Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 97
    Member
    Nickname
    JeximoS
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cli_tZ4ExgSP View Post
    2 pc ile giren ve ara ara afk kalanlar ceza alıyor
    Almasın mı ?

Senior Member
    bendede 4 pc olmasına rağmen tek ip 2 pazar 1ine pre şartı istiyorum bana zararı dokuncağını bildiğim halde bunu istiyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by JeximoS View Post
    Almasın mı ?
    anlatmak istediğim bu oyunu gerçekten oynayan kişi 1 pc ile oynamalı aşırısı oyundan düşürüyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by sen_QmM3B2vE View Post
    buna itiraz edenleri anlamıyorum al sende yap seni tutanmı var
    akıl sağlığı yerinde olan bir kişinin 8 ya da 40 pc ile uğraşmaması gerektiğini düşünüyorum ve BU OYUN MU YOKSA BORSA MI?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cli_tZ4ExgSP View Post
    akıl sağlığı yerinde olan bir kişinin 8 ya da 40 pc ile uğraşmaması gerektiğini düşünüyorum ve BU OYUN MU YOKSA BORSA MI?
    sesli güldüm yalnız asosyal o kadar insan var ki biz işe gidiyoruz geliyoruz birşeylerle uğraşıyoruz adam oturuyor 40 pc ve bu pcler 200 tl lik ha bide yeni sistem sanal pc açanlar var onlarda 4-5 pc ile 40 tane pc açıyor adam tek tek pazar kuruyor bozuyor ks atıyor flood atıyor ts basıp pazarların üstünde duruyor farm yapıyor chaos giriyor yalnız paran varsa burası borsadan fazla kazandırır düşünsene pazar,farm,chaos,jr,draki etkinlikler falan filan adam ayda dünyanın parasını kazanıyordur yalnız şu emeği normal hayatta verseler iş adamı olurlardı orası da ayrı bir nokta

Çok basit oyun grafiklerin artıracak sistem gereksimleri yüksek olacak alsana cözüm

Junior Member
    Quote Originally Posted by SONTUQRA View Post
    Çok basit oyun grafiklerin artıracak sistem gereksimleri yüksek olacak alsana cözüm
    Ya da bir ipden 2 ya da en fazla5 hesaba izin olacak

Bende memnun değilim ama insanların para kazanmasını kısıtlayamazsınız.
    Player de kazanıyor NTT de kazanıyor.
    Siz daha iyi bilirsiniz amma bu olayın adı Kapitalizm di galiba
    Kazan daha çok kazan dahada çok kazan.
    En önemlisi en kısa yoldan kazan emek vermeden kazan.

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    yav aynı ip'ye sınırlama gelse ne olacak sanki ?

bu sefer herkes her karakter için ayrı modem bağlatır, öyle girer. biraz mantıklı önerilerde bulunun.

maddi durumu iyi olan istediği kadar pc/modem alıp oyunda kullanabilir. doğanın bir gerçeği. güçlü olan ayakta kalır.

gerçek hayatta da nasıl ki parası çok olan daha çok yatırım yapabiliyorsa knight'ta bu durum bundan farksız. fazla pcsi olan daha iyi pazar/farm yapabiliyor.

kaldı ki 2 karakter sınırlaması mevcut. bundan sonra sokacakları her karakter için premium ücreti ödemek zorunda kalıyorlar. bu ise yeterli bir önlem. oyunun kasasına para giriyor en azından. oyun kazandıkça biz bu oyunu daha uzun süre var olmaya devam edecek. premium'la en fazla 1 karakter sokulsa yeni modem bağlatarak girmeyecekler sanki. böyle en azından oyun da kazanıyor.

Senior Member
    bu durum için bir çalışma yapılacağını sanmıyorum .