Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Genie Yüzünden elımızle farm atabılecek slot bulamıyoruz ...

Vega altar ve sirius sunucularının cogunda genie yuzunden ınsanlar elıyle farm atabılecegı slot bulamıyor
    Eslantı gectım adamlar emcde bıle cogu slota genıe acıyorlar cunkı gb fıyatları cok tavan oldugu ıcın genıe cok ucuza gelıyor vede ınsanlar heryeri almış elıyle kasan adamın oyunda hıc bır onemı yok bununla ılgılı kac kere konu acıldı ama hıc bır onlem almıyorsunuz ben acıkcası gm ve yetkılılerınde genıe ıle farm attıklarını dusunuyorum yoksa bu kadar goz onünde olan bırşeyı gormezden gelemezler modarotorlerın genıe altı farm attıklarını zaten bılıyoruz sız elıyle kasan adama her turlu zorlugu cıkarıp 1 den fazla pc ıle genıe farm atanlara desteklemeyı ne zaman savuncaksınız? Gecenin suan saat 3ü vede tum slotlarda genıe ıle kasan adamlar var 2 3 tane slot boş onlarda para bırakmıor gmler ıslerıne geldıklerınde cevap verıyorlar bunada bır cevap verebılırmı khenarth neden elıyle kasan degılde genıe ıle farm atanların sureklı hakları KORUNUYOR SEBEBI NEDIR MERAK EDIYORUM BU KADAR GOZE BATTIGI HALDE HER YERE DOKUNAN YETKILILER NEDEN GENIEYE EL ATMIYORLAR ?
    Last edited by NativeBrutal; 01-06-2021 at 10:32 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Elıyle oynayan adama jrlerı bıle zehır eden kafa yapısı neden elıyle farm atmayıp yuzde 80ının macro ıle farm attıgı genıecılere dokunmuyor ?Bu oyuna suan gıren coınsın yuzde 60 70 ı nı su genıecıler sokuyor madem zorlastırıyorsunuz neden sadece genıe ıle farm atılann slotları vurmuyorsunuz?
    Last edited by NightOwl; 01-07-2021 at 12:33 AM.

Senior Member
    genie güncellmesinden sonra konu açtım bununla ilgili mod arkadaş çok normal bir durum oldugunu söyledi.Başka hiç bir oyunda afq adam pc basında elle oynayan adamdan daha hızlı daha iyi kasamaz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    genie güncellmesinden sonra konu açtım bununla ilgili mod arkadaş çok normal bir durum oldugunu söyledi.Başka hiç bir oyunda afq adam pc basında elle oynayan adamdan daha hızlı daha iyi kasamaz
    Hocam modların cogu ıyı slota genıe ıle farma bıraktıklarından suphem yok ne zaman bu konu acılsa modlar delırıyor kuduruyorlar saldırcak yer arıyorlar bır cogu genıe ıle farm atıyor suphem yok

Çok haklı bir konu el ile oynayarak farm atılmıyor her yer genie ve bunların büyük kısmı makro yani orda istediğin kadar itemin olsun slota koyamiyorsunuz. Ne yapmamız lazım nerde farm atarız sorusunun cevabı artık farm atmayı bırakıp tivnda cari oturtmak ve Jr ye girmek oldu benim için oda çok düşük bir getirisi ya iki sene sonra belki düzgün item alabiliriz .

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    #ÇareDrogba dercesine çare #GenieKalkmalı . Kalksında seveni de sevmeyeni de bi rahatlasın artık.

Senior Member
    Bu daha başlangıç, yakında kimse elle oyun bile oynamayacak. Genienin daha yavaş olması gerekirken daha da hızlandırmaya çalışıyorlar. Ne diyim böyle devam, herkes afk farma yönelsin, oyunda gün içerisinde aktif 2000 kişi varsa pc başında olan sayısı 200ü geçmiyor.

farm için genieye karşıyım. ama oyun eskisi gibi değil. 70 lvl son olsa eyvallah derim. ama 83/10. bakın 83/10 yani 93 lvl. exp kasmak mecbur genieyle. Elle kimse uğraşmaz lvl kasmak için. Bu oyunun en güzel hali en sade halidir. 70 lvl, shellerle pk. millet bilmem kaç bin tl lik itemleri elde etmek için pazardan çıkmıyor. bakın bi tane yayıncı gordion da ardream char açtı kendi takipçileriyle, ne pus var ne +9 itemler var. Onların aldığı zevkin yarısını biz alamıyoruz. şu an oyuna başlayan bi kişi yaptığı standart bi farmla diezde ya da ares de pk ya çıkamaz. cz ye yolu anca chat görevi için düşer. o yüzden bu kadar fazla level ve bu kadar fazla item varken ne genie kalkaaar ne oyun zevkimiz artar.

Junior Member
    Genie ile farm atılmasına karşıyım bırak afk char para kassın böyle bir dünya yok malesef buna nasıl izin veriyorlat bide bazı slotlar tekel kişilere geçmis 3 char 5 char getirip kimseye görev bile yaptırtmıyorlar. Genie acıkken coins drobu dısında drop atmasın bak bakalım genie sadece ozaman exp için nasıl kullanılıyor. Ama genie hammeri geniesi pustan su gibi satıldıgı icin para kaybedecem korkusu oyuncu kaybedecem korkusunu geçmis oyun sahiplerinin malesef..

Senior Member
    Quote Originally Posted by kai_gFjBbdZp View Post
    Hocam modların cogu ıyı slota genıe ıle farma bıraktıklarından suphem yok ne zaman bu konu acılsa modlar delırıyor kuduruyorlar saldırcak yer arıyorlar bır cogu genıe ıle farm atıyor suphem yok
    Bılıyorum bende kımın nerde ne yaptıgını .7/24 slot kapatan 8 genıe makro mageler birilerine ait olmasa bu sekılde farm atamazlar zaten.%50 daha az drop ve ya noah debuf konsun dedım her zaman genie için exp bahanesı söyleyenlere ama ondan sonra sus pus oldular zaten