Results 1 to 2 of 2

Thread: Rapor hk

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Rapor hk

Patheoz Bey bu oyunun yetkilisi sizsiniz
    Cheat report bölümünden Pyhcrcama adlı moderatörün yanlış yaptığı işlemi discordda yazdım ilgilenen olmadı.Sonra forumda konu açtım hemen sildiler kapattılar konuyu çünkü siz görürseniz konuyu moderatörler gözünüzden düşer. Sonra alonsopedrolopese yazdım discorddan bildirdim gerekli işlem yapılır Cheeat reporunu takip et dedi. Cheat reporta baktım.Küfür eden adama tahrik var demiş phyrcama ben ilk defa cheatt reporta rapor atmıyorum konuşma diyaloglarını incelediğimde oyuncunun şahsına yönelik küfür ve hakaret yok ayrıca bu küfür eden oyuncun clanındaki bir adam townda devadaki iken afq duruyor 2 videoda da mevcut diğer videodaki 3. odada yatıyordu yerde jr sonuna kadar afk olmus onun reportu baska rapor yüzünden olacakmış.

Malum foruma konu açamıyoruz moderatörlerinizin baskısı altındayız spam bahanesi ile sizin görmenizi engelliyorlar konuyu siliyorlar hemen attığım reportta oyuncu küfür etmiş tahrik yok phyrcaham tahrik diyor ayrıca clanıdnaki oyuncu 2 videoda townda afk.

Beni alonsopedrolopes yada blackwicked yada don jose birde nightowl burdan bunalrdan biri hakkımı arıyorum diye spam bahanesi ile discorddan engeleldiler.

Şimdi forumdanda engelleme tehtidi altındayım.Eğer forumda engel yer isem cheat reporttaki resim ksclerini videolarını başka forum sitesinde paylaşılıp yaşananları anlatmak zorunda kalacağım.

Eğer raporlarım incelenip düzeltilmez ise haksız yere spam bahanesi ile discordda atılan ban engelim kaldırılmaz ise yaşanan ları ksc ile başka forumda anlatmak zorunda kalacağım. Baskı ile moderatörleriniz susturmaya çalışıyor eminimki silecekler MGAME kadar eposta atacağım şirketiniz epostasına bu yaşana olayları anlatan mail göndereceğim
    Last edited by DonJose; 01-02-2021 at 03:02 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Konuların hepsi GM ekibi tarafından kontrol ediliyor. Bu konuyu da siz, diğer üyeler ve GM ekibi görebilecekler.

Siz düzenli olarak forumda ve DC kanalında uyarı alan bir üyesiniz. Forumun ve DC kanalının genel bölümleri raporlarınız hakkında bilgi alma ya da sorgulama yeri değildir. Raporunuzda bir sorun varsa tekrar açabileceğinizi defalarca size ilettik. Ama siz düzenli olarak forum ve dc kurallarını hiçe saydınız. Yaptığımız işlemlerin hiçbirinde bir bahanenin arkasına sığınmıyoruz. Sizin yaptığınız eylem yüzünden işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Bunların dışında Mod ve CR ekibine suçlayıcı ve haksız ithamlar içeren cümleler kurmaya devam ediyorsunuz. Forumda kimse kurallar çerçevesinde hareket ettiği sürece ceza almaz. Ama size yeterince uyarıda bulunduk. Tekrar aramıza dönmek isterseniz forum kurallarını gözden geçiriniz ve o şekilde iletişim kurunuz. Konunuz yoruma kapatılmıştır.

Tags for this Thread