Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Junior Member

Slotların kontrol edilmesi ve raporlarım hk

Yalan arkadaşlar yalan koca bir yalan kaç tane adam reportladım. Adamlar tbl ile makro ile slotlarda kasmaya devam ediyor. Adam genie açmıyor. Makro bırakıyor hiç bir yaptırım yok. Koxperlar cirit atıyor gene bir yaptırım yok . Artık bıktık usandık. Yetişemiyorsanız sadece bunlarla uğraşan bir ekip kurun yeter artık !!!! BIKTIKKKKKKK

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Belki eskiden yapılırdı evet ama şu anda yoğunluk kaynaklı mı, pandemi kaynaklı mı bilmiyorum ve yapıldığına inanmıyorum.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Belki eskiden yapılırdı evet ama şu anda yoğunluk kaynaklı mı, pandemi kaynaklı mı bilmiyorum ve yapıldığına inanmıyorum.
    Yoğunluk ve pandeminin oyun içi deneyimleri bu kadar etkileyeceğini düşünmüyorum.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Yoğunluk ve pandeminin oyun içi deneyimleri bu kadar etkileyeceğini düşünmüyorum.
    Yasaklardan dolayı da insanların evde psikolojisi bozuluyor ve bir boş vermişlik olabiliyor. İlgisizliğin sebebi belki bu olabilir. Homeoffice çalışıyorlar malum.

Senior Member
    altar 2 de şu anda bile town atıp üstünü boşaltıyor aynı maggeler yanlız bu sefer daha legal gibi yürüyorlar

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Toplamda 5 defa raporlama yapmışsınız ve bunun üçü cevaplanmış. Şikayet ettiğiniz kişiler kontrol edilir, illegal bir durum tespit edilirse işlem yapılır. Yani raporlama yaptığınız her kişinin ceza alması gibi bir durum olmayabilir. İki raporunuz daha var dün oluşturmuşsunuz, işlem sırası geldiğinde onlara da CR ekibi tarafından cevap verilecektir.

Sunucular rutin olarak kontrol ediliyor. Raporlarınıza da cevap veriliyor. İletişim kurarken üslubunuza biraz daha özen göstermenizi öneririm, iyi forumlar.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Selam,

Toplamda 5 defa raporlama yapmışsınız ve bunun üçü cevaplanmış. Şikayet ettiğiniz kişiler kontrol edilir, illegal bir durum tespit edilirse işlem yapılır. Yani raporlama yaptığınız her kişinin ceza alması gibi bir durum olmayabilir. İki raporunuz daha var dün oluşturmuşsunuz, işlem sırası geldiğinde onlara da CR ekibi tarafından cevap verilecektir.

Sunucular rutin olarak kontrol ediliyor. Raporlarınıza da cevap veriliyor. İletişim kurarken üslubunuza biraz daha özen göstermenizi öneririm, iyi forumlar.
    İşlem yapılır dediğiniz şey nedir abi bize bi açıklayın Allah aşkına.Ve ya işlem sırasına alınmıştır nedir? napıyosunuz işlem yaparken ? Videoya bakarak da hapis falan vermiyosunuz? Ee slotları gezdiğiniz zaten yok ?Nedir yani bu işlem yapılır? bana bunu bırınız acıklar mısınız ?
    He ayrıca hala açıkta duran 10 gün önceki CR var benim ne oldu bizim bu iş mesela ?

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by onrozkn91 View Post
    İşlem yapılır dediğiniz şey nedir abi bize bi açıklayın Allah aşkına.Ve ya işlem sırasına alınmıştır nedir? napıyosunuz işlem yaparken ? Videoya bakarak da hapis falan vermiyosunuz? Ee slotları gezdiğiniz zaten yok ?Nedir yani bu işlem yapılır? bana bunu bırınız acıklar mısınız ?
    Mod ekibi raporlarla ilgilenmiyor. CR ve GM ekibi ilgileniyor. Videoda veya ekran görüntüsünde kesin bir bulgu varsa direkt kanıt üzerinden ceza verilebilir. Bu işlenen suça göre davranış kurallarında belirtilen cezalar uygulanır. Kanıtta şüpheli bir durum varsa inceleme gerektirebilir. Bunun içinde karakter için detaylı inceleme ve gerektirdiği taktirde oyun içi kontrol edilerek de ceza verilebilir. Ceza verilmesi için kesin bir bulgu gereklidir.

keşke şikayet edilen karakter hakkında bir geri dönüş yapılsa. cr ye atıyoruz fakat şikayetçi oldugum karakter 1 aydır madende kosplu şekilde çarını dizdi.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nightblue55 View Post
    keşke şikayet edilen karakter hakkında bir geri dönüş yapılsa. cr ye atıyoruz fakat şikayetçi oldugum karakter 1 aydır madende kosplu şekilde çarını dizdi.
    Anladığım kadarıyla raporlarınıza verilen cevapları kontrol etmiyorsunuz. Raporladığınız kişilerden illegal olanlara işlem yapılmış ve raporunuza bilgisi düşülmüş. Ayrıca inceleme yapılacak karakterler için de bilgi verilmiş. Yalnızca illegal olan kişiler ceza alabilir, tüm raporladıklarınız değil. Raporlarınızı kontrol ediniz, her gün 19.00 civarında arşivleniyor. Arşivlenmeden önce bakabilirsiniz. Raporunuzu kontrol etmeyip de alakası olmayan bir bilgi paylaşmanın da doğru bir tutum olduğunu düşünmüyorum.