Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 91 to 100 of 111
    Konuyu gördüm ve özellikle desteklemek isterim.
    Çünkü oyundaki konuşmalardaki filtreleme özelliği çok ufak bir yazılım kodlaması ile değişebilecek bir durum.
    Böyle bir konu için insanların mağduriyet yaşamaları bile saçma 2021 yılında.
    Oyun sektörleri nerelere geldi bu oyun kendine kattığı şeylerde bile oyuncularına eziyet çektiriyor.
    Kesinlikle haklı bulduğum bir konu ve en kısa zamanda çözülmesini umarım.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qhantom2018 View Post
    Konuyu gördüm ve özellikle desteklemek isterim.
    Çünkü oyundaki konuşmalardaki filtreleme özelliği çok ufak bir yazılım kodlaması ile değişebilecek bir durum.
    Böyle bir konu için insanların mağduriyet yaşamaları bile saçma 2021 yılında.
    Oyun sektörleri nerelere geldi bu oyun kendine kattığı şeylerde bile oyuncularına eziyet çektiriyor.
    Kesinlikle haklı bulduğum bir konu ve en kısa zamanda çözülmesini umarım.
    Çok teşekkür ederim desteğiniz için.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyunda bulunan mevcut sansürlemenin hiçbir faydası yok, kötü kelimeleri engellemek yerine oyunda yazılan normal kelime ve duyuruları da engellemektedir. Bu konuyu Khenarth'a iletip yapımcıya bildirmesini isteyeceğim. Umarım olumlu bir şekilde geri dönüş alabiliriz. Bu süreçte konuya ne kadar destek gelirse o kadar iyi olur.
    İlettiniz mi? Khenarth ne düşünüyor bu konuda? Keşke kendileride doğrudan birşey söylese konu hakkında.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    İlettiniz mi? Khenarth ne düşünüyor bu konuda? Keşke kendileride doğrudan birşey söylese konu hakkında.
    moderatör arkadaşlardan şöle bir teklif geldi konu gündemde kalsın hit alsın eğer talep çoksa biz gmlere iletir yapımcı firmaya ulaşmasını sağlarız dediler sağolsunlar umuyorumki gerekli ilgiyi görürse talebimiz yerine ulaşacaktır.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bir nebze sorunumu göstermek adına, aşağıdaki resmi yüklüyorum. Lütfen Kırmızı ile çevrilmiş kısmı inceleyiniz. Bu Filtreli Karakterlere bir çözüm lütfen...
    ***huriyet olarak gözüken clan ismi.

Filtreli karakterler guncellensin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Öncelikle Cumhuriyet kelimesini yazamamaktan şikayetçisiniz ama anlamının ve kullanımının farkında değilsiniz sanırım, ben başka mod arkadaşlarım bir fikre olumlu destek veriyor diye bende o konuya olumlu bakmak zorunda değilim. Her zaman farklı görüş açılarından bakılması kanaatindeyim, kendi fikirlerimi belirttim, benim belirttiğim şekilde olmak zorunda bile değil, sadece fikirlerimi sundum.
    Cum kelimesi tek başına kötü olabilir evet ama başka kelime içinde geçince o anlam oluşmuyor. Cumhuriyet kötü bir kelime mi de sansür uygulanıyor. Ayrıca sanki hakaretmiş gibi gay kelimesine de sansür uygulanıyor ve bu şuan bir çok insana kendisini kötü hissettirebilir. Sansür bugün amacını görmemektedir. Sadece mağduriyetler oluşturmaktadır. Fikriniz bu yönde olabilir ama biraz empati yapmayı deneyin. Adamlar hiç bir şekilde hakaret içermemesine rağmen sansüre yakalanıyor. Cum kelimesi çok tehlikeli ise burada da içinde cum kelimesi geçen her yorumu tek tek kaldırmanız gerekmez mi?

Senior Member
    neden **** gelir anlamıyorum zaten.küfür edecek adam aralara nokta koyarak gene küfür eder.zaten **** gelmesi saçma adam bize küfür etti ettiği küfür **** cıkınca ne yazdığını nereden anlayacaksın da ban atacaksın adama ?

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar Konuya DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Yayıncı Yapımcı NTT ailesi her üyeye TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM talep edilen dertlerimize deva olduğunuz için saygımız sonsuzdur size TEŞEKKÜRLER NTTGAME,

Filtreli Karakterler GÜNCELLEME ALMIŞTIR.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Devrim_Mehmet View Post
    Arkadaşlar Konuya DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Yayıncı Yapımcı NTT ailesi her üyeye TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM talep edilen dertlerimize deva olduğunuz için saygımız sonsuzdur size TEŞEKKÜRLER NTTGAME,

Filtreli Karakterler GÜNCELLEME ALMIŞTIR.
    Sanırım sadece cumhuriyet kelimesi özelinde yani daha doğrusu "cum" da düzeltme yapılmış. Diğer aklıma gelen kelimeleri yazdım da onlarda bi değişiklik yok. Gelişme olması sevindirici ama darısı diğer tüm kelimelerin başına.