Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Hayrına Jamadar getirdiler size hala CP diyorsunuz. Jamadarı oyuna sonradan getiren oyunun CP + Eskrima skilini tamamen kaldırması ya da nerflemesi lazım idi. İron neck +3 ve İron Belt +3 olan bir kişiye Eskrima atarak Çift +10 Raum ile 2500 vuruyordunuz. Şimdi +10 Raum ve +8 Moonlight ile 4000 vurmaya başladınız. Hala gelip de neyin derdine düştüğünüzün farkında mısınız? Bir magenin HP si ortalama 7500 civarı gelip bir eskrima atıp 3 skil ile (spike-trust-blind) Krowaz +8 ve iron set +3 olmasına rağmen mageyi öldürüyorsunuz. Mage pot bile içemiyor o arada. Bu dediğim rakamlarda herhangi bir DB yememiş BUFF+AC li kişi için söylüyorum. Torment yediğinde 7500HP ye bir tek skil atmadığınız kalıyor. Hala gelip damagelerden şikayet ediyorsunuz.

Şu an şikayet edilecek en büyük sorun bu sadece assasinde değil mage hariç diğer joblarda tespit ettiğim aşırı skill sekmesi. Üstüne warrior-priest-porutuda hatasız skill demesine rağmen aşırı derecede skill sekiyor oyunda.
    Kardeş warrior sana seri seri 5k vuruyor, ağlaman gereken job o
    Ki asas %600 ile 4k vuruyor diyorsun
    Bizde warrior %350 ile seri seri 5k vuruyor diyoruz
    Aradaki farkı anla

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Kardeş warrior sana seri seri 5k vuruyor, ağlaman gereken job o
    Ki asas %600 ile 4k vuruyor diyorsun
    Bizde warrior %350 ile seri seri 5k vuruyor diyoruz
    Aradaki farkı anla
    Seri seri 5k vuran warrior Bunu biraz abartılı buldum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    Seri seri 5k vuran warrior Bunu biraz abartılı buldum.
    Abartı değil saçmalamış. Torment+ Porutudan kırma yese bir warrior 5k dan da daha fazlasını vurur da krowaz+8 , +3 iron setli buff+ac li herhangi bir db almamış bir mageye vuracağı 2500 civarı +10 wirinom + +8 Krowazlı bir warriorun. Torment+ Portu kırmada ben +7 Kro seltli priest +7 gablı halimle bir asssasinden 7k damage aldığımı hatırlıyorum. Mageden geçtim. Magede 10k HP olsa o koşulda çok rahat götürürdü demekki. Bahsettiğim 4k normal koşullar altında DB almamış +3 iron setli damage idi.
    Last edited by Miss_Super; 01-05-2021 at 12:19 PM.

Hep bi şikayet ya

Member
    Nickname
    TicktackkkkK
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YILANs
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hayrına Jamadar getirdiler size hala CP diyorsunuz. Jamadarı oyuna sonradan getiren oyunun CP + Eskrima skilini tamamen kaldırması ya da nerflemesi lazım idi. İron neck +3 ve İron Belt +3 olan bir kişiye Eskrima atarak Çift +10 Raum ile 2500 vuruyordunuz. Şimdi +10 Raum ve +8 Moonlight ile 4000 vurmaya başladınız. Hala gelip de neyin derdine düştüğünüzün farkında mısınız? Bir magenin HP si ortalama 7500 civarı gelip bir eskrima atıp 3 skil ile (spike-trust-blind) Krowaz +8 ve iron set +3 olmasına rağmen mageyi öldürüyorsunuz. Mage pot bile içemiyor o arada. Bu dediğim rakamlarda herhangi bir DB yememiş BUFF+AC li kişi için söylüyorum. Torment yediğinde 7500HP ye bir tek skil atmadığınız kalıyor. Hala gelip damagelerden şikayet ediyorsunuz.

Şu an şikayet edilecek en büyük sorun bu sadece assasinde değil mage hariç diğer joblarda tespit ettiğim aşırı skill sekmesi. Üstüne warrior-priest-porutuda hatasız skill demesine rağmen aşırı derecede skill sekiyor oyunda.

kendinle çelisiorsn aslında 10 jamadar ap 115 10 raum ap 147 aradakı fark zaten antili antisiz raum daha fazla vurur drakı takıyor herkes jamadar diyip diyip durma dual jamadar taksam bıle pontus 0 ve 9 antılı bır drakı taksan bile atak yapılmıor abartma .d

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ticktackkk View Post
    kendinle çelisiorsn aslında 10 jamadar ap 115 10 raum ap 147 aradakı fark zaten antili antisiz raum daha fazla vurur drakı takıyor herkes jamadar diyip diyip durma dual jamadar taksam bıle pontus 0 ve 9 antılı bır drakı taksan bile atak yapılmıor abartma .d
    Tabi tabi kendimle çelişiyorum. Yediğim damagelerı görmüyorum sanki sağ alttaki info barda. Herkes Draki takıyormuş. Geçen biri 12 antidefli 30 HP li int Drakiyi 7 bin TL , str Drakiyide 15 bin TL ciğe satıyordu. Takarsın Drakiyide neresini takarsın onu bilemem bu fiyata.

