Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

İcs Otp Telefon

1 Numarayla 3 hesap açma sınırı koyan yetkililere sesleniyorum, Madem bir sistem yapıp bizi başkalarının tlefonunu kulanmaya itiyorusunuz, Adam numara değiştirdiğinde Doğacak Sorunlarla ilgili yetkili kişiler olarak çözüm üğretmenizi bekliyorum. 1 Haftayı geçti oyuna giremiyorum ve sorunumun çözülmesini bekliyorum. Lütfen Artık yaratığınız sorunları gidermek için çalışın rica ediyorum bukadar duyarsız sorumsuz insanlar olmayın. Oyuna gire bilmem için İcs girişi yapıp otp yi sıfırlamam gerekiyor. otp block lu tarih ve saat değişti için girmeye çalıştığımda block landı, Bunun için mail yoluyla doğrulama kodu almam lazım veya siz yetkili kişiler olarak otp yi sıfırlayıp telefonuma yeni otp id şifre göndermeniz gerekiyor. Ve gerçekten artık çok sinirlendim Sizin telefon dayatmanız doğan bir sorunla 1 haftadır boğuşuyorum Ve sorunu çözmek için en ufak bir çalışma yaptığınızı görmedim yeter artık yeter......

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Daha önce açtığınız konuda size gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştı. Foruma konu açmanız bilet sürecini hızlandırmaz ve buradan size kimse yardımcı olamaz. Müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmadığı için süreç biraz uzamış olabilir. Lütfen aynı konuları spam şeklinde açmayın ve biletinize gelecek yanıtı sabırla bekleyin.

Otp Telefon Sistem

Destek Kayıtlarımız Cevaplanmıyor 3 gündür