyor eline ne geçiyor bir tane +8 bile çıkmıyor .Sonra gelmiş herşeyi çok kolay istiyorsunuz diyor birileride.Aynen ya questen +7 set almak için bir 5 .yılana girmesi lazım serverin.

Senior Member
    Arkadaşlar destek çıkarsanız umarım bi iyileştirme yapılır, Deva'da yapıldığı gibi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by turku6aZz View Post
    kardeşim baya boş yapmıssın oyunun en iyi zırhı dediğin şeyi istersen pazardan 6-7mye alabiliyorsun bilmem farkında mısın? Hal böyle olunca hiçbir priest ve mage yanaşmıyor kill görevi yapmaya

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ben tüm yorumları okuyarak bir yorum yapmak istedim. Rosetta'da itemli bir karakterim var. Orda bu görevi çok kolay yapıyorum. Bowlda olması beni açıkçası çok etkilemiyor. Bowlda olması daha çok oyuncunun bowla gelmesini sağlıyor ve PK attığım için daha canlı bir ortam gördüğümü söyleyebilirim.

Aynı zamanda Vega'da da bir karakter kasıyorum. Sürekli aynı yerde olmak bazen sıkıyor. Şu an itemim yok ama yine de bowlda olması yine beni rahatsız etmiyor. Bazı noktalara çok takıldım. İstenen miktar düşürülse ya da çok masraf oluyor meselesini konuşmak istedim. Bu itemler önceden 2 kere alınabiliyordu, en fazla görevler sıfırlanırsa bir daha şansım oluyordu. Ben bu görevlere bir artı olarak bakıyorum. Daha önceki dönemlerde yeni bir sunucuda oynadığım geçmiş dönemlerde +8'e de basmıştım ve öylesine anvile attığımda yapmıştım. Eşya sınırını düşünürsek iyi de bir eşya olmuştu. Yani bence bazı şeyler biraz dengede olmalı. Her şeyin kolay olduğu bir oyun tarzı istiyorsak her yeni sunucuya girip sıfırdan başlamak da saçma değil mi? Bir oyuncu başladığı sunucuda yeterince eskirse sürekli elindeki eşyayı değiştirebiliyor. Rosetta'da böyle yapıyorum. Ama biraz daha zorlanmak istediğimde ve eskisi gibi sıfırdan başlama hevesim geldiğinde yeni sunuculara giriyorum. İstenilen şeyle yapılan o yüzden bana biraz zıt geldi. Ama tabi bu benim görüşüm ve uygun görürlerse zaten bir şekilde değişim yoluna gidilecektir.

Destekliyorum, up! Solo oyuncuların bu görevi yapmaları gerçekten zor. Hartitanın tümünden ziyade towndan başlayarak karşı towna kadar olan bölgede kill sayması daha mantıklı olabilir. Hem quest moblarının olduğu alanda dahil edilmiş olur. MAvi alandan kırmızı alana genişletilirse daha mantıklı olacağını düşünmekteyim. Teşekkürler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bence 15-30-50-100 gibi günlük görevler eklenmeli belki mitril yerine 1-2-3'lü sc verse fena olmaz