Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Cool Herkese selam abiler ablalar kardeşler

Adım Hüseyin yaşım 2. Bu yaştan sonra öğrenemem dedim ve bir bakim dedim birde ne görim 12 13 yıl sonra başlayanlar olduğunun yaşların 26 30 35 olduğunu gördüm.Bu yaştan sonra kara cahil olarak girmeye çalıştım biraz dolandım ve bişeyler öğrenmeye çalıştım.Bana yardım edicek öğreticek beraber farm yapıcak abiler kardeşler aranıyor.
    Dc ve ts3'üm var bana ulaşırsanız sevinirim herkese iyi oyunlar sağlıcakla kalın... bu arada bu hesabı açtım girdim çıktım gecen sene hatırlamıyorum demekki gene bi denemem olmuş
    Last edited by SkCLucky; 01-03-2021 at 12:05 AM.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by husorex View Post
    Adım Hüseyin yaşım 23 Bu yaştan sonra öğrenemem dedim ve bir bakim dedim birde ne görim 12 13 yıl sonra başlayanlar olduğunun yaşların 26 30 35 olduğunu gördüm.Bu yaştan sonra kara cahil olarak girmeye çalıştım biraz dolandım ve bişeyler öğrenmeye çalıştım.Bana yardım edicek öğreticek beraber farm yapıcak abiler kardeşler aranıyor.
    Dc ve ts3'üm var bana ulaşırsanız sevinirim herkese iyi oyunlar sağlıcakla kalın... bu arada bu hesabı açtım girdim çıktım gecen sene hatırlamıyorum demekki gene bi denemem olmuş
    Merhaba dostum Knight Online dünyasına hoşgeldin

Eğer siriusta oynuyor isen özelden bana ulaşabilirsin genellikle akşamları online oluyorum takıldığın noktalarda yardımcı olurum imkan olursa farm, etkinlik vs birlikte yapabiliriz .

Tags for this Thread