Results 1 to 10 of 10

Thread: Hesabım Hk

Junior Member

Question Hesabım Hk

Selamun Aleyküm, arkadaşlar askerliğimi yaptığım için uzunca bir süre oyuna giremedim. Hesabımın Id - Şifre hatta otp si dahi mevcut. Fakat e-posta adresini bir türlü hatırlamıyorum. Resmi siteye giriş esnasında herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kaldı ki şu an ki konuyu dahi oyuna girmek istediğim hesabım ile açıyorum. Fazla uzatmadan sadede gelecek olursak;

Oyuna giriş esnasında aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi bir uyarı veriyor. Şifremin resetlenmesine dair bir uyarı. Fakat e-posta adresimi hatırlamadığımdan dolayı şifremi resetleyemiyorum. Umarım bir çaresi vardır. Telefon numaram kayıtlı olduğu e-posta adresimi almamın bir çaresi var mı?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef, hesap desteği alabilmeniz için hesabınıza ait tüm bilgileri bilmeniz ve destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir.

Senior Member
    Sansürlü mailden hatırlaman lazım.

Junior Member
    Benim char gitti o zaman O kadar da masraf etmiştim...

Senior Member
    Quote Originally Posted by VatanTr20 View Post
    Benim char gitti o zaman O kadar da masraf etmiştim...
    Giremediğin hesabına nasıl masraf yapıyorsun?

Junior Member
    @togundogdu
    Hocam siz konuyu okumuyorsunuz anlaşılan. Askere gittim diyorum. Charın üzerinde gitmeden önce item vardı. Kapiş?
    @SkCLucky
    Charın kayıtlı olduğu önceki e-posta adresi bende, eski e-posta adresi ile hesabı kurtarma ihtimalim var mı?

Vermiyorlar eposta adresini çok güveiilir ya nttgame chaosta koxp bdw de koxp heryerde koxp ama en güvenli oyun bu o yüzden e postanın acık halini vermıyolar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Vermiyorlar eposta adresini çok güveiilir ya nttgame chaosta koxp bdw de koxp heryerde koxp ama en güvenli oyun bu o yüzden e postanın acık halini vermıyolar.
    Tam anlamıyla saçmalık. Forum'a bu hesapla girebiliyorum. Otp'ye girebiliyorum. Panel'e girebiliyorum. Ama oyuna giremiyorum. Taktire şayan. :/

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor maalesef. Bu bilgiler sizlerin hatırlaması gereken hesabın aidiyet bilgileridir. Durumla alakalı olarak bilet gönderebilirsiniz, müşteri hizmetleri gerekli cevabı verecektir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hesap güvenliğini sağlayan bilgileri tekrar öğrenme gibi bir durum bulunmamaktadır. Bu bilgilerin temini ve muhafazası tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız arkadaşlarımın da belirtmiş olduğu gibi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar.

Tags for this Thread