Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47
    Junior Member

Ne olmuş adamda yamuk bow varsa?

Bu akşam JRsinde partymizde yamuk bow diye tabir ettiğimiz görev bowlu okçu vardı. Gayet güzel bir şekilde atak yapıyordu. Partydeki kendince itemli olan bir oyuncu bu yamuk bowlu arkadaşla dalga geçti, arkadaşta heralde gururuna yediremedi JRden çıktı.

Şimdi belki bilmiyorsunuz, bu yamuk bow +7 iron crossbowla aynı atackta olan bir item. Yani +7 ironx olsa bişe yok ama görev bowu olunca hemen yamuk bowlu ezik damgası yapıştırdı adama.

Adam oyuna yeni başlamış olabilir, item almak için para biriktiriyordur, herkes oyuna başladığı gibi para yatırmak zorunda değil. Lütfen bu kafadan kurtulun.

Senior Member
    Kesinlikle katılıyorum yazdıklarına . Eğer birisi itemli olur yada olmaz atak yapmaya çalışıyorsa partiye destek olmaya çalışıyorsa gücünün yettiği kadar kimsenin 1 laf demeye hakkı yok .

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Knight online'ın bir oyun olduğunu ve oyuncuların istediği gibi oynayacağını unutuyor bazı insanlar. Düşünüyorlar ki yemesinler içmesinler oyunda kazandıkları 1 coinsi bile köşeye atıp item yapsınlar . Belki kendilerince haklılar fakat bırakın insanlar istediği gibi oynasın örneğin JR'de atak yapmıyorsa zaten oyun kuralları gereği yaptırımı mevcut ama elinden geldiğince birşeyler yapıyorsa kimsenin ona birşey demeye hakkı yok, var olduğunu düşünüyorsa kendini parçalamasına yada gönül kırıcı cümleler kurmasına gerek yok hemen destek bölümüne ticket atsın zaten haklı ise gereken yapılır eğer haksız ise zaten birşey yapamayacaktır tek yapacağı şey belki bu durumu ağlayarak günlüğüne yazabilir

Senior Member
    bana biri itemsizim diye laf etse basarım küfürü, ban bile umurumda olmaz, bir oyun için laf eden hak ettiği cevabı alır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bolubey657 View Post
    Bu akşam JRsinde partymizde yamuk bow diye tabir ettiğimiz görev bowlu okçu vardı. Gayet güzel bir şekilde atak yapıyordu. Partydeki kendince itemli olan bir oyuncu bu yamuk bowlu arkadaşla dalga geçti, arkadaşta heralde gururuna yediremedi JRden çıktı.

Şimdi belki bilmiyorsunuz, bu yamuk bow +7 iron crossbowla aynı atackta olan bir item. Yani +7 ironx olsa bişe yok ama görev bowu olunca hemen yamuk bowlu ezik damgası yapıştırdı adama.

Adam oyuna yeni başlamış olabilir, item almak için para biriktiriyordur, herkes oyuna başladığı gibi para yatırmak zorunda değil. Lütfen bu kafadan kurtulun.
    arkadaşa katılıyorum... Emek varsa sıkıntı yok benim içinde...

BEĞEN BUTONU OLMADIĞI İÇİN BEĞEN YAP GEÇ YAPAMIYORUM. Beğen butonu gelsin

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Çok iyi bir yere değinmişin ama malesef insanları değiştiremiyorsun.. "döner ekmekçi" "yamuk bowlu" herkesin ağzında saçma saçma küçümser bi tabir.

Senior Member
    Bugün jr'ye 3 tane yamuk bow diye tabir edilen arkadaşlar geldi. Hepsi de full itemli charlara taş çıkarır gibi oynadılar ve kazandık.

Kimse kimseye laf etmedi herkes gerçekten elinden gelenin fazlasını yaptı.

Ben priest oynuyorum o arkadaşlara daha çok odaklanıyorum ki moblardan tek yemesinler. Yani her şeyi başkasından beklememek lazım biraz bizim de her party'ye ayak uydurmamız lazım herkesin itemi olmak zorun değil

Senior Member
    bir Warrıor oyuncusu olarak düşüncemi yazayım

sık sık JR giriyorum, Yamuk Bow denilen kişiler güzel attack yapıyor tamam ama, sevilmiyor çünkü

itemsiz oldukları için Karşı IRK bunlara 2 vuruyor hatta Bazen 1.5 vuruyor yani Hem öldüğü için adam eksiği oluyor hemde öldüğü için Kill vermiş oluyoruz, neresinden tutarsan tut elinde kalıyor gibi bi durum....

Biraz item alsalar çok iyi olur, en azından Krowaz Zırh gibi vs.....

item almaya durumu olmayanlardan hiç bir şikayetim olmaz olamaz.

ben inadına item almayanlara kızıyorum.
    Last edited by Czar; 01-01-2021 at 10:02 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    JR girdiği gibi bu tür davranışlarda bulunan kişiler var. Direkt hem o kişinin hem de partinin moralini bozmaktan başka bir işe yaramıyor. Aşırı itemli birine bel bağlarsın ve AFK kalır. Bu daha sinir bozucu bir durum ve elde olan aktif oyuncuyu da kaybetmemek lazım. Sonra elde kalan tek şey etkinliği kaybetmek oluyor.

Senior Member
    Belki farkın da değilsiniz bu o kadar tehlikeli bir durum ki, biraz derinlemesine düşünürseniz anlarsınız.Hiç bir insanın ruh halini bilemezsiniz, bilemeyiz, bu yüzden böyle egoist oyunculara gerekli ceza derhal uygulanmalıdır çünkü aşağılanmış bir insan gururuna yediremeyip oyundan çıkıyorsa o insanın hayatında bin bir çeşit dert vardır emin olun.Bu durum kişinin olayları kafasın da kurup depresyona girmesine ve malesef ki intihar etmesine bile neden olabilir.Yönetim bu tür egoist oyunculara karşı ağır bir tavır almalı diye düşünüyorum.