Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30

Thread: Draki Tower Hk.

hakkında hayırlısı kardeş ben sadece sizlerin yorumlarını almak istedim. ama döner ekmek soğan ekmek gibi birşey beklemiyordum bu konuda zoruma gitti.bunu yapanlarıda kınamıyorum herkesin kendi bileceği iş ama para yatırmadan günde 12 saat farm yaparak carımı dizeceğime 3 tane draki 2 tane jr girip carımı yavaş yavaş diziyorum sadece dropları merak ettim.

Quote Originally Posted by yak_neUX2aKq View Post
    hakkında hayırlısı kardeş ben sadece sizlerin yorumlarını almak istedim. ama döner ekmek soğan ekmek gibi birşey beklemiyordum bu konuda zoruma gitti.bunu yapanlarıda kınamıyorum herkesin kendi bileceği iş ama para yatırmadan günde 12 saat farm yaparak carımı dizeceğime 3 tane draki 2 tane jr girip carımı yavaş yavaş diziyorum sadece dropları merak ettim.
    Bunu merak etcek birşey yok droplar leş gibi 12 saat farm yapan birisi olarak söylüyorum yalan söylüyor Nttgame

Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Bunu merak etcek birşey yok droplar leş gibi 12 saat farm yapan birisi olarak söylüyorum yalan söylüyor Nttgame
    yapımcının ne dediği beni ilgilendirmez sizde böyle ithamlarda bulunmayın. ben oyuncuların ne dediğini merak ediyorum sadece.

Quote Originally Posted by yak_neUX2aKq View Post
    yapımcının ne dediği beni ilgilendirmez sizde böyle ithamlarda bulunmayın. ben oyuncuların ne dediğini merak ediyorum sadece.
    Merak edicek birşey yok diyorum neden ısrar ediyorsun droplar düşük nokta yüksek mühendis hadi şinin başına bak başkaları kapıcak işini ...

benim merak ettiğim dropların düşük olması, yüksek olması yada yapımcı firmanın bu konudaki dedikleri değildi. son günlerde droplarda ani bir düşme olup olmadığını yapımcı ağzından değil diğer oyuncu arkadaşlarımın ağzından duymaktı. gördümki bazı arkadaşlar yüksek droplar almışlar buda benim için yeterli demekki tamamen benim şanssızlığım. açılan konuda yapımcı eleştirileri uzun vadeli drop düşüşleri vs gibi konulara girildi bunlar beni alakadar etmez. gerekli cevapları buldum konu daha fazla dağılmadan bir moderatör konuyu yoruma kapatırsa memnun olurum. herkese teşekkürler.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Sadece son günlerde olan bir durum değil aylardır olan bir durum, özellikle yaz aylarından beri. Pandemi yasaklarının başlaması ile daha aktif oynamaya başladım o dönem aldığım droplar ile karakterime birşeyler yapabildim. Ama yaz aylarının başlangıcı ile daha az drop almaya başladım. Öyle olunca aylardır neredeyse aynı şekilde duruyor karakter.

Senior Member
    arkadaşlar ben de düzenli olarak draki yapan birisiyim 4 karakter ile 1 . gün 1 wb 2. gün 0 wb 3. gün 0 wb 4.gün 5 wb 6. gün 2 wb gibi droplar alıyorum fakat şöyle bi durum var bunu söyleme ihtiyacı duydum drop oranı düştü mü bilmem ben wb olayını şans olarak görüyorum örnek verıyım 200 kişi drakı gırıyor 150 kişi o kattan 0 wb alıyor 50 kişi 1 tane wb alıyor sistemı bu şekilde düşünüyorum diğer yandan ele alırsak eğer drop oranları yükselirse emin olun 1.5m lik wb 250k 500k ya düşecektir bu şekil de olduğu zaman da draki farmı yapmanın da bi anlamı kalmayacaktır bunu göz ünün de bulundurun iyi günler

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bi drakidemi droplar düşük oyunda farm bitme noktasına geldi. oyun masraflarını bile cıkartamiyoruz. böyle giderse sanırım nttgame kendi ekibiyle slotları döner , pk yapar

NttGame'in politikası yüzünden ne yapacağımızı şaşırdık, Koreko ve Usko arasında inanılmaz farklar var droplar olsun item kiralama olsun Pustaki hediye göndermeler ve item kaldırmalar olsun. Bunların çoğu özellikle wb nin silahcıdan drakiye geçmesi oyundaki user sayısının çok olmasından kaynaklı korekoda ki gibi düşük olsa bu kadar şeyden kısmazlar bizde oyundan zevk alırdık ama maalesef.

Senior Member
    bana hiç bir kanıt draki'deki droplarda oynanmadığını kanıtlayamaz.(2 senedir 3 çar 9 hak giren bir player)