Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Ipos ve Bifrons Saldırganlığı Mesafesi Hk.

Merhabalar,

Apostların yanında bulunan cz chat görevi yaratıkları Ipos ve Bifrons un re-spawn mesafesi ve saldırganlığı düşürülebilir mi?
    Çocuğun birisi yatalak etti, dalga geçiyor artık. Video falan demeyin, atıldı ama hala cirit atıyor adam.

Apostların orada ki Ose, Ipos ve Bifrons yaratıkları gerçekten çok can sıkıyor. Kilometre ötelerden kokumuzu mu alıyordur nedir koşa koşa geliyor, üst düzey bir damage atıyor. Hiçbir şey yapılacağını sanmıyorum ama keşke uzaktan üzerimize koşmaları vb. engellenebilse..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Evet, çok uzak mesafeden vuruyor. Belki bir tık range düşürülebilir.

Member
    Nickname
    JeximoS
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Exp düşmanı yaratıklar

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Evet, çok uzak mesafeden vuruyor. Belki bir tık range düşürülebilir.
    Range düşürmek yerine slotun yeri değişse daha faydalı olur. Özellikle karus apostle slotunda daha büyük sıkıntı yaratıyor.

apost ve deru ların cok hafif can değerleri arttırılması gerekli o zaman çünkü makrocu intci warriorlar orda cirit atıyor

Senior Member
    O bir şey değil de bir ara illegallik çoktu bende ara vermiştim oyuna sonra NTT alınca Knight'a geri döndüydüm 2013 yılı olması lazım. Saftirik halimle bilmiyorum o bölgedeki yol var ya Lamialar ile Apostlerın arasındaki yol oradan mageyle geçiyorum magede de swift var bu arada. Bir şey arkadan vurmaya başladı bana ben koşuyorum o beni kovalıyor savaş var zannedip Karus Okçu zannettiydim onu. Ben koşuyorum peşimi bir türlü bırakmıyor. Şaka değil beni o Apostle bölgesinden Kallugadaki Ancient-Treantlara kadar ok ata ata takip etti peşimi bırakmadı. 3 tane HP potum kaldığında bıraktı.

Şimdi en azından takip etmiyor öyle Kötünün iyisi.

Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    O bir şey değil de bir ara illegallik çoktu bende ara vermiştim oyuna sonra NTT alınca Knight'a geri döndüydüm 2013 yılı olması lazım. Saftirik halimle bilmiyorum o bölgedeki yol var ya Lamialar ile Apostlerın arasındaki yol oradan mageyle geçiyorum magede de swift var bu arada. Bir şey arkadan vurmaya başladı bana ben koşuyorum o beni kovalıyor savaş var zannedip Karus Okçu zannettiydim onu. Ben koşuyorum peşimi bir türlü bırakmıyor. Şaka değil beni o Apostle bölgesinden Kallugadaki Ancient-Treantlara kadar ok ata ata takip etti peşimi bırakmadı. 3 tane HP potum kaldığında bıraktı.

Şimdi en azından takip etmiyor öyle Kötünün iyisi.
    ahaha gülsem mi ağlasam mı gibi bir şey olmuş ben güldüm helal et

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by queswho1 View Post
    apost ve deru ların cok hafif can değerleri arttırılması gerekli o zaman çünkü makrocu intci warriorlar orda cirit atıyor
    Kardeş sen hangi tarihten kaldın, int warrior mu kaldı ve konu ile ne alakası var şimdi onun?

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bilakis ben kendilerini çok severim. Çok ezpe yatırdıkları olmuştur orda çokk 30 rez basmışlığım vadır.
    Elleri dert görmesin ve çokda iyi vururlar.
    Yaratık bu kardeşim elleri armut mu toplasın