Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 97
    Ekmeğimize taş çıakrmayın 50 pc 1 pc aylık 1 l bırakıyor toplam 50 bin temiz ticaretin böylesi sizzde yapın sizi tutan mı var

Senior Member
    30-40 pc alıp pazar daki itemleri piyasasını ele geciren kişiler var bence bu hic hoş bir davranış degil aynı ip üzerin den girişin yasaklanması bi yana premium alsa dahi girişi yasaklanması gerek benim görüşüm budur oyun ile alakası olmayıp pk atmayıp uprage yapmayıp sadece item piyasasını ele geciren 50 pc li insanları bu oyundan uzaklaştırmak gerek artık

Arkadaşlar hayatta böyledir ne kadar çok yatırım yaparsan o kadar çok kazanırsın önek veriyorum 1 milyon dolarınız var %20arttı 200 bin dolar kazanırsnız. 100 bin dolarınız var %20 arttı 20 bin dolar kazanırsınız. İşin bizi ilgilendiren kısmına gelelim 1 bilgisayarınız var bin tl kazandınız 50 bilgisayarınız var 50 bin kazanırsınız uzatmayın daha fazla... Ağlamayın siz neden 1 milyonum yok diye ağlıyormusunuz gercek hayatta her ikiside aynı kapı gidin 1 milyonun yok diye ağlayın burda ağlamanızdan daha mantıklı sanki

Senior Member
    Quote Originally Posted by RAGNAR262626 View Post
    Arkadaşlar hayatta böyledir ne kadar çok yatırım yaparsan o kadar çok kazanırsın önek veriyorum 1 milyon dolarınız var %20arttı 200 bin dolar kazanırsnız. 100 bin dolarınız var %20 arttı 20 bin dolar kazanırsınız. İşin bizi ilgilendiren kısmına gelelim 1 bilgisayarınız var bin tl kazandınız 50 bilgisayarınız var 50 bin kazanırsınız uzatmayın daha fazla... Ağlamayın siz neden 1 milyonum yok diye ağlıyormusunuz gercek hayatta her ikiside aynı kapı gidin 1 milyonun yok diye ağlayın burda ağlamanızdan daha mantıklı sanki
    anladığım kadarıyla cok zoruna gitmiş insanların yorum yapması galiba bu işi sende yapıyorsun verdigin örnek real hayat da evet paranla ticaret yapabilirsin fakat farkındamısın bilmıyorum ama biz oyun oynamaya pk atmaya calısıyoruz ticarethaneye cevirmıyoruz oyunu senın yada bu işi yapanların para kazanması umurumda degil umrumda olan knight online oynayıp pk atıp oyundan keyif almaya calışan biriyim oyunu oyun olarak oynamaya calısan biriyim ticarethaneye cevirmeye calısan biri degilim umarım anlamışsındır gerci böyle bi yorum yapıyorsan anlıycagını sanmam yine cevap verir dalga gecip aglıyorsun yaızcaksın diyecek başka bir şeyim yok iyi günler

Junior Member
    Makro mouse de serbest olsun, gücü yeten alsın ve kullansın vb bir sürü örnek verebilirim. Kabul edemediğimiz şey şu; Vega nin pazarına git bakalım gem satın alan clan aynı satan aynı, farklı biri pazar kurduğunda ya pazar tutuyorlar ya da üstüne warior ile pazar kuruyorlar, Deco vb itemleri alıp satan da sadece 1 kişi, ip. İtemlerini alıp satan da. Aynı serverda hb dv gibi itemleri alıp satan da bir başka clan...
    Ve sen diyorsun siz de yapın. Ben bu oyunu oyun olarak görüyorum ve benim gibi her kullanıcının hakkı olduğunu biliyorum.

Junior Member
    Bu bir mmorpg oyunu kendini ticaretle geliştiebilirsin işine gelmiyorsa pazara gelip birşey almassın ve satmazsın ayrıca PVP gayet büyük zevk alıyorum ben bu arada sanada orası daha iyi gelir çünkü bu oyunda 20 bin tl çarın yoksa çöplüksün...
    Olay tam olarak bu dediğin şey 20 bin TL lik bütçeyi oyuna yatiramayan oynayamıyor. Kendi halinde farm yaparak dizeceği slotlar da tek el e dönmüş ve ticaret yapanların elinde.

Quote Originally Posted by cli_tZ4ExgSP View Post
    Olay tam olarak bu dediğin şey 20 bin TL lik bütçeyi oyuna yatiramayan oynayamıyor. Kendi halinde farm yaparak dizeceği slotlar da tek el e dönmüş ve ticaret yapanların elinde.
    Böyle oyunlarda kendi basına bırsey yapamazsın o yuzden clanlar ve partyler var bır clana gırmeyı deneyebılırsınız

Junior Member
    Böyle oyunlarda kendi basına bırsey yapamazsın o yuzden clanlar ve partyler var bır clana gırmeyı deneyebılırsınız
    Bu yorumu yaptıysan daha başta yazdıklarımı okumamışsın. Yaklaşık 8 kişilik ekipten 1 kişi 8 PC ile slotu aldı diyorum bu kişi vb kişilerin pazarda her yerde var olmasından bahsediyorum. Sen 1 kişinin 8 kişiden kutu almasını haklı buluyorsun

Dostlar şeyi merak ettim. Bu tür sosyopatlar maliyeye şikayet edilse acaba vergisiz gelir sağlamaktan ötürü ceza alır mı ? Tamamen bilgisizlikten soruyorum.

Junior Member
    Tek çar girsin bence de 50 tane çar sokanlar oynamasın