Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Kurian buff

Kurian buff

Zehir kurianın 7 adet zehir norf ünden sonra tek başına bir priesti veyahut bir asas/okcu yu artık kesemiyor zehir curesi olan hiçkimseyi kesme ihtimali olmuyor kurianın zehrine bi buff atılmasını talep ediyorum veya zehir curesinin süresinin uzatılmasını istiyorum teşekkürler

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    zehre gelen nerf ile zehir kurian tamamen bitti. zehir olarak oynamayın şu jobu gözünüzü seveyim.

zehir süresi artsa nolur ? atabildiğin 4 zehir var. 4 zehirle 59 level adamı öldüremezsin sen. 10-12 yakın zehri üst üste atınca bile zar zor öldürüyordum levelime denk kişileri.

zehir damagesinin artması da çare değil.

eski haline gelmedikten sonra zehir kurian iş yapacak bir job değil. ki eski haline de gelmez.

ya atak kurian yap ya da başka job oyna.

zehir kurianın cenazesi kalkalı çok oldu.

Senior Member
    Atak Kurian oynamanın ne mantığı var ?

Warrior oynar daha iyi. 20% defans kesintisi bugu yok, üstüne skileri defansa verip mevcut defansınından da %25 defansı artırır. Descenti çıkarıp kendini kurtarabiliyor, üstüne sıkışınca kalkan takabiliyor defansını ve resistini ultraya çıkarabiliyor(defans skillerindeki kalkan takarsa 2x özelliği ile) . Hal böyle olunca atak Kurian olup defalarca ölmek yerine Warrior oynayıp ölümsüz olur daha iyi.

Her şeyden önemlisi Stamina kısıtlaması yok. Manaya dayalı sınırsız vuruş yapar. Kurianda 4 vuruş yapıyorsun stamina bitiyor. Daha vuramıyorsun.
    Last edited by Miss_Super; 01-02-2021 at 04:17 AM.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Atak Kurian oynamanın ne mantığı var ?

Warrior oynar daha iyi. 20% defans kesintisi bugu yok, üstüne skileri defansa verip mevcut defansınından da %25 defansı artırır. Descenti çıkarıp kendini kurtarabiliyor, üstüne sıkışınca kalkan takabiliyor defansını ve resistini ultraya çıkarabiliyor(defans skillerindeki kalkan takarsa 2x özelliği ile) . Hal böyle olunca atak Kurian olup defalarca ölmek yerine Warrior oynayıp ölümsüz olur daha iyi.

Her şeyden önemlisi Stamina kısıtlaması yok. Manaya dayalı sınırsız vuruş yapar. Kurianda 4 vuruş yapıyorsun stamina bitiyor. Daha vuramıyorsun.
    Farklı bir konuda yaptığım hesaplamayı paylaşayım. Durumu anlatmaya katkı sağlar.

Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Güncelleme sonrası, alternatif olabileceğini düşünerek, berserker-defans warrior ile atak-defans kurian karşılaştırması yaptım.

Itemler; Raptor+9, Dragon +7 set, Dual hero’s+2, Dual mino+2, Aos+2, Sash+2

Tavsiyem vakit kaybetmeden warrior veya başka karaktere geçin

en kötü cure nin süresi uzasa bile yetiyor ya cogu kişiyi kesmeye örnegin priestlerin birtanesini kesemiyor kurian sürekli cc aldıgından dolayı asasların bırcogu da öyle nasıl zehir kurian ilah ise onlarında curesi oldugu icin ilah modunda geziniyorlar solo bir kuriana karşı

Junior Member
    zehir böyle kalacak ise kurianın %20 defans eksiltmesimi iptal etmeli 75 atak skillinide seri hale getirmeleri lazım

Member
    Nickname
    PoisonKing
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Zero
    Priest ve roguelerin zehir cüresi yeteneği tekrar kullanma süresi uzatılsın 20 saniye olsun her saniye zehir cc alamasınlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Kurian 2 sene önce bıraktım iyikide zamanında bırakmışım hiç pişman değilim.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Ben de kurianı mecburen bıraktım, bu şekilde oynanmaz, birçok buff gerekli.

Kurİana buff İstİyoruz !
    Veyahut zehİr cure nÖrf !