Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Thread: Draki Tower Hk.

Draki Tower Hk.

Öncelikle en başta belirtmek isterim ki yapımcı firmanın dropları düşürdüğü yada başka birşey yaptığı hakkında hiçbirşey bu konuda bulunmamaktadır. Ben sadece şahsi olarak siz diğer oyuncu arkadaşlarımın görüşlerini almak için bu konuyu açıyorum. Benim oynadığım serverda 3 tane karakterim var bu karakterlerle hergün draki yapıyorum yani günde 9 kere draki tower giriyorum. Son 4 gündür 3 karakterimle toplamda 36 draki tower girdim ve sadece 5 adet wb aldım. Benim şahsi düşüncem droplarda ciddi oranda bir düşüş olduğu kanaatindeyim. Siz diğer oyuncu arkadaşlarımı soruyorum. Sizlerinde gözlemlediği bir azalma var mı yoksa bu bana özel birşey mi? Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Not: dc pre var

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum drop oranlarını bilmem ama ben girdiğimde hiç düşmüyordu bakıyorum yine düşmüyor o yüzden drop farkını anlayamıyorum.

Junior Member
    ben girmiyorum bile nasıl olsa sıralamaya giremiyeceğim için adamlar bir char diziyorlar 50 tane chara itemleri dolaştırıp sıraya giriyorlar kesinlikle bir çözüm gelmesi lazım

Senior Member
    6 karakterle yapıyorum dc pre ile farm slotu bulamıyorum en iyisi draki dönek dedim ama sırası ayrı dert drop olmaması ayrı

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    2 gün önce tek çarla 1 kutu 5 wb aldım

nasıl oluyor sen 1 carla 5 wb alıyorsun draki box'ı saymıyorum bile ben 26 gündür 3 carla giriyorum daha 1 carla 5 wb alamadım hiç.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Droplar düşük arkadaşlar. Ama unutmayalım eğer droplar düşük olmazsa wb fiyatları yerlerde olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by Franz1 View Post
    Droplar düşük arkadaşlar. Ama unutmayalım eğer droplar düşük olmazsa wb fiyatları yerlerde olur
    altarda şuan 1.5-1.7 civarı dediğin gibi herkese 2 katı wb atsa 1m'e düşer belki daha ucuza

Quote Originally Posted by Franz1 View Post
    droplar düşükte pot parasını bile zor karşılıyor bugünkü 9 drakiden sadece 1 tane wb aldım bu nasıl düşük dc preyle 9 draki 1 wb biraz fazla düşük değil mi sizcede

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yalnız suan altarda drakiye giren herkese 5 wb atsa wb nin fiyatı 250k olur
    JustInTime