Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 97
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    Daha sağda boşluklar var orayı da dolduracak belli.
    bu nedir ya tek ele düşmüş diyoruz slotlar kimse inanmıyor işin komik yanı bunları savunanlar var

Arkdaslar bosuna yoruyorsunuz nefesinizi.. Bu duzen boyleydi ve boyle kalacak.

Adam 51 tane pre aliyor sen 1 tane pre aliyorsun, NTTGame o adamdan dunya kar ediyor onun ekmegine tas vurur mu hic?

Ben size ne olacagini soyliyim birazdan buraya bir mod gelecek ve diyecek ki " Bu konuyla ilgi daha once acilan konular uzerinden devam edelim, konu kirliligi olmasin" diyip konuyu kitleyecek. Ve sizde daha once acilan 50 sayfalik konuya gidip 2-3 yorum daha ekleyeceksiniz. Hic bir sey degismeyecek.

Size tavsiye edecegim sudur. Piyasada olan veya gelmek uzere olan, 200 tl lik pc ile giremeyeceginiz diger MMORPG'lere yonelmeniz olacaktir.
    En azindan oralarda 200 tl ye kuyturuk 20 senelik laptop ile oyunu acamicak, multi yapmak istiyorsa basacak 1000'er lira pc basina.

Bu oyunun cilki cikali cok oldu..

Senior Member
    Kardeşim her pc premium, genie demek.
    Pazar için her pc bronz premium demek.
    Akıl var mantık var.

Junior Member
    premiumlu - premiumsuz girişlere bir sınır getirilmesi gerekiyor gerçekten, moradonun yarısı oyunla alakası olmayan adamlar.

Junior Member
    şu 30 40 pc ile farm pazar yapanlara artık çözüm bulunulmalı.. Servere zor giriyoruz bunlar yüzünden

Çoklu bilgisayarları ile her slotu afk bir şekilde kapatanlar yüzünden oyundan zevk alamıyoruz. Serverdakilerin yüzde yetmişi oyunu oynamayan çoklu bilgisayarları ile pazar yapan veya afk farm yapan insanlardan oluşuyor. Bu soruna bir çözüm bulunmalı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ibrahimy0196 View Post
    Çoklu bilgisayarları ile her slotu afk bir şekilde kapatanlar yüzünden oyundan zevk alamıyoruz. Serverdakilerin yüzde yetmişi oyunu oynamayan çoklu bilgisayarları ile pazar yapan veya afk farm yapan insanlardan oluşuyor. Bu soruna bir çözüm bulunmalı.
    solo oyuncunu oynayacağı hiçbir alan kalmadı pre çekip farm atarım 2-3 item alırım diyenler hiç boşuna uğraşmasın oyunda sadece dolaşırsınız yeni oyuncu çekeceklerine oyuncu kaçırmada üstlerine yok bir gün baş başa kalırsınız bu 30-40 pc ile farm atanlarla umarım o günleri görürüz

Senior Member NeverFree's Avatar
    anladım abi

Junior Member
    Modlar yonetıcıler suan üç maymunu oynuyorlar gormedık duymadık bılmıtoruz

Senior Member angelorock's Avatar
    O değilde şu odadaki onlarca pc linkini paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum ekran başında güldürdü beni. Adam resmen Fütürist takılıp oyunun 50 yıl sonra geleceğini noktayı mı hayal etmiş? anlamadım sanırım o halini canlandırarak hipnoz bir matrixte yaşıyor
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES