Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 71 to 80 of 97
    Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BurunsuzDarthVader View Post
    [IMG][/IMG]

Evet oyuna yeni başlayacak olan arkadaşlar, eslant, moradon, lüferson sadece tek bir adamın elinde. Drakiler de öyle. Yönetim ısrarla bu adamlara " oyunun düzenini bozmaktan ötürü " herhangi bir yaptırım uygulamıyor. Bir de laf olsun diye davranış kurallarına çoklu erişim sağlayanların hesapları sınırlandırılabilir falan yazmış. Siz sınırlandırılan herhangi bir hesap gördünüz mü ? Ben görmedim. Sözüm o ki oyuna başlayacak yeni dostlar, eski dostlar, bunu bilerek başlasın.

DN: Bu karalama değildir, olani göstermektir. Siz bu normal diyorsanız, eleştirileri de normal karşılamak zorundasınız.
    adam maradona renk katmış helal valla
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

1 İP 1 Hesap olmalı.

Junior Member
    Multi kesinlikle uskoyada gelmeli

%100 katılıyorum. Madem eşitlik istiyorlar. Ya multi hesaplara yaptırım uygulayacaklar. Yada pcde multi hesaba girmeyi açıcaklarki bizde multi girebilelim.

Buna bir düzenleme gelmeli. Umarım yetkililer bu konuyu bir üst kademeye iletir.

Senior Member BaLBaLL's Avatar
    Nickname
    BaLBaLL
    Class
    Rogue
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Yetkili arkadaşlar lütfen artık bu düzene son verelim. Bakın yıllardır çekiyoruz bu durumu ne pazar yapabilme şevkimiz kaldı ne de bir event adamlar türüyolar paso.
    Artık oyun oynamak istiyoruz. 1 hesap 1 ip olsun. yeteri kadar bıktık. bir düzenleme getirin

Senior Member NeverFree's Avatar
    askerde bile bu kadar nizami dizilmezler Askere gittilermi orası da mechul

Senior Member
    ft deki multicilere de el atsalar biz tek çarla zor giriyoz adamlar magenin yanına priest yada çift mage giriyor bunlar 1 2 kişi de değil belki 10 kişi var böyle tek tek isim de verebilirim

Junior Member
    yıllar sonra oyuna yeni serverlardan birinde tekrar başladım. ufaktan farm yaparım item dizerim arada pk atarım diye ardream için. adamlar her slotu almış. her 2 ırktada charları var. ks ile slotu alsan bile karşı taraftan kendi charı yoksa bile anlaştıgı kişileri çağırıp kestiriyor. eskiden slotlara ks olurdu gücü yeten kutuyu alan slotu alırdı. simdi herşey kahpeliğie dönüşmüş durumda. slotu alıyorsun bekle sen simdi diyor karşıdan okçu cagırıyor. zaten maradon pazarla ilgili herşeyi yazmışsınız.

akşama kadar amirlerinden emir alan memurlar polisler jandarmalar öğretmenler gün içerisinde kaybolan egolarını tatmin etmek için bu oyuna kredi çekip para yatırarak pk da adam kesmektedir. bu tip aşağılık kompleksi olan ve egoları zedelenen ve kredi çekip item alan tipler oldukça ram parasına pc alıp pazarda 3 5 tl peşine düşen elemanlar bitmeyecektir. oyun resmen mafyacılığa dönmüş durumda. solo oyuncunun veya yeni başlayan 3 5k kişilik bir grup arkadaşın hiç bir yerde hiç bir şansı yok. açıkçası başladığıma pişman oldum. pk sı ne kadar keyifli olsada bu şekilde mafyacılık düzeni bozulmalı. yüzüne bok atsan yapışmayacak tipler koskoca oyunu ele geçirmiş durumda.. hayatlarındaki en büyük hedefleri hergün knightta 3 5m daha fazla kazanabilmek olan bu kişilerin ne bu memlekete ne ailelerine ( eşi veya sevgilileri olduğunu düşürsek sadece oyuna zaman harcadıkları için ) ne de bu oyuna hiç bir faydaları yoktur. yatmı alacaksınız uçakmı alacaksınız. şu oyuna bir alternatif çıksa veya bir kaç düzenleme getirilse bu çoklu pc ve mafya olayları çözülse kahırdan geberecekler.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Evet bu konuyu destekliyorum çok fazla bilgisayarı olanlar birden fazla karakter sokabilsin ancak çok iyi ve tek bilgisayarı olanlar 1 chardan fazla sokamasın. Saçmalık bence.