Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Chaos Tek atma hakkında

Bu skilin kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. Yada son 2-3 kişiye verilebilir. Yada tek atmayıp 4-5k vurması mantıklı olabilir. Tek atma olmasa adam kesemeyecek insanlar sürekli bunun peşine giderek ilk z ye aldıkları kişiye odaklanıp map boyunca onu kovalayıp tek atıyorlar böyle ruh hastalarının sağlıkları için bu skile bir düzenleme gelmesi lazım

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Sıralama da geri kalanlar için önemli bir şans, beceri. Tek bir kişiye odaklanması ise kişinin tercih, isimler de gözükmediği için kasıtlı olarak aynı eylemi yapmasına pek olanak bulunmuyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlparslanBatur View Post
    Bu skilin kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. Yada son 2-3 kişiye verilebilir. Yada tek atmayıp 4-5k vurması mantıklı olabilir. Tek atma olmasa adam kesemeyecek insanlar sürekli bunun peşine giderek ilk z ye aldıkları kişiye odaklanıp map boyunca onu kovalayıp tek atıyorlar böyle ruh hastalarının sağlıkları için bu skile bir düzenleme gelmesi lazım
    Kiliing Blade atan insan bu oyunu legal oynayan adamdır. Ne pahalı itemleri vardır. Ne illegale bulaşmıştır. Macrosuda yoktur. Killing Blade atan adam bu ülkenin yüz akıdır...

Senior Member
    Tek atan arkadaşlara sesleniyorum. Kutu peşinde tek atma skili alacağım diye koşacağınıza az canı olan adamlara koşun. Böylece zaman kaybetmezsiniz. Bazıları işi gücü bırakıp kutu arıyor. Komik.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Bence tam tersi olması lazım. Zaten hep koxperlar alıyor mavi kutuları. Hiç yoktan tek yiye yiye daha az kill alır belki.

haritanın bir ucundan bir ucuna sırf o küpü almak için giden gördüm. İşte o tipler her chaos sonrası makrooooooo makroooo diye laf edenler

Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    haritanın bir ucundan bir ucuna sırf o küpü almak için giden gördüm. İşte o tipler her chaos sonrası makrooooooo makroooo diye laf edenler
    Kardesim bu adamlar tamamen etkinlik diye keyif diye giriyorlar emin olabilirsin kimin ne ödül aldığından bile haberleri yoktur çünkü her kaosa girip belli kalıplar içinde oynuyorlar sürekli killing blade aramaları birinin peşine takılıp yakalayana kadar kovalamaları ondan atak yapınca karşılık vermemeleri kargaşada görünmezlik atmaları adamlar sırf keyif için oynuyor makrodan haberleri bile yoktur

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Adı üstünde kaos, kimin ne yapacağı belli olmayan bir etkinlik. Bi uçtan diğer uca spike için gitmesi de bunlardan birisi

Senior Member
    *ilk z ye aldıkları kişiye odaklanıp map boyunca onu kovalayıp tek atıyorlar

Herhangi bir chaos etkinliğinde map boyunca koşma şansı yok. Yarısında ölmüş olursun.
    Herhangi bir hileciye denk gelirsen 5k eksik canla oyuna başlıyorsun zaten.

Bahsettiğin tek atanlar ruh hastasi değil aksine temiz insanlardır.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    adam yanımda doğdu küpü aldı başladı peşime koşmaya, anladım tek atacak. haritada komple 1 tur attık okadar adamın yanından geçtik hiçbirine vurmadı, o sırada birisi bana leg cut atınca yavaşladım geldi tekledi. bir tanesi de geldi 500 canıma tek attı, halbuki r vursa ölücem, başka adama da tek atsa 2 kill almış olacak.
    bana göre de tek atma peşinde koşanlar chaosdan anlamayan kolsuz boş adamlardır ve son sırada yukarıya çıkmaya hiçbir zaman şansları olmaz.