Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Kapanmıyorsa direk mute atma seçeneği gelsin.UI tasarımı zaten kötü her etkınlıkte drakide zırt pırt ona selam birine 31 coin birine 1907 coin atmaları cileden cıkarıyor .UI bozuluyor her mesaj attığında.Etkınlık adı altında saatlerce yukardan mesaj atıyor cogu zaman kasayı kendı adamlarına bosaltıyor zaten .Umrumda degıl ıstedıgı yere boşaltsın ama benım oynumu rahatsız etmeye hakkı yok. Gm mi bu yukardan mesaj geçiyor .Saçma sapan iş

Senior Member
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    mantığa gel mantığa. tc bana hizmet sağlıyor, evimin önüne yol yapıyor, evime kadar altyapı oluşturup tesisat döşüyor, beni dış tehditlerden koruyor güvenli bi şekilde yaşamamı sağlıyor, hakkı hukuku kanunuyla haklarımı savunuyor vs vs.

bunları oyunda bana sağlayan " kral " mı? yoksa " mgame ve ntt " mi? bu oyunu oynayabilmem için var eden kim? bu oyunda bi sorun yaşadığımda sorunumu çözen kim?

biraz akıl. biraz.

bu yüzden ben vergim mgame e gitsin diyorum. bilmiyorum zor mu bunu idrak etmek.
    Katılıyorum, krallık kadar saçma bir şey yok ya!
    Bugüne kadar bu saçmalığı kimse dile getirmediği için bu saçmalığı çekmek zorun da kaldık ama destek görürse yönetim de kabul ederse kaldırılabilir çünkü oyuna hiç bir yararı yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Bugüne kadar bu saçmalığı kimse dile getirmediği için bu saçmalığı çekmek zorun da kaldık ama destek görürse yönetim de kabul ederse kaldırılabilir çünkü oyuna hiç bir yararı yok.
    Clan arkadaşlarının yan karakterlerine event kazandı diyerek para verirler, onların isimlerini yukarıdan yazarlar, onların görev party lerine adam ararlar, bizlerden kesilen vergilerle itemlerini geliştirirler.Varsa bizlere tek faydasını söyleyin bilelim.
    Aresteki kral bozuntusu dün savaşı bırakmış zombie etkinliğine gelmişti.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Clan arkadaşlarının yan karakterlerine event kazandı diyerek para verirler, onların isimlerini yukarıdan yazarlar, onların görev party lerine adam ararlar, bizlerden kesilen vergilerle itemlerini geliştirirler.Varsa bizlere tek faydasını söyleyin bilelim.
    Aresteki kral bozuntusu dün savaşı bırakmış zombie etkinliğine gelmişti.
    Aynen öyle, çoğu kral olan oyuncular krallığı suistimal edip kendi çıkarları için kullanabiliyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba Arkadaşlar,
    Kral ve commander anonsları için oyun kurallarında şöyle bir madde var. Rahatsız edici kullanımlarda şikayet edebilirsiniz.

Ek: Anonslar için blok seçeneği gelse güzel olurdu.

Anonslar bu konulardan dahi oluşmasa PK anında üstten geçen yazı sinirlerimi bozuyor. HP barımı kapatmaktan başka bir işe yaramayan boş boş anonslar benim için. Mutlaka blok seçeneği gelmeli.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Problemli postlar silinmiştir. Forum kuralları çerçevesinde ilerleyelim lütfen. İkili tartışmalardan uzak duralım. Aksi taktirde ilgili forum kullanıcılarının ceza alabileceğini ve konunun kapatılabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İyi forumlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    kaldırılmasına gerek yok. krallık seçimlerinde kimler oy kullanıyorsa onların vergisi seçilen krallara gitsin. geri kalan, oy kullanmayan kullanıcıların vergisi oyundan erisin bunların cebine girmesin bedavadan. ben seçmemişim, oy atmamışım, bana herhangi en ufak faydan dokunmamış ya da dokunmayacak. benim uğraşıp didinip kastığım paradan sana neden pay ödensin aldığım her pot için yaptığım rpr için? saçmalığın daniskası. bi de bunu devletle kıyaslıyolar lol.

Senior Member
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    kaldırılmasına gerek yok. krallık seçimlerinde kimler oy kullanıyorsa onların vergisi seçilen krallara gitsin. geri kalan, oy kullanmayan kullanıcıların vergisi oyundan erisin bunların cebine girmesin bedavadan. ben seçmemişim, oy atmamışım, bana herhangi en ufak faydan dokunmamış ya da dokunmayacak. benim uğraşıp didinip kastığım paradan sana neden pay ödensin aldığım her pot için yaptığım rpr için? saçmalığın daniskası. bi de bunu devletle kıyaslıyolar lol.
    Bak bu olabilir işte, krallık kasasın da biriken paralar silinirse çok güzel olur veya direk krallık kasası kaldırılsın.

Senior Member
    Bu konu oyunun "Magna Carta" sı olsun.
    Yeni bir başlangıcın ilk adımı olsun.
    Krallık, ırkına hizmet amaçlı gelinecek bir makam olsun. Bizim vergilerimizle, kendine oy kullandırtan clan liderlerine gb rüşvet verilen kralların çiftliği olmasın.
    Günümüzdeki gibi toplanan vergiler kamuya aktrailsin.
    Gercek hayatta yeterince soyuluyoruz, bari burda haramzadeleri beslmeyelim...

Senior Member
    Moderatör arkadaslardan rica ediyorum
    Konu başlığının yanına parantez icerisinde "Magna Carta" yı eklermisiniz