Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post

Sunucular rutin olarak kontrol ediliyor. Raporlarınıza da cevap veriliyor. İletişim kurarken üslubunuza biraz daha özen göstermenizi öneririm, iyi forumlar.
    Adamlar aylardır uruk bladede magelerle milisaniyesi milisaniyesine kasıyor mob düşer düşmez ölüyor değil günlük kontrol aylık rutin kontrol yapsanız bu adamları görür banlardınız.

Senior Member
    Oyun içi kontrol denen şey koca bir Y A L A N. JRde makro diye report ediyorsun oyun içi kontrol edilecektir diyo. Zamanda geriye gitmeyi bulduysanız bence burada harcanmayın. Makroyu ispat etmenin tek yolu kişiye trade atmak, diğer türlü banlanmıyorlar.

Junior Member
    Selam,

Toplamda 5 defa raporlama yapmışsınız ve bunun üçü cevaplanmış. Şikayet ettiğiniz kişiler kontrol edilir, illegal bir durum tespit edilirse işlem yapılır. Yani raporlama yaptığınız her kişinin ceza alması gibi bir durum olmayabilir. İki raporunuz daha var dün oluşturmuşsunuz, işlem sırası geldiğinde onlara da CR ekibi tarafından cevap verilecektir.

Sunucular rutin olarak kontrol ediliyor. Raporlarınıza da cevap veriliyor. İletişim kurarken üslubunuza biraz daha özen göstermenizi öneririm, iyi forumlar.
    Arkadaşım slotlar düzenli kontrol edilmiyor edilmiyor edilmiyor. Bir tura cık bakalım +8 yakmalık slotları, uruklar, manticore,maden, ardream hile o kadar çokki bıktık artık. Yazamadığım bir sürü slot var daha ve sen istediğin kadar kontrol ediliyor de burdaki insanlar herşeyin farkında kontrol yok cr o kadar yavaş ki cr devreye girene kadar adam kasacağını kasıp siteye satıyor bile.

Junior Member
    Özellikle son haftalar aşırı ilgisizlik var oyun resmen kxp yuvası oldu ve tek bir işlem yok suan hangi slota giderseniz gidin kxp görebilirsiniz yavaş yavaş geçmişe gidiyor gibiyiz

Altardaki paramun slotlarının hepsi 3 çar macro ile dönülmekte buna neden göz yumuluyor ? Gm arkadaşlar karakterlerini full 3 ve +9 dizsin 3 çar genie bıraksın paramun slotunu dönebileceklermi hep birlikte video atsınlar izleyelim youtube ugpgrade item kırma vs videoları atılıyor khenart tarafından o kanala yüklesin

Junior Member
    Evet yine girdim ben bir kontrol edeyim dedim malum oyun yönetimi kontrol etmiyor. Arkadaşlar +8 yakmalık slotları, savage,ape,grellde geniesiz düz makroyla kasanlar mı ararsın. Uruklarda paramunda golemlerde satiros htb htc, manticore genie altı makrolar mı ararsın. Golem ,goblin köyü, gibi slotlardaki koxperler mı ararsın. Yani bakın ben girdim kontrol ettim. Size söylüyorum. Ama girip bir kontrol edinde kendi gözlerinizle görün. Yani bir GM nin sadece bu işle ilgilenmesi gerekmez mi. Neden aldığımız premiumlar, puslar çöp olsun.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CaqLayaNs21 View Post
    Özellikle son haftalar aşırı ilgisizlik var oyun resmen kxp yuvası oldu ve tek bir işlem yok suan hangi slota giderseniz gidin kxp görebilirsiniz yavaş yavaş geçmişe gidiyor gibiyiz
    Şiddetle katılıyorum. Report yapmaya bile erinir oldu millet.

Junior Member

Aynen

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Şiddetle katılıyorum. Report yapmaya bile erinir oldu millet.
    Ortak report yapılsa bile bir işlem yapılmadığı için artık report etmekten de vazgeçti herkes çünkü boş yere uğraş veriyoruz daha doğrusu gm lerin işini biz yağmaya uğraşıyoruz

Junior Member
    Anladığım kadarıyla raporlarınıza verilen cevapları kontrol etmiyorsunuz. Raporladığınız kişilerden illegal olanlara işlem yapılmış ve raporunuza bilgisi düşülmüş. Ayrıca inceleme yapılacak karakterler için de bilgi verilmiş. Yalnızca illegal olan kişiler ceza alabilir, tüm raporladıklarınız değil. Raporlarınızı kontrol ediniz, her gün 19.00 civarında arşivleniyor. Arşivlenmeden önce bakabilirsiniz. Raporunuzu kontrol etmeyip de alakası olmayan bir bilgi paylaşmanın da doğru bir tutum olduğunu düşünmüyorum.
    Ben raporlama yapiyorum cevaplarimida surekli kontrol ediyorum . Gelen mesaj hep ayni . Fakat oyuna girdigimde ayni karakter savas esnasinda makrosu acik oldugu icin surekli madene kosuyor ve surekli yolda gidemeden kesiliyor.bu makro veya kosp degilde nedir? Gerekli islemler yapilacak deniyor fakat gercekten abartisiz sekilde 1 aydir ayni karakter vega madende ceplerini doldurmaya devam ediyor. Sorunlarima cozum bulunsaydi sayet ben forumda neden boyle yorumlarda bulunayim ? Benim oyun yoneticileriyle hic bir alip veremedigim yok. Madendeki kospu tespit edemeyen yoneticiler biz bunu burda dile getiriyoruz diye "alakasi olmayan bilgi paylasiyorsunuz " diyerek bizi sucluyor. Bu serzenislerde bulunan tek kisi ben degilim.

Report ediyoruz da ne oluyor hiç bir şey yok adamlar yine istediği gibi at koşturuyor milletin gözünü boyamamak lazım