Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 111
    Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Küfür, hakaret ve uygunsuz dil kullanımına zaten ceza verildiği için sansüre pek gerek olmadığını düşünüyorum. Sansürün kaldırılması, daha hızlı yazışmamızı ve kelimelerin anlaşılabilirliği destekleyecektir.
    Teşekkürler Mod'um desteğiniz için.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Küfür, hakaret ve uygunsuz dil kullanımına zaten ceza verildiği için sansüre pek gerek olmadığını düşünüyorum. Sansürün kaldırılması, daha hızlı yazışmamızı ve kelimelerin anlaşılabilirliği destekleyecektir.
    Uyuşturucu kullanımına ceza verildiği için, uyusturucularin reklamı yapılabilir gibi bir durum soz konusu olmuş.
    Ben katılmıyorum sansür uygulanmalı ama revize edilmeli.
    Sanal dünya yazinca devreye girmeyip,
    Sadece anal kısmı yazilinca çalışması sağlanmalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Devrim_Mehmet View Post
    Merhaba,

20-10-2015 / 20:20 Tarihli talebimi bir kez daha yinelemek istedim üzerinden 5 yıl gibi çok uzun zaman geçtiği için tekrar ticket attım. Ticketimde aldığım yanıt konuyu foruma ve discorda taşımam gerektiği oldu.

GÜNCELLEME ##### ÖZET ##### GÜNCELLEME
    Oyundaki küfür filtresinin güncellenmesi ve geliştirilmesinin gerekliliği hakkında
    Oyunda Cuma,Havva,Cumali,afk,cumhuriyet, gibi kelimeleri yazarken filtre süzgecine takılıp yıldız olarak gözüküyor bu bazı durumlar için mağduriyet yarattığı kanaatindeyiz bu filtrelenmiş kelimelerin tekrar değerlendirilip günlük kullanımda ihtiyacımız olan kelimelerin listeden kaldırılmasını talep ediyoruz. HATTA hepsi kaldırılabilir çünkü hakaret ve küfrün zaten cezası mevcut bunun için talepte bulunduk ve konuya destek vermenizi bekliyoruz.
    GÜNCELLEME ##### ÖZET ##### GÜNCELLEME

Talepte bulunmak istediğim husus : Oyun içindeki küfür veyahut rahatsız edici kelimeleri **** olarak gösteren sistemin içerisinde yazılı olan İngilizce dilinde uygunsuz olarak ifade edilen "C, U, M" harflerinin yan yana bulunması durumunda *** olarak gözükmesi. Büyük oyuncu kitlesi Türkiye Cumhuriyeti kullanıcısı olan bir oyunda Cumhuriyet yazamamanın burukluğunu yaşamaktan sıkıldık artık bu talebimizi daha öncede dile getirmiştik. Ricamız uygunsuz kelimelerin arasından sadece "CUM" kelimesinin kaldırılmasıdır. Unutulmamalıdır ki sistemin çalışma prensipleri daha birçok uygunsuz kelimenin aralara * veyahut ' gibi simgeler sokularak uygunsuz ifadelerde bulunmaları engelleyememekte ve bizim gayet tabii arzumuz olan cumhuriyet yazmayı engellemektedir.

Uygunsuz anlamlara gelen kelimeler hakkındaki görüşünüzü benimsiyoruz fakat arzu ettiğimiz mesele sadece tek bir kelime için geçerli "CUM" yazılamıyor olması durumundan bahsediyoruz biz tek bir kelime için kaldırmasını talep ediyoruz tamamiyle kaldırmanızı rica etmiyoruz. Ayrıca "CUM" kelimesi mantıklı düşününce bir yabancı için bile çok kullanılan bir küfür olmamakla birlikte oyuncuların neredeyse tamamının Türkçe konuştuğunu düşündüğümüzde bu küfürün kullanılma oranı milyonda bire kadar düşüyordur. Çokta imkansız birşey istemediğimizi düşünüyoruz.

