Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Kapatılan Paramun Slotları

Destan serverlarındaki bütün paramun slotlarını kapatan kişiler var. Oyuna page geldikten sonra baktık slot boş. Kendi parti mi kurdum slotu dönmeye başladım. Aradan 7.30 saat geçtikten sonra bu arkadaşlar geldi. Page geldikten sonra anca gelebildik slot bizimdi giriyoruz dediler ve kendi ks ptlerini kurduktan sonra 1,5 gündür bizlere ks atmaktadırlar. x clanının üyeleri olan bu kişiler daha sonradan öğrendik ki burada taksi adı verilen para alarak milleti kasma işini yapıyorlarmış. Şimdi ise aramızdaki geçen muhabbette ise ‘’ Haftalık 5 GB verin slotu size bırakalım koçum yoksa buradayız’’ demektedirler. Artık tamamen paraya dayanan bu sisteme dur denmeli. Biz hakkımız olan slotu bırakmıyoruz onlar da bize ks atmaktan vazgeçmiyor. Kendilerine inanan güvenen clanlar girin slotlara bu sistemi yıkalım artık YETER..!
    Last edited by NativeBrutal; 01-07-2021 at 02:53 PM.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Bu olayı meslek haline getirenler var fakat bu durumdan dolayı malesef oyun içi bi yaptırımı ve cezası yok sonuçta herkes oyun içi istesiği yaratığı kesmekte özgür.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Paramuncuları destekliyorum

Aslına slot sahiplenme olayı can sıkıcı oluyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Illegal bir durum olmadigi surece, Yetkililerin bu duruma bir yaptırım uygulayacagini sanmam. Can sıkıcı gelebilir ama yapcak bir sey yok. Boyle durumlar oyunculari oyundan sogutabiliyor.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    adamlar senin masrafının daha azına kasıyor seni daha ne istiyorsun hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim ayrıca nerden senin hakkın oluyor

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    keske vegada da olsalar da biraksak gece, zamaninda vardi ama artik yok gibi

slottan atiyorum saatte 1m zaten coins drobu geliyor, onu da adama veriyon. neden bu durumdan sikayetcisin anlamadim

Senior Member
    Quote Originally Posted by Yigit_Kasapoglu1989 View Post
    Destan serverlarındaki bütün paramun slotlarını kapatan kişiler var. Oyuna page geldikten sonra baktık slot boş. Kendi parti mi kurdum slotu dönmeye başladım. Aradan 7.30 saat geçtikten sonra bu arkadaşlar geldi. Page geldikten sonra anca gelebildik slot bizimdi giriyoruz dediler ve kendi ks ptlerini kurduktan sonra 1,5 gündür bizlere ks atmaktadırlar. x clanının üyeleri olan bu kişiler daha sonradan öğrendik ki burada taksi adı verilen para alarak milleti kasma işini yapıyorlarmış. Şimdi ise aramızdaki geçen muhabbette ise ‘’ Haftalık 5 GB verin slotu size bırakalım koçum yoksa buradayız’’ demektedirler. Artık tamamen paraya dayanan bu sisteme dur denmeli. Biz hakkımız olan slotu bırakmıyoruz onlar da bize ks atmaktan vazgeçmiyor. Kendilerine inanan güvenen clanlar girin slotlara bu sistemi yıkalım artık YETER..!
    herşeye eyvallah bende bunu yapıyorum ama
    sen normalde exp kasarken 1 genie 1 hammer pot mana vs basarak kasıyorsun biraz mantıgını calıstırarak düşünürsen burda oturuyorsun üstüne gelen para senin oluyor 12-13m ye 24 saat kasıyorsn senni için kar ettiren birşey exp kasarken.
    ayrıca hakkın olan slot derken? kim vermiş sana hakkı onu da öğrenmek isterim ortada koxp acan yok vs acan yok güçlü olan sabırlı olan alır. bu acıdan düşün
    Last edited by omu_8twkJpFM; 01-08-2021 at 02:10 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyuncu penceresinden baktığımızda karlı bir iş gibi görünüyor. Yine de yok ben o şekilde kasmak istemiyorum, kendi partimle, kendi bilek gücümle kasmak istiyorum derseniz ks yasak değil.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyuncu penceresinden baktığımızda karlı bir iş gibi görünüyor. Yine de yok ben o şekilde kasmak istemiyorum, kendi partimle, kendi bilek gücümle kasmak istiyorum derseniz ks yasak değil.
    Sende bal gibi biliyorsun ki, makrosuz o slotu 2 kişi dönmeleri mümkün değil. Adamın tam olarak anlatmaya çalıştığı o, üç maymunu oynamanın bir anlamı yok, bunlara savaşcağıma oyunu bırakıyorum gibi ama cümleler kurmucam, açıcam bir tane andream char dual 8 md, her ay bronze pre günde 2 3 saat takılıp çıkıcam, kime neyin savaşını veriyoruz? Kendi aralarında satsınlar birbirlerine goldbarları

Tags for this Thread