Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Oyuna nasıl gireceğiz!!

Oyuna girmek için sıraya giriyorum 110 kişi vs. sıra oluyor. Hadi afk kalayım sıra düşsün diye bekliyoruz bu seferde 10-15dk sonra otomatik sıradan düşüp dc yiyoruz. Sevgili yöneticilerimiz benim internet bağlantısını vs. kontrol edin diyeceği için direk video kaydettim.
    5 dk boşa videoyu izlememeniz için direk dc kısmından başlayan linki atıyorum. Sevgili oyun ekibi bu sorunu ne zaman çözeceksiniz.

https://youtu.be/EWW81gOHHbM?t=312

(Not: 5.18'de kendim sirius 2'ye tıklıyorum.)

Senior Member
    Quote Originally Posted by VannHellsing View Post
    Oyuna girmek için sıraya giriyorum 110 kişi vs. sıra oluyor. Hadi afk kalayım sıra düşsün diye bekliyoruz bu seferde 10-15dk sonra otomatik sıradan düşüp dc yiyoruz. Sevgili yöneticilerimiz benim internet bağlantısını vs. kontrol edin diyeceği için direk video kaydettim.
    5 dk boşa videoyu izlememeniz için direk dc kısmından başlayan linki atıyorum. Sevgili oyun ekibi bu sorunu ne zaman çözeceksiniz.

https://youtu.be/EWW81gOHHbM?t=312

(Not: 5.18'de kendim sirius 2'ye tıklıyorum.)
    Bu konuda herhangi bir çözümü olan var mı? Bu saçma sapan olay yüzünden sırada duramıyorum. Yeminle bıktım şu olaydan.
    Last edited by VannHellsing; 01-09-2021 at 01:50 PM.

Senior Member
    Bu konuyu güncellemekten bıktım ama sorun hala devam etmekte.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Premiumsuz hafta sonu giriş sağlaman çok zor. 1-2 saat beklersin ama sonrasında girdiğinde DC verir. Yani aslında belirli bir süresi var bu durumun. 9-10 dakika içerisinde giriş sağlayamazsın oto dc atar. Boşa beklersin.

Mantıken zaten denemiş olduğun sunucular çok yoğun sunucular, premiumlu bile sıra beklerken, premiumsuz girmeyi deneme bile.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Premiumsuz hafta sonu giriş sağlaman çok zor. 1-2 saat beklersin ama sonrasında girdiğinde DC verir. Yani aslında belirli bir süresi var bu durumun. 9-10 dakika içerisinde giriş sağlayamazsın oto dc atar. Boşa beklersin.

Mantıken zaten denemiş olduğun sunucular çok yoğun sunucular, premiumlu bile sıra beklerken, premiumsuz girmeyi deneme bile.
    Bu ne saçma bir düşünce tarzıdır ya, o zaman haftasonu premiumsuz oyuncuları hiç sıraya bile almayın olsun bitsin. Premiumlu oyuncu sıra bekliyorsa bu nttgame & mgame firmalarının ayıbıdır. Ben neden dc yediğimi öğrenmek istiyorum zaten. 9-10 dk sorna dc yiyeceksem neden sıraya alıyor beni.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Girmen için belirli bir süre var, o süre zarfında giriş sağlamazsan oyuna; giriş ekranında beklersen girdiğinde de DC atar. DC olma sebebin bu.

Kendimden örnek vereyim, bunu hemen hemen herkes de yaşar. Oyuna girdiğinde, karakter ekranında karakterler geldiğinde, belirli bir süre enter yapıp oyuna giriş sağlamazsan, o süre zarfı geçtikten sonra da enter yapsan premiumlu da olsan DC yersin. Oyuna girişte belirli bir süre tanınmış, ne olursa olsun, o süre aşıldığında DC verir.

Oyuna giriş sağlayabilirsin. Sadece dolu sunuculara yoğunluk ve sunucu kapasitesinden dolayı giriş sağlayamazsın.
    Last edited by akoml; 01-16-2021 at 01:42 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Pandemi ve sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle bütün sunucularda yoğunluk vardır. Premium varken sunucuların saydığını düşünürsek premiumsuz girmek pek mümkün gibi görünmüyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Girmen için belirli bir süre var, o süre zarfında giriş sağlamazsan oyuna; giriş ekranında beklersen girdiğinde de DC atar. DC olma sebebin bu.

Kendimden örnek vereyim, bunu hemen hemen herkes de yaşar. Oyuna girdiğinde, karakter ekranında karakterler geldiğinde, belirli bir süre enter yapıp oyuna giriş sağlamazsan, premiumlu da olsan DC yersin. Oyuna girişte belirli bir süre tanınmış, ne olursa olsun, o süre aşıldığında DC verir.

Oyuna giriş sağlayabilirsin. Sadece dolu sunuculara yoğunluk ve sunucu kapasitesinden dolayı giriş sağlayamazsın.
    O zamanda bu sıra sayma mantıksız olmuş oluyor, tamam ben premium almadım beni ***** et, ama premium alıp yine başıma bu gelecekse rezillik

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Pandemi ve sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle bütün sunucularda yoğunluk vardır. Premium varken sunucuların saydığını düşünürsek premiumsuz girmek pek mümkün gibi görünmüyor.
    Hocam ben sıra sayması sormamıştım zaten, sıra saysın ben beklerim ama belli süre sonra neden dc yediğimi sormuştum. Arkadaş sağolsun sizden detaylı olarak açıklama yaptı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Akoml'un dediği gibi karakter ekranında belirli bir süre girmezsen dc olursun. Sıra saydıktan sonra giriş ekranını gördüğünde oyuna giriş yapman gerekiyor. Yazdığı için aynı şeyi tekrar tekrar yazmak istemedim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.