5 Yıl önce verilen yanıt:
    "Filtrelerle ilgili fikirlerinizi ilgili birime aktaracağımız. Bu durumu bizimle paylaştığınız ve oyunumuza katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,"
    Konu tamamen demogoji üzerine kurulmuş.
    Kac defa Türkiye cumhuriyeti yazdın arkadaş bunu dert ettin kendine
    Durup durup cumhuriyetlerimi yazıyorsun pm den?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Okumamış etmemiş yorum yapıyor, adam diyo ki cumhuriyet clanımızın adı savaşta bile ***huriyet olarak gözüküyo diyo bi örnek vermiş okumadan etmeden saldırıyorsun.
    Last edited by DonJose; 01-05-2021 at 06:55 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Okumamış etmemiş l yorum yapıyor, adam diyo ki cumhuriyet clanımızın adı savaşta bile ***huriyet olarak gözüküyo diyo bi örnek vermiş okumadan etmeden saldırıyorsun.
    Konu başlığı altındaki metinin neresinde okudun clan isminide bana cahil diyebiliyorsun
    Last edited by DonJose; 01-05-2021 at 06:54 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Konu başlığı altındaki metinin neresinde okudun clan isminide bana cahil diyebiliyorsun bre kara cahil

??????????????????

Quote Originally Posted by Devrim_Mehmet View Post
    Clan ismimiz CUMHURiYET olduğunda savaşlarda sürekli *** görmek bir mağduriyettir. Seni pekte ilgilendirmiyor olabilir ama sorunlu zihniyet yaftanı lütfen kendine sakla. Burası diğer insanlara hakaret edebileceğin bir yer değildir fikrini söylemekle hakaret etmek aynı şey değildir buna dikkat et.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Uyuşturucu kullanımına ceza verildiği için, uyusturucularin reklamı yapılabilir gibi bir durum soz konusu olmuş.
    Verdiğin örnek aynı yere çıkmıyor ki, uyuşturucu kullanımına ceza verildiği icin uyuşturucu diyenlerin ağzını kimse bantlamaz ama kullanırsan cezası olur.
    Bizim oyunda küfür cezai işlem gerektiriyor evet birde niyet okuyucu bir sistem mevcut sen daha küfretmeden seni küfretti olarak cezalandırıyor direk ağza bant var hayırlı cumalar kardeşim yazamiyorsun

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sansür revize edilmeside iyi bir yöntem olabilir tabiki

1 defa Türkiye Cumhuriyeti 2 defa cumhuriyet yazdım güncelleme ile ekleme yaparken 1 kere daha cumhuriyet yazdım yani aslına bakarsan çok ta değil.

Senior Member
    Şu adamın forum cezası alması gerek aslında her konuda provoke ediyor. Yorumları okumadan yine damlamış. Genel tartışma bölümündeyiz iyi kötü fikir belirtir geçersin her hareketi bariz tahrik ve üslubu zaten ortada.

Yetmiyor engelli bireylere özürlü demişliği bile var. Saygı bildiği bir şey değil galiba.

Forum moderatörleri ya es geçiyor ya dikkat etmiyor.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Şu adamın forum cezası alması gerek aslında her konuda provoke ediyor. Yorumları okumadan yine damlamış. Genel tartışma bölümündeyiz iyi kötü fikir belirtir geçersin her hareketi bariz tahrik ve üslubu zaten ortada.

Yetmiyor engelli bireylere özürlü demişliği bile var. Saygı bildiği bir şey değil galiba.

Forum moderatörleri ya es geçiyor ya dikkat etmiyor.
    diğer konularını bilmem ama bu konuda çok aşırı kaçmamış bence ama mesajlarından niyeti az çok anlaşılıyor es geçtiklerini düşünmüyorum aşırı kaçan mesaj gönderenleri yönetim banlıyor gördüm bunu, varolsunlar.

bu tür şeyler her zaman olur birileri ya tiiye alır ya eleştirmek yerine senin sinirlerini zorlar sabretmek gerekiyor.