Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Hilecileri banlamak

Sayın yetkililer bu oyuna dadanan koxperler kim ? 2 si banalanıyor 5 i geliyor özellik yeni sw lerde kim bunlar ? cr ye konu açıyoruz 2 haftadaır konu duruyor.adam 2 haftada alacağını alıp gidiyor.Benim şahsi düşüncem artık bilerek banlamıyorsunuz ben bunu düşünmeye başladım çünkü başka açıklaması olamaz bunun benim çıplak gözle gördüğüm k0xperi siz göremiyor musunuz ? cr ye video atıyorum incelenecek diyorsunuz. Adamın video da kxp kullandığı açık ve net gözüküyor zaten daha neyi bekliyorsunuz siz ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Koxp kullanmak serbest kardesım galıb ugrasma bosuna
    Yeni sw lere dadanan k0xperler hep aynı kişiler bence bu kişiler belki 1-2 kişi yada en fazla 5 kişidir belkide tek kişi başka bi açıklaması yok bunun ...GM lerin elinde o kadar yetki varken hiç bir şey yapmamalarıda tam 1 muamma !!!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    discorda güvenilir üyeyim bundan 5-6 ay önce çok iyi işliyordu dc crler 2 haftadır adamı yazıyorum kontrol edilmedi en sonunda video çektim forum cr ye attım bi 2 hafta böyle bekleriz artık

Senior Member
    Quote Originally Posted by am2pm View Post
    discorda güvenilir üyeyim bundan 5-6 ay önce çok iyi işliyordu dc crler 2 haftadır adamı yazıyorum kontrol edilmedi en sonunda video çektim forum cr ye attım bi 2 hafta böyle bekleriz artık
    Kardeşim adamın video da koxp olduğu açık ve net bir şekilde belli direk banlanması gerekir.Benim şahsi düşüncem gm ler bilerek banlamıyor.Artık başka açıklaması yok 2 haftadır konu beklermi ya

Senior Member
    Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Koxp serbest arkadaslar dıyorum ben size
    Kanka yıllardır tertemiz oynuyorum hiç bir illegal iş yapmadım şu oyunda. İllegal program kullanmadım ama hep ezilen biz olduk kaybeden de biz olduk.

Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Kanka yıllardır tertemiz oynuyorum hiç bir illegal iş yapmadım şu oyunda. İllegal program kullanmadım ama hep ezilen biz olduk kaybeden de biz olduk.
    Bende öyle kanka adamlar akıllı ama alıyor koxpu bakıyor keyfine bizde onların videosu yok falanıyla filanıyla ugrasan enayileriz sanırım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    CR bölümünün en büyük saçmalığı 2 kontrolden geçmesidir. İncelenecektir deyip konu kilitlenip , bölüm bölüm ayırılıyor. Koxp , makro luring vs. gibi , ne gerek var buna CR de ilk kontrolu yapan adam 3-4 gün içerisinde yapıyor. Bu konuyu taşıyacak adam anında gerekli kontrolleri de yapıp gereken cezayı verebilir. Ya bu arkadaşlarda yetki yok ve sadece banlama yetkisi GM lerde var , yada bu işin altında bir çapanoğlu var.

koxperlara macroculara pedalcılara kesinlikle tolerans olmamalı bu tarz hileci oyuncular ne kadar azalırsa legal oynayan oyuncular oyuna o akdar bağlı kalıcaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bak mesela şuan olduğum chaosta mesafesiz vuruş yapan 2 kişi vardı. Düşündüm bu adamları raporluyacam 10 gün sonra belki banlanacaklar az uğraşıp yeni account açıp gelecekler ne gerek var adamları uğraştırmayalım. Nttnow ilk geldiğinde ics nttnow içerisine zamanla eklenecek dediler. Eğer öyle birşey yapsalardı şuan koxp diye birşey belkide yoktu. Ama neden yapsınlar ki sonuçta koxpcularda cash alıyor.