Results 1 to 4 of 4

Unhappy 0xE019101A HATASI LÜTFEN YARDIM EDİNN!!!!

Sorunum günceldir. Bugün oyuna başlamaya karar verdim. Hemen gidip DC Premium aldım. Oyuna girdiğimde 1 dk sürüyor sonra dc yiyorum bu hatayı alıyorum internette olan tüm çözümleri denedim log ve xmag.xem dosyalarını sildim. Hiçbir şekilde sorunum çözülmüyor lütfen yardım edin aciliyeti var!!!

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Öncelikle mevcut clienti denetim masasından tamamen kaldırın ve şu alternatif linkten yeni bir kurulum yapın; Setup v2311

Sonrasında aşağıda belirttiğim adımları uygulayınız;

1. DNS ayarlarını 4.2.2.1 / 4.2.2.5 olarak ayarla,
    2. Başlat > CMD Komut İstemi (Yönetici olarak çalıştır),

ipconfig/flushdns
    ipconfig/release
    ipconfig/renew

komutlarını tek tek uygula,
    3. Başlat > %temp% klasörünü arat bul ve içindekilerin tümünü sil,
    4. Başlat > regedit çalıştır, Soldaki menüden sırasıyla HKEY_LOCAL_MACHİNE/SYSTEM/ControlSet001/Services klasörünün içinde xhunter1 klasörünü bul ve sil.

*Bu işlemlerden sonra oyuna girmeden önce bilgisayarınızı yeniden başlatmayı unutmayınız.
    Yukarıdaki çözüm önerilerini de denediyseniz daha detaylı bir inceleme için Xigncode log dosyanızı şu konuya yükleyebilirsiniz;

Xigncode Log Alma Rehberi

Senior Member angelrock's Avatar
    Merhabalar,

Yukarıdaki çözüm önerilerini de denediyseniz daha detaylı bir inceleme için Xigncode log dosyanızı şu konuya yükleyebilirsiniz;

Konu dışı oldu biraz ama çözüm önerilerinizi görünce teknik danışmak istedim. Zaman zaman knight Online arka planda açık olduğunda windows 10 da Dwm.exe fazla ram tüketimi yapabiliyor 1,5 2 gb gibi sonlandırıyorum düzeliyor bununla ilgili bilginiz varsa bir kaç öneri yazarsanız çok sevinirim.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Merhabalar,

İlginiz için teşekkürler, fakat sorunum çözülmedi. Belirtmiş olduğunuz konuya gerekli commenti yaptım lütfen ilgilenirseniz sevinirim.