Results 1 to 2 of 2

Thread: CR hk

CR hk

Merhaba, son 4 - 5 adet yaptığım şikayetin sonucunu göremeden konular kaldırılıyor. Günde minimum 4-5 kez girip konuların sonuçlarına bakmak istiyorum fakat hiçbir raporumun sonucunu göremiyorum. Raporum kaldırılıyor, kanıt desen adamlar apaçık ana avrat soy sop dümdüz küfür ediyor. Daha nasıl bir kanıt lazım. Sonuç desen ne yaptınız bilmiyorum adama küfür ettiği için chat ban mı attınız, 15 gün switch pre mi hediye ettiniz? Sonuç yok.

CR sonuçlarının en azından 1 iş günü "raporlayanın da sonucunu göreceği şekilde" açık şekilde kalması, ve böylece şikayet eden adamın da en azından sonucunu görüp, "aaaaaaaaaa şikayet ettiğim hileci, küfürbaz v.s ceza almış, şükür" demesi sizce mantıklı değil mi? Bu şekilde ettiğimiz şikayetler çöpe mi atılıyor, yoksa bir şeye yarıyor mu yaramıyor mu görmemiz mantıksız mı?

Ayrıca 27/12/2020 'de açtığım all chat üzerinden Türklere hakaret raporum hala sonuçlanmadı? Şu ifadede kişiye cevap vermeniz için nasıl bir inceleme yapıyorsunuz bildirebilir misiniz? 27/12/2020 'den beri (Bugün 11. günü!) 5 satır yazıyı daha doğrusu küfürü yorumlayabilen ve aksiyon alabilen bir yetkili yok mu? Eğer yorumlayamadıysanız söyleyeyim adam Türklere alanen küfür ve hakaret ediyor, yani sizin müşterilerinizin belki de %99 'una!
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 01-06-2021 at 09:05 AM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuz mümkün olan en kısa süre içerisinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılacaktır. Bu süreçte lütfen raporlarınızı kontrol ediniz.

Ek olarak, belirtmiş olduğunuz (küfür) durum raporunuza ek olarak belirtilmiş.

İyi forumlar.