Member
    Nickname
    TicktackkkkK
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YILANs
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Tabi tabi kendimle çelişiyorum. Yediğim damagelerı görmüyorum sanki sağ alttaki info barda. Herkes Draki takıyormuş. Geçen biri 12 antidefli 30 HP li int Drakiyi 7 bin TL , str Drakiyide 15 bin TL ciğe satıyordu. Takarsın Drakiyide neresini takarsın onu bilemem bu fiyata.
    e sen antisiz zaten cok demage yemeye mahkumsun kardeım shard 9 ap 114 wb 10 115 yanı saçmalıorsn işte senlık durum yok kardesım sen spike kalksa bıle o info barda hep aynı demageyi yersn iyi bende takayım 7 mytrıl set 8 mytrıl set takan adam benı kesemesın dıyeyım ne guzel dünya be

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ticktackkk View Post
    e sen antisiz zaten cok demage yemeye mahkumsun kardeım shard 9 ap 114 wb 10 115 yanı saçmalıorsn işte senlık durum yok kardesım sen spike kalksa bıle o info barda hep aynı demageyi yersn iyi bende takayım 7 mytrıl set 8 mytrıl set takan adam benı kesemesın dıyeyım ne guzel dünya be
    sende okuma sıkıntısı var galiba. iron set var diyoruz dimi charda. Bu arada hem jamadar hem daggaera aynı anda antidef veren ne yapılabilen ne de bir drop olabilen bir belt yok oyunda. hem jamadar hem daggara antidef veren ve herhangi bir Bossun drobu olan pendant da yok. Sadece yapımı imkansıza yakın draki pendant var ve sana fiyatını yukarı yazdım. Ancak ultra ballıların yapıp oyunda ultra zenginlerin alabileceği bir takıdır.

Doğal olarak bir elinde dagger öbür elinde jamadar olan bir assasine karşı ciddi savunmasızsın oyunda. iron set bile olsa ciddi damage alıyorsun dagger+jamadar ikilisi ile. pontus-ararat belt ise sadece jamadar antidefi var ve aynı anda dagger olmadığı için gene hiçbir işe yaramıyor ve çok az bi damage emilimi sağlıyor bir elinde dagger öbür elinde jamadar olan bir assasine karşı.

Bu oyununda magelere karşı yaptığı en büyük sabotajdır Jamadarın oyuna sonradan dahil edilip antidef takılarını bu şekilde yapması. Oyuna sonradan Jamadarı dahil ediyorlar ise iron necklace+iron belt+glass belte jamadar antidefinide eklemeleri gerekiyordu. Jamadar geldikten sonra mageler bloklaşma ile gezmek zorunda kaldı yani 2 party yanyana. TP magelerde eline GAB alıp belti pendantı ararat-pontus yapmaya başladılar. Çünkü mümkünatı yok bir elinde dagger diğer elinde jamadarı olan assasine karşı. bir eskrima spike trust blind +8 krowazlı +3 iron setli mage anında yerde.
    Last edited by Miss_Super; 01-09-2021 at 12:42 PM.

Junior Member
    olaya yıllardır yanlış açılardan bakıyor bu asas kardeşler. assassin demek suikastçi demek. yani hızlı, çevik, sinsi, ani hasarı yüksek ve oynaması daha karışık bir karakter. asasın işi gizlice aradan adam çıkarıp olay yerinden uzaklaşmaktır. bu her oyunda böyledir. ama knighta baktığın zaman bunun yanında birde dayanıklılık ekleniyor +def +minör. normal şartlarda defi ve canı daha düşük olduğu için hiç bir assassin warriorla kafa kafaya falan kapışamaz zaten olayları farklı adı üstünde biri savaşçı biri suikastçi. ama ne hikmetse eşit şartlarda bir asas (artık sen de pedal ben diyim macro) bir warrioru kesebiliyor. yani yok nerf geldi diye ağlanıyor her seferinde ama istiyorsunuz ki asasın da 15 k canı olsun 2k defi olsun siz gerçekten kafayı yemişssiniz. oldu olacak bütün joblar silinsin tek asas kalsın oyunda.

Member
    Nickname
    TicktackkkkK
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YILANs
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FLeww View Post
    olaya yıllardır yanlış açılardan bakıyor bu asas kardeşler. assassin demek suikastçi demek. yani hızlı, çevik, sinsi, ani hasarı yüksek ve oynaması daha karışık bir karakter. asasın işi gizlice aradan adam çıkarıp olay yerinden uzaklaşmaktır. bu her oyunda böyledir. ama knighta baktığın zaman bunun yanında birde dayanıklılık ekleniyor +def +minör. normal şartlarda defi ve canı daha düşük olduğu için hiç bir assassin warriorla kafa kafaya falan kapışamaz zaten olayları farklı adı üstünde biri savaşçı biri suikastçi. ama ne hikmetse eşit şartlarda bir asas (artık sen de pedal ben diyim macro) bir warrioru kesebiliyor. yani yok nerf geldi diye ağlanıyor her seferinde ama istiyorsunuz ki asasın da 15 k canı olsun 2k defi olsun siz gerçekten kafayı yemişssiniz. oldu olacak bütün joblar silinsin tek asas kalsın oyunda.
    birşey istemiyoruz ya 80 skılımız tutsun diyoruz konuyu nereye getırdnz .... asas cp skılı tutsn kardesm tutmıcaksa onuda kaldırın diyorz