Results 1 to 10 of 10

Booro-Balrog hk.

Vega, Altar ve Sirius serverlarinda twitch yayinlarindan gorebildigimiz kadariyla cok eglenceli farm ve pk yasaniyor. Droplar degerli oldugu icin "yeni" serverlarda, insanlar booro ve balrogta farm yapmayi aliskanlik haline getirmis, ve bu sayede experience'da kasabiliyorlar.

Merak ettigim konu, ares-diez-olimpia-rosetta ve destan gibi "eski" sunucularda booro ve balrogun drobunun trial-mitril-dragondan "secret, rosetta ya da krowaz" kiyafet droplarina dondurulebilinirmi ? Bu degisimle "eski" sunucularda farm ve pk alanlari genisletilecek, exp kasmayi daha kolay hale getirecek ve pk'yi daha zevkli kilacak.

Bu konu hakkinda ne yapilabilir ?

Junior Member
    Direk +8 olarak atsa daha iyi olur tüm sw orda pk farm atar. Hem böylelikle krowaz haritasına gerekte kalmaz. Pff

Bu güncelleme isteğini ben birkaç kez forumda belirtmiştim. Bence çok yarayışlı bir güncelleme olur. Diez de Exp ptlerini bulamıyoruz reb 8%55 de kaldım, reb 10 a kasmış olurum hemde farm yapmış oluruz. Destekliyorum +1

Quote Originally Posted by CaqLayaNs21 View Post
    Direk +8 olarak atsa daha iyi olur tüm sw orda pk farm atar. Hem böylelikle krowaz haritasına gerekte kalmaz. Pff
    Eski serverlarda krowazi kapatmış bir mage team tepkisi . Diezde şuan krowaz magelerin elinde ne var bu sayede biz okçular da krowaz kasarız.

Senior Member
    krowaz yada secret olmasını istemem sonuç olarak farm ile yapılabiliyor ancak rosetta armor sadece box üzerinden çıkıyor drop mithril yerine rosetta olabilir destekliyorum konuyu

Bence şöyle olursa daha eğlenceli olur, tüm serverlarda boroo, balrog drobu rosettaya çevrilsin (hem yeni swler için bir farklılık yeni bir kıyafet gelmiş olur)
    Hem de yeni swlerdeki günlük bowl adam kesme görevi +1, +3, +5 ya da +7 olarak güncellensin. Rogue ve warriorların dragonları çok değerli ancak mage ve priestin o şekilde değil. Alan çöpe atıyor yeşil fragmenti

Moderator SkCLucky's Avatar
    Evet, bu yaratıkların drop oranının arttırılması gerektiğini düşünüyorum. Sonuç olarak en güçlü yaratıklardan birkaç tanesi.

Krowaz mapini eski serverlarda kapatip bu yola gidilebilinir aslinda. Hem PK czde kalmis olur hem farm alanlari canli kalir.

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Daha önceden buna benzer bir öneri yapmıştım, gerçi yeni sunucular için düşünmüştüm. Dragon ve mthrill droplarını eslanta alarak, onların yerine rosetta dropları koyulması gerektiğini belirtmiştim. Eski sunucular içinde geçerli olabilir, pk yı ve farmı arttıracaktır.

Eski serverlarda bf disi hic bir sekilde pk donmuyor, bi gm ya da yetkili bu konuyla ilgili bizi aydinlatabilirmi