Results 1 to 8 of 8
    Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Meganhteron'da DC Premiumla Farm Yapmak

Merhabalar,

arkadaşlar bu oyunda çok sevip de sahip olamadığım iki nostaljik item var. İron Crosbow +9,Totamic Club +9.

Bu iki itemin +9 u serverımda yok ne yazık ki ve tespit edebildiğim kadarıyla bu iki item Megantheron mobundan düşüyor.

Elimde fazladan bir bilgisayarım var, bir karakterime dc premium ve genie çekip bu slotta 1 ay boyunca farm yapmak ve +9 basacak kadar totamic club ve iron crosbow düşürmek istiyorum. 1 Ay'da biriktirdiğim bu iki itemleri anvilde 9a deneyeceğim.

Sormak istediğim şu, 1 ay boyunca yapacağım masraf premium masrafı dahil 10-15gbyi geçecek tahminimce. Peki 1 ay boyunca yaptığım farmdan ironx ve toto club haricinde gelen droplardan ayda 10-15gb kazanabilir miyim ?

vaktim olmadığı için gelecek monster stonelere girmeyeceğim. Slotta ms haricinde gelecek droplarla dc+genie parasını çıkartabilir miyim ?

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dropların azlığını baz alırsak kâr edeceğini düşünmüyorum dostum .

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Dropların azlığını baz alırsak kâr edeceğini düşünmüyorum dostum .
    niyetim kâr etmek değil zira premium ve genie parasını çıkartsam yeterli olur. elimde kâr olarak drop olarak elde edeceğim totamic clublar ve iron crossbowlar olsun yeter.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İmkanı yok öyle bi paranın o slottan çıkmasına . Dediklerine ek 2 3 bus atar günde 10m çıkarsa şükredersin günde

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Hangi sunucuda oynadığını bilmiyorum ama illa ki vardır. Git normal farmını yap, GB kas ve pazardan al. Megatheron'da zamanına yazık edersin.

Senior Member
    Tavsiyem 15 gb masraf yapıcağına bu iki itemin drobu kutularda var kırmızı kutular 250 300 k aralığında bankanda 10000 adet depolayıp kırdırabilirsin . Epeyce ironx ve toto clup yanı sıra bolca chitin ve uniq itemde alabilirsin . Upgradede şansın yaver giderse masrafını çıkartıp üzerinde hayalin olan itemlere 1 tık daha yaklaşabilirsin.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Tavsiyem 15 gb masraf yapıcağına bu iki itemin drobu kutularda var kırmızı kutular 250 300 k aralığında bankanda 10000 adet depolayıp kırdırabilirsin . Epeyce ironx ve toto clup yanı sıra bolca chitin ve uniq itemde alabilirsin . Upgradede şansın yaver giderse masrafını çıkartıp üzerinde hayalin olan itemlere 1 tık daha yaklaşabilirsin.
    Aynen 15 gb'lik kutu kırdırmak daha bi mantıklı geldi .

Senior Member
    Farm ile uğraşacağına git kırmızı kutu kırdır. Daha az masraflı olur.