Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Koşarkan alan hasarı vermek

Ben bu oyunda koşarak alan hasarı verenlerin tpt kullanıcıları olması gerektiğini düşünürdüm. Meğer warrior varmış bak ne güzel hem koş hem alan vur. Koşarak yere vurmayı ne yapacağız artık baymadı mı? Adam hem kovalıyor hem 3 kere yere vuruyor ama mesafe kat ediyor.

Senior Member
    evet warrior yere vurma skilini kullanırken sabit durmak zorunda olsun kesinlikle katılıyorum bu skile nerf gelmeli.

Merhaba, warrior ile ilgili o kadar çok abartı şey var ki. Kalkan takınılması , seri descent ile asas ile birlikte koyabilmesi, yere vurma şekillerinin çok çok fazla vurması ve seri vurması vb. Umarım bir gün düzenleme yaparlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaşlar şunu anlayın artık adamlar yüzümüze baka baka dalga geçiyor warriorun üstünlüğüne kılıf uyduruyor fakat warriorun tek üstünlüğü onlara göre pus çekmesi , warriora asla nerf gelmez gelmedi gelmeyecektir bütün joblara sırayla geliyor , asasın malum nerf , bpnin kalkan takamaması prilerin skillerinin saçma sapan buglu olması el düşmesi , mage zaten rezalet. Ama warrior hazretlerine hiçbir şey olmuyor .

Senior Member
    Okçu ve wariora NERF gelmez. Yetkililer çok seviyor sanırım o 2 jobu.

Senior Member
    Slide konusu gündemdeyken buna da bir el atılsa fena olmaz. Büyücülerin koşarak alan hasarı veremediği oyunda melee karakter hem de tank melee karakter koşarak nova atıyor. Çok garip.