Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Bence oyun mükemmel zevk almak önemli olan!!!

Arkadaşlar bugün size oyundaki bir günümü anlatıcam müsadenizle... Sabah 7.30 da oyuna girdim tüm hazırlıklarımı yaptım ve Jr etkinliğine katıldım ama 7 okçu 1 piest denk geldi partyme malum okçular monument kesemiyor aramızda bir tartışma ve 3 kişi oyundan çıktı neyse onu kaybettik sabah... Öğlen oldu Chaosa giricem oyuna girdim tekrardan chaosda ne mi oldu dersiniz ilk 4 ü hergün olduğu gibi koxperler ele geçirdi neyse ya önemli değil zaten 2 aydır böyle aynı kişiler kazanıyor.. Chaostan sonra bdw yi bekledim malum 1 saat var arada bdw girdim bi baktım kimse gözükmüyor Bdw de bugluymuşş çok mu şaşırdım hayır neyse ya akşam girerim dedim ve cıktım. Akşam chaos için tekrar oyuna girdim ne mi oldu yine ilk 4 koxper 90 ar kill almışlar neyse zaten alıştık dedim.. Akşam Jr etkinlği için tekrar oyuna girdim ve son 10 saniye kala dc oldum neyse ya kısmet dedim +1 md aldım 4 tane anvil tasına gıttım ne mı oldu dersınız 4 üde +4 de yandı bu ne şansmış ya neyse bir günüm böyleşimdi saat 2 de ki buglu bdw yi bekliyorum sizlerin nasıl acaba

Senior Member
    Kral hakkını helal et gece gece neşem yerine geldi HAhahahahahaha ko da sıradan bir gün

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Okuçlar monu kesebiliyor.

İllegal kullanan oyuncular ister Forum Cheat Reports kısmından isterseniz discordda Hile-bildirim odasından anlık olarak raporlayabilirsiniz.(Güvenilir üye rolu şartı var)
    Jr etkinliğinden önce dc olmanız üzücü bir durum fakat şahsi olarak sizi dc ettirme gibi bir durum söz konusu olamaz.
    Anvil olayı ise tamamen şans.

Buglu bdw olayı için gerekli bilgi ekibe iletildi.

İlk defa buglu bdw girdiğimde ben de çok şaşırmıştım. Çünkü o zamana kadar hiç karşılaşmamıştım.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,

İllegal kullanan oyuncular ister Forum Cheat Reports kısmından isterseniz discordda Hile-bildirim odasından anlık olarak raporlayabilirsiniz.(Güvenilir üye rolu şartı var)
    Jr etkinliğinden önce dc olmanız üzücü bir durum fakat şahsi olarak sizi dc ettirme gibi bir durum söz konusu olamaz.

İlk defa buglu bdw girdiğimde ben de çok şaşırmıştım. Çünkü o zamana kadar hiç karşılaşmamıştım.
    Sanırım bu akşam düzeldi bu olay sabah vuramadım ben monumente ayrıca ben oyuna suç bulmadım kı hersey normal oyunda hersey bızım yuzumuzden oluyor

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu hikaye bana 1990 yılında okuduğum bir küçük bir eseri hatırlattı.
    İsmi yanlış hatırlamıyorsam ''İvan Denisoviçin Bir Günü''. Böyleydi galiba.
    Aslında senin hikayende bu kitapla birebir aynı.
    Kitabın son sözü efsanedir.
    Senin hikayene cuk oturuyor.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Bu hikaye bana 1990 yılında okuduğum bir küçük bir eseri hatırlattı.
    İsmi yanlış hatırlamıyorsam ''İvan Denisoviçin Bir Günü''. Böyleydi galiba.
    Aslında senin hikayende bu kitapla birebir aynı.
    Kitabın son sözü efsanedir.
    Senin hikayene cuk oturuyor.
    Kitap ilgimi çekti okumaya başlıyorum temin ettikten sonra

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Hayattaki bütün şanssızlığın 1 güne birikmiş dostum
    Yok yok genel olarak böle bende

hep söylüyorum ben, +5 e geçme şansı +4 e geçme şansından daha yüksek diye

Senior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,

okçu benden çok vuruyomuş warrior 83 berserk ile sabit 200 vuruyorum bir bug mu acaba