Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Cheat Reports Hk.

Oyunda gem alıcam buy pazar kuruyorum adamlar teşkilat kurmuş resmen aile falan kalmadı sürekli küfür yiyoruz cheat reporta yazdım kaç gün geçti halen daha cevap bile yazılmamış küfür duymak zorunda mıyım ben bu oyunda bizimde bir gururumuz var

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Cheat Reports bölümünün yoğunluğuna bağlı olarak bu süreç biraz farklılık gösterebiliyor. Lütfen bu süreçte yalnızca raporunuzun takibini yapınız, mümkün olan en kısa sürede raporunuzun yanıtlanacaktır.

Alakası bile yok.. 1 hafta önce cheat reportsa 1 post attım.. şu an attığım postu yayında göremiyorum. iyi misiniz ya? her gelen ana avrat sövüyor.. ya taraf tutmayı bırakın yada oyun politikanızdan vazgeçmeyin..

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kabasakal3458 View Post
    Alakası bile yok.. 1 hafta önce cheat reportsa 1 post attım.. şu an attığım postu yayında göremiyorum. iyi misiniz ya? her gelen ana avrat sövüyor.. ya taraf tutmayı bırakın yada oyun politikanızdan vazgeçmeyin..
    Rapor oluşturmadan önce Raporlama Sistemi konusunu incelemiş olsaydınız raporunuza ne zaman cevap verildiği ve ne olduğu konusunda bir fikriniz olabilirdi. Aynı zamanda doğru bir raporlama yapmış olurdunuz. Raporunuz eklediğiniz ekran görüntüsü konuşmanın tamamını içermediği ve ekran görüntüsünde tarih bilgisi olmadığı için işleme alınmamış. Bunun bilgisi de CR görevlisi tarafından raporunuza düşülmüş. CR bölümünde arşivleme sistemi var. Sonuçlanan konular bir süre sizin görebileceğiniz alanda durur ve her gün 19.00 civarında arşiv bölümüne taşınır. Bu zaman diliminde raporunuzu kontrol edebilirsiniz.

İki tane oyuncunun küfürleşmesiyle ilgili taraf tutma iddianız anlamsız olduğu kadar da asılsızdır. Hiçbir yönetici için bir oyuncunun diğerinden farkı yoktur ve oyun davranış kuralları ne gerektiriyorsa onu uygularlar. Lütfen bir sorun yaşadığınızda sakin bir şekilde ve uygun bir dille yardım isteyiniz.