Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Post Otp SE3010 hatası

Oyuna başlayayım dedim hesap açtım fakat otp yi aşamadım. Otpye gelen kodu girdiğimde SE3010 hatası veriyor.Biraz araştırdım tarihi geçmiş kod hatası diyorlar fakat kodu alalı 1dk bile olmamıştı. Dedim pcde sorun var 2, hesabı açtım olmadı yine aynı . Format attım öyle denedim yine aynı ya SE3010 hatası veriyor yada otp direkt kapanıyor. Saatten kaynaklıdır dedim olmadı uyumluluk değiştim olmadı .Her sefer
    nde otp silip denedim ama BAŞARAMADIM.Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevirinirim

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu hatanın sebebi; daha önce kullanılmış veya kullanma süresi (3 gün) geçmiş kodu kullanmanızdır. Bu hatayı eğer OTP Programınız doğru çalışmıyorsa, aldığınız kodu girdiğinizde program kapanıyorsa da almanız mümkündür. Eğer OTP programınız kod girdiğinde kapanıyorsa PC üzerinde bulunan AnyOTP programını yönetici olarak çalıştırabilir veya uyumluluk ayarını Windows 7 - 8 olarak değiştirerek deneyebilirsiniz. Bu hatayı aldığınızda https://otp.nttgame.com/ üzerinden yeni kod almanız gerekmektedir.

OTP Hata Kodları ve Çözümleri

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bu hatanın sebebi; daha önce kullanılmış veya kullanma süresi (3 gün) geçmiş kodu kullanmanızdır. Bu hatayı eğer OTP Programınız doğru çalışmıyorsa, aldığınız kodu girdiğinizde program kapanıyorsa da almanız mümkündür. Eğer OTP programınız kod girdiğinde kapanıyorsa PC üzerinde bulunan AnyOTP programını yönetici olarak çalıştırabilir veya uyumluluk ayarını Windows 7 - 8 olarak değiştirerek deneyebilirsiniz. Bu hatayı aldığınızda https://otp.nttgame.com/ üzerinden yeni kod almanız gerekmektedir.

OTP Hata Kodları ve Çözümleri
    Cevabın için teşekkürler .Fakat 3 günü geçmiş veya daha önce kullanılmış kod hatası diyor fakat otp kurup kod geleli 5 dk olmadan gelen kodu deniyorum .Günü geçmiş veya kullanılmış olması imkansız .Bu hatayı almam çok saçma

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    İlk denemenizde program hata verdi mi veya kapandı mı?

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    İlk denemenizde program hata verdi mi veya kapandı mı?
    Evet hata verdi .Baska hesap açtım aynı kod kullanılamıyor diye yine aynı 3 4 hesaptan yaptım.Fortmat dahi attım bunun için olmadı