Results 1 to 3 of 3

Thread: CR Hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation CR Hk.

29 ARALIK 2020 SABAH 07:41 de atmış olduğum cheat report raporunda oyuncunun küfürü ve diğer oyuncunun uygunsuz dilden ifadeleri var şahsıma yönelik. Ksc aldım sağ altta tarih saati mevcut yalnız jr nin saati skor tablosu server bölümüne denk gelmiş.

Oyuncu ismi ve nickler taratılıp hangi serverda olduğu bulunabilir yada ALTAR oyuncusu olduğumu başka kscler ile kanıtlayabilirim.

Ben uygunsuz dilden 3 gün sessizlik cezası aldım cezas sebebim edilen küfüre sensin o demem böyle ufaktan cezayı çekiyorsam aynı adaleti attığm reporttada bekliyorum.

Nebiros yaptığı yanlışı düzeltirse sevinirim.Yada Patheoz bey ismimi ve oyuncu nicklerini taratıp hangi serverda olduğunu görebilir.

Küfür ediyor adam kardeşim bunu savunanda malesef sizlersiniz ceza vermemek için böyle bir bahane olamaz GM sizlersiniz bir zahmet taratıverin oyuncuların isimlerini hangi serverda imiş görülür.

Lütfen yani hile bildirimini üşenmeden bildiriyoruz gerekli işlemleri yapınız adam bana küfür etmiş.Ben size küfür etsem bırakın ceza vermeyi direk avukatla mahkemeye verirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hangi server oyuncusu olduğuma dair kanıt istiyorsanız ksc ile discorddan patheoz beye atayım yani adamın ettiği küfürler uygunsuz dil kullanımı yanına kar kalamamalı.GM sizsiniz karakter ismini yazdığınızda hangi server oyuncusu olduğumuz karşınıza çıkar.Kanıt istiyorsanız kscli hangi server oyuncusu olduğuma dair discorddan kanıt gönderebilirim.Nebiros yaptığı yanlış işlemi düzeltsin lütfen
    Last edited by DonJose; 01-01-2021 at 08:53 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

CR'ye rapor yaparken sunucu, ksc tarihi, nick ve konuşmaların üstünün kapanmamasına dikkat ediniz. Raporunuzu düzenledim